Keresés

Részletes keresés

Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40173

Amilyen az adjonisten... Ez jár. :)

Előzmény: gingergirl (40170)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40172

"Nyilván annak az információnak nézek utána, ami nincs a birtokomban."

Megint csúsztatsz. Egy adott dolog információ tartalmának csak akkor tudsz utána nézni, ha tudsz róla, hogy létezik. :) Amiről nincs tudomásod, hogy utána tudsz érdeklődni annak nem fogsz utána nézni. :D Megint egyszerű logika. :D

Előzmény: gingergirl (40169)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40171

És a dupla ár?

Előzmény: ásítósmacska (40168)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40170

És te emlegettél nekem cinizmust.

Előzmény: Mityu (40166)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40169

Nyilván annak az információnak nézek utána, ami nincs a birtokomban.

Választ végül is adtál: megszűnt a support, titeket meg nem érdekel annyira, hogy utánanézzetek, mit lehetne tenni és milyen áron.

Ez a lényeg.

Előzmény: Mityu (40167)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40168

Nem létezik az a szimpátia, ami alapján 5x-ös áron vennék bármit is... :)))

Előzmény: gingergirl (40164)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40167

"Látom, még mindig nem ment át: nem azt kérdeztem, miért nem vásároltál kint, hanem hogy utánanéztél-e a feltételeknek.

Eddig úgy tűnik, nem."

Látom még mindig nem ment át. Nem volt ilyen jellegű információnk, ergo ha nem volt nem is volt minek utána nézni. :D

Előzmény: gingergirl (40165)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40166

"Nocsak, hol a konkrét kérdésre a konkrét válasz?"

Ott van. Elégedj meg vele. :)

gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40165

"Ez milyen természetű megjegyzés?"

Milyen legyen?

Nocsak, hol a konkrét kérdésre a konkrét válasz?

"S ki garantálta volna pl. azt, hogy ha kimegyek Ausztriába (akkoriban lehet tán még az osztrákok is tőlünk szerezték be a cuccot), hogy ott tudok is vásárolni saját forgalmazói számra? Hmm?"

Látom, még mindig nem ment át: nem azt kérdeztem, miért nem vásároltál kint, hanem hogy utánanéztél-e a feltételeknek.

Eddig úgy tűnik, nem.

Előzmény: Mityu (40162)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40164

Ja jó, akkor "szimpátia alapján" választ az ember "mlm-terméket" is.

Innentől már senki nem mondhatja, hogy túlárazottak.

Előzmény: ásítósmacska (40163)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40163

Kit érdekel...?????

Bemegyek egy boltba, és szimpátia alapján választok. Van úgy, hogy a csomagolás tetszik... VAgy éppen az ár a mérvadó. Mikor mi...

Előzmény: gingergirl (40161)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40162

"Ez milyen természetű megjegyzés?"

Milyen legyen? :D

S ki garantálta volna pl. azt, hogy ha kimegyek Ausztriába (akkoriban lehet tán még az osztrákok is tőlünk szerezték be a cuccot), hogy ott tudok is vásárolni saját forgalmazói számra? Hmm? :) Vagy elkönyvelhettem volna, hogy tulajdonképpen egy jót kirándultam, semmi több nem történt. :D

Mert pl. az osztrák Metro áruházba nem engedtek be magyar kártyával, nem is állítottak ki arra számlát sem. :D Külön kártyánk volt oda. :)

Előzmény: gingergirl (40157)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40161

És mit mondasz az illetőre, ha azt mondom, a márkásat vette meg, kétszer annyiért?

Hangsúlyozom, tök ugyanaz a kettő.

Előzmény: ásítósmacska (40145)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40160

Jajjistenem! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez az egységsugarú MLM-es behúzás alapköve. :-D

Előzmény: Mityu (40156)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40159

Na ez meg a másik..... :-DDD

Előzmény: Mityu (40154)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40158

Nem vagyok senkinek a listáján. Ad hoc találkozások "terméke" ill. élettapasztalata...

MEgválogatom a barátaimat, tehát az ismeretségi körömben hálistennek NINCS mlm-es.

Előzmény: gingergirl (40153)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40157

"De mindenki hülye csak te vagy helikopter!"

Ez milyen természetű megjegyzés?

"Ha egy adott cég forgalmazandó termékei elérhetetlenné, az elérhetősége még egyéb információs csatornákon is elakad, akkor tényleg az a legjobb megoldás, hogy egy amúgy sem olcsó terméket még drágábbá teszek azzal, hogy egyéni akció keretein belül a beszerzési költségekkel drágítom?"

Ezt csak az árakról való információk tudatában lehet megítélni (ki tudja pl., hogy a magyarok mennyit raktak rá). Az összes többi költséget is megtudni, felmérni kell, nem beleugorni vagy elvetni.

Nekem úgy tűnik, hogy nem ment át a kérdéseim lényege (pedig szerintem egyértelműek): nem az volt a kérdés, hogy ezeket miért nem tetted meg, hanem hogy utánanéztél-e, hogy érdemes-e megtenni, illetve mibe kerülne mindez.

Neked is mondom, amit itt mindenkinek: azt olvasd, ami oda van írva.

A kérdéseimen azt értem, ami oda van írva és nem mást.

Előzmény: Mityu (40155)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40156

Ha nem is közkívánatra tessék, részlet... :D

Előzmény: ásítósmacska (40151)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40155

Egy adott cég termékei kerülnek forgalmazásra, akkor az adott raktáráruház - ami a cég révén is engedélyhez kötött - mégis kié lehetne? :D :D

Ha egy adott cég forgalmazandó termékei elérhetetlenné, az elérhetősége még egyéb információs csatornákon is elakad, akkor tényleg az a legjobb megoldás, hogy egy amúgy sem olcsó terméket még drágábbá teszek azzal, hogy egyéni akció keretein belül a beszerzési költségekkel drágítom? :D

Ne a jelenlegi beszerzési lehetőségeket vedd figyelembe! Mert lehet ma hamarabb megkapok egy lengyelországi boltból rendelt cuccot, mint két kerülettel arrébb rendelném a magyar boltból. :D

Előzmény: gingergirl (40152)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40154

"És feltettem egy kérdést is, miszerint az nem lehet, hogy te csak az idióták névlistáján vagy, és a normálisakén nem?"

Mert (megint ismétlem önmagam) a normálisak homlokára rá van tetoválva "ÉN NORMÁLIS VAGYOK!" szöveg? :D

Erre mondom azt, hogy olyan elvárásokat támasztasz, írsz le, aminek semmi köze a realításhoz. :D De mindenki hülye csak te vagy helikopter! :D

Előzmény: gingergirl (40153)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40153

"Csak azt hagyod ki a számításból, hogy nemcsak rólam (a saját tapasztalataimról) van szó... HAnem az ismerőseim, barátaim, topikbéli vitatársak SZÁMOS, az enyémmel megegyező, vagy hasonló tapasztalatairól."

Nem hagytam ki a számításból. Ha azt mondod, hogy "bárki, akivel találkoztam, csak negatív tapasztalata van", azzal nem fogok vitatkozni.

De azzal már igen, hogy "ezek szerint minden "mlm" üzlet szar, átverés, a termékek szarok, az összes disztribútor hülye, kihasználja az embereket és visszaél a bizalmukkal".

És feltettem egy kérdést is, miszerint az nem lehet, hogy te csak az idióták névlistáján vagy, és a normálisakén nem?

Hozzáteszem most: "ha mégis vagy a normálisakén, miért vagy elöl?"

Előzmény: ásítósmacska (40147)
gingergirl Creative Commons License 1 napja -1 0 40152

"olyan dolgokat kezdtél megállapítani, aminek sem létjogosultsága nem volt, sem realitása. :) Pl. miért nem nyitottam én az ellátó cég helyett raktáráruházat..."

Nem emlészem, hogy mondtam vagy kérdeztem volna, hogy miért nem nyitottál raktáráruházat. Szembesítenél a hozzászólásomma, ha mégis?

40086:

"Én nem építettem amwayben üzletet, de ha megszűnt volna alattam a bót, biztos megkérdeztem volna, hogy najó, de kié is volt ez a bolt?

Üzletépítőké? A cégé? Vagy mégis kié?

Aztán: hol van még hasonló bolt? Pl. ausztriában? Mekkora többletköltéget jelent oda kimenni, be lehet-e építeni a kisker áramba, amivel továbbadom a termékeket? Ésatöbbi."

Előzmény: Mityu (40144)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40151

deee....! lécci-lécci-lécci.... :-D

Előzmény: Mityu (40150)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40150

Ne akard, hogy előkeressem a kérdés-listánkat! :D :D

Előzmény: ásítósmacska (40149)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40149

Persze.... Tudom. :-D

Csak most átvettem az MLM-es módszert.

Visszakérdezés. :-DDDD

Tanuljunk már valamit, ha itt vesztegetjük az időnket... :)))))

Előzmény: Mityu (40148)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40148

Hatásvadász módszer miatt. :D

Előzmény: ásítósmacska (40145)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40147

Csak azt hagyod ki a számításból, hogy nemcsak rólam (a saját tapasztalataimról) van szó... HAnem az ismerőseim, barátaim, topikbéli vitatársak SZÁMOS, az enyémmel megegyező, vagy hasonló tapasztalatairól.

Ismered a mondást: az okos a más kárán tanul.

A hülye meg a sajátjából se.

No ez utóbbi vonatkozik azokra az MLM-esekre, akiket már n+1 hálózatban átvágtak (veszteséggel szálltak ki), de belekezdenek az N+ x-edikbe is.

:-DDDDD

Előzmény: gingergirl (40138)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40146

:-DDDDD

sőt, az mlm-univerzumban a nehézségi gyorsulás sem 9,82 m/s2

:D

Előzmény: Mityu (40144)
ásítósmacska Creative Commons License 1 napja 0 0 40145

Miért kéne kitalálnom....???

Óvodás vagy? És találóskérdéseset jáccol? :-DDD

Előzmény: gingergirl (40143)
Mityu Creative Commons License 1 napja 0 0 40144

Csak hogy nálad mintha én is megtapasztaltam volna, hogy a tényeket figyelmen kívül hagyva, átugorva a leírtakat olyan dolgokat kezdtél megállapítani, aminek sem létjogosultsága nem volt, sem realitása. :) Pl. miért nem nyitottam én az ellátó cég helyett raktáráruházat... :D :D Az ilyen megnyilvánulásaidból speciel én is sokmindenre következtetek. Arra is, hogy nem vagy tisztában mit is írsz, mit is állapítgatsz meg. Pedig elegendő információ áll rendelkezésedre. :)

De majd csak azért is bebizonyítod, hogy a gravitáció nem létezik. :D

Előzmény: gingergirl (40138)