Keresés

Részletes keresés

kiskun968 Creative Commons License 15 órája 0 0 270403

Mit kell itt rugozni ennyire, mintha a 70-es 80-as években nem ment volna a cigányozás  a pályákon, jó niggerezés akkor nem volt, mert 

hát néger játékos sem igazán volt akkoriban a magyar pályákon. Ettől függetlenül nem igazán 

érzem magam rasszistának, mégha akkor ez  kicsuszott ott Fehérváron. Volt egy jó röhögés 

aztán ment tovább minden.

VASAS.JOCÓ Creative Commons License 15 órája 0 0 270402

Az alábbi hozzászólásomat Neked szerettem volna címezni - elnézést kérek mindenkitől!

Előzmény: VASAS77 (270349)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 15 órája 0 0 270401

Ha van szalonképes fotód - egyszer voltunk bajnokok 2015-ben! - , nem bánom, közzé teheted!

.........

Egészen Vasasnak üzenem: én 1966 óta járok Vasas meccsekre, de az utóbbi évekig csak a Fáy utcába és a Népstadionba jutottam el. Fiatal koromban vidéki bajnoki meccsekre soha. A szemüveges emberként azt nagyon nem szerettem, ha a zsúfolt állóhelyi részen valaki föntről meglökte a tömeget, mi meg alant bezúdultunk, és volt, hogy a szemüvegemet alig találtam meg, de nem tapasztaltam soha vandalizmust. 

Ami a beszédstílust illeti, a legparázslóbb beszólasok a következők voltak:

"Vasas drukker segge kukker, abba néz a fradi drukker!"

Kopasz bíró, partjelző esetén: "Forróvizet a kopaszra!"

Viszonylag elég gyakran hangzott fel a "Kurva anyád!" szöveg is - szerintem többször, mint ahány rovott múltú édesanya szolgálhatott abban az időben a hazában...

............

Vasgabónak: kedves, hogy szóba hozol. A történelmi hitelesség kedvéért említem, hogy amikor összefutottunk, akkor még nem is voltam túl a sörön, bár abban igazad van, hogy a toalettre siettem.

Te még fiatal vagy, ezért elárulom, hogy nem csak a Vasas pályán mért sörnek, de a belépés előtt fogyasztott bármely alkoholos italnak is  vizelethajtó hatása lehet...

Előzmény: Hunfefe (270350)
Egészen Vasas Creative Commons License 15 órája 0 0 270400

Amit a West Hamesekről írtál az megállja a helyét, nálam ők a második Vasas.  Rajongásig szeretik a csapatukat nagyapáról, apára, apáról fiúra száll a rajongásuk.

De nincs semmi bajuk a feka - ahogy Te a színárnyalatot jellemezted - szurkerekkel. Egy a követelmény náluk, hogy ők is a kalapácsosoknak szurkoljanak, akkor bemehetnek a stadiba, sőt urambocsá' még le is ülhetnek a hófehérjék mellé.

Igaz ott van foci is ezért nem érnek rá fajt üldözni - legalább is házon belül -

Na most nálunk foci nem nagyon van, csak ókor ókor, ezért aztán megértem, hogy itt ilyen buzis, markovitsos szövegre késztetik néha az ember fiát!

Na de nézd el nekem légyszi, ígérem megjavulok miháncs újra a focira tudok figyelni, majd szólj ha lesz kérlek:-))

Előzmény: freed action9 (270398)
sziszi-48 Creative Commons License 15 órája 0 1 270399

Hát igen. Most már nem kell rajta problémázni, hogy az FC-nek nincsen tulajdon része az Akadémiában.

Mi lesz azokkal az utánpótlás bázisokkal amiket nem akadémiai rendszerben, más tulajdonosok üzemeltetnek, hanem a FC-t üzemeltető gazdasági társaságok?

Díjazom a magyar futball vezetés bölcs előre látását. A második csapat, akik az NB III-ban indulhatnak minek számítanak? Csak két-három 23 év feletti játszhat.

Ez megint olyan unortodox magyaros megoldás, mert nem hiszem, hogy van még egy olyan ország ahol elszakítják az utánpótlást a profi klubtól. A Vasas esete is a hülyeség netovábbja volt, most ezt kiterjesztik az egész profi labdarúgásra.

Előzmény: nikU (270397)
freed action9 Creative Commons License 16 órája 0 0 270398

Jó oké, hagyjuk ezt  buzeráns, szivárványos  Markovits(os) dumát.

Mecsetet ne építsünk nekik rögtön?

A feka az feka, a nigger az nigger, ahogy a hófehérke az hófehérke. Nekik szabad?

Nem értetted meg.

Más világválogatottakért rajongani és megint más NII-es Görgényi, Cvitkovics után, a kettő közti klubhűséget zongorázni lehetne!

Amúgy meg a West Ham tábor egy szimpatikus csoport.

http://ultrasliberi.hu/tag/west-ham/

...és egy Collins, Nolan, Noble-ért is tudnak rajongani!

Előzmény: Egészen Vasas (270388)
nikU Creative Commons License 16 órája 0 0 270397

Évekkel megelőztük a korunkat.

Előzmény: sziszi-48 (270394)
freed action9 Creative Commons License 16 órája 0 0 270396

Hát ja, gondolom egy majom firkász volt, aki elfelejtette megkérdezni, hogy az SZRT, a Főgáz, a Csatorna vajon piaci alapon, haszonszerzésből támogatja őket?

A sok majomfióka meg el is hiszi.

Az a "Puskas" és "Ferencvaros" igaz. Európában biztosan. Igaz a gyökerekről negatív értelemben mondják...

Előzmény: fran07 (270369)
freed action9 Creative Commons License 16 órája 0 0 270395

Ha még meg van stoppolnám:)

Előzmény: CSABEE (270367)
sziszi-48 Creative Commons License 17 órája 0 0 270394

Az utánpótlást is elvágják a kluboktól. Ki lehet olvasni az FC honlapon lévő cikkből, a versenyszabályzat jövő évi módosítása szerint az utánpótlást nevelő sportszervezeteket külön kell választani a felnőtt labdarúgó klubtól. Hogyan lesz átjárás, hogy lehet biztosítani a fiatalok felfelé áramlását és fejlődését? A magyar labdarúgás legnagyobb ellensége az MLSZ.

warr Creative Commons License 17 órája 0 0 270393

Azért a BAJNOKCSAPAT talán okozott most neki egy kis örömet. 

Remélem azért kinéz majd még meccsre :)

Előzmény: nikU (270392)
nikU Creative Commons License 17 órája 0 0 270392

Látom néha. Szomorú, de józan.

conti Creative Commons License 17 órája 0 0 270391

Nekem is eszembe jutott az a hülye gyerek, akit eleinte még kedveltem, de mikor a magyar-horvát meccsen beállt a horvát táborba, az kiverte a biztosítékot nálam.

Bár volt egy másik szurkolónk is, aki "Isten vagy Madaras Norbi"-t jobban szerette, mint a VASAS-t, és RECCO sálat lengetett a Komiban...

Előzmény: Juhos2 (270361)
Juhos2 Creative Commons License 17 órája 0 0 270390

Jól van CSÉPÉ hagyjál már, igazad van:)

Előzmény: Egészen Vasas (270388)
Juhos2 Creative Commons License 17 órája 0 0 270389

A sztorid meg van, emlékszem a legénybúcsús csávóra.:)

Előzmény: warr (270385)
Egészen Vasas Creative Commons License 17 órája 0 0 270388

"

Persze ezt már nem neked írtam, hanem a szobrosnak/fotelnek.

Egészen más lehetett elkísérni különvonattal a bajnokcsapatot /ami persze óriási örök élmény/, mint szopóágon elkísérni a csapatot egyedül vagy párad magaddal állomáson éjszakázva. Úgyhogy ebből ne a niggert hald ki:)"

Na ha már így megtaláltál, akkor had írjak Neked arról - és kérem a JOCÓ-korabeli szurkerek erősítsék meg ha úgy gondolják és főleg ha ott voltak akkoriban - - a különvonat az  csak a jéghegy csúcsa volt! A 80-as 90-es szurker-gyerekek csak szelíd "ipari tanulók" voltak ahhoz a garnitúrához, akik a 60-70-es Vasasnak szurkoltak!

Sokszor olyan körülmények között jártunk mérkőzésre, hogy igen csak elcsodálkoznál!

Közöttünk is voltak kapatos kollegák, csak volt a gond, hogy a többség aközött választhatott, hogy kapatos legyen, vagy meg vegye a meccsjegyet!! Bármilyen hihetetlen is ez!

Kint voltunk majd' minden edzésen, télen nyáron, hóban fagyban!

Ó igen vidékre is mentünk mindig, vagy ha jól emlékszem majd' mindig, ha anyu és apu tudott pénzt adni rá..., vagy ha meg tudtuk vágni a havert....

A niggelezésről: arról nem ő tehet, abban a korban Vasas drukker, amikor ez a módi!

Ha lehetséges volna el vinném egy párszor egy Midwall-West Ham derbyre és megmutatnám neki mi jár annak aki niggerezik! Ó nem a néger szurkolók verik szarrá, hanem mire 3-at számol kikapják a sorból a rendőrbácsik és garantáltan elfelejti a csapat összeállítását, mire újból bemehet a pályára!

Szóval ne próbálj engem felvilágosítani, hogy a cimborátok micsoda hatalmas lemondások árán járt mérkőzésre, mert menten elsírom magam!

Előzmény: Juhos2 (270384)
rézréz2 Creative Commons License 17 órája 0 0 270387

Mennyivel indul a licit? :)

Előzmény: CSABEE (270367)
BéKa_d2 Creative Commons License 17 órája 0 0 270386

A fehérvári sztorit tagadom.

Azért is...

warr Creative Commons License 18 órája 0 0 270385

Jah, Árpi egy arc :)

Legénybúcsúmon természetesen Vasas-meccs is bejátszott (2011 október, az Újpestet vertük 3-0-ra, ez előtt a meccs előtt ugatott Balajcza, hogy Angyalföldre mindenki nyerni jön), Árpi aláírta a pólómat :D

Persze akkor is totál részeg volt, mint általában :D

Előzmény: Juhos2 (270384)
Juhos2 Creative Commons License 18 órája 0 0 270384

Na, ezek szerint Lepete neked is segített.

Persze mindannyian mások vagyunk, az életben egy csomó dolgot másképp gondolunk, de ez a srác mindenhova elment, nem érdekelte, ha csak másnap reggel indult vonat pl. Debrecenből, ha megtalálhatták az állomáson, ő akkor is ott volt, vitte a drapiját és k. . -ra beleszart mindenbe. Én szerettem olvasni a hozzászólásait a Vasasról vagy a Kispestről.

Vagy egy meccs előtt már mit össze tudtak balhézni az asszonnyal a drapi kifüggesztésen. :) vagy azon, hogy hol vegyenek sört. :)

Persze ezt már nem neked írtam, hanem a szobrosnak/fotelnek.

Egészen más lehetett elkísérni különvonattal a bajnokcsapatot /ami persze óriási örök élmény/, mint szopóágon elkísérni a csapatot egyedül vagy párad magaddal állomáson éjszakázva. Úgyhogy ebből ne a niggert haldd ki:)

Előzmény: warr (270381)
1962vasas Creative Commons License 18 órája 0 0 270383

A FIFA elnöke, Blatter lemondott!

lepete Creative Commons License 18 órája 0 0 270382

A cikk végén be is könnyezett?

Előzmény: Öreghelyi (270368)
warr Creative Commons License 19 órája 0 0 270381

Pont a napokban gondoltam rá én is, hogy mi lehet vele :D

Előzmény: Juhos2 (270361)
miklos966 Creative Commons License 19 órája 0 0 270380

Az új bajnoksággal kapcsolatosan az lenne a vágyam, hogy hazai pályán kezdjük a szezont, és lehetőleg a Fagyi vagy az Újpest ellen.

Azt gondolom, ismét szép számú nézősereg gyűlne össze a Szentélyben. Akkor még felfokozott érdeklődés, jó idő lenne, elkerülnének bennünket a sérülések, és gondolom sokan jönnének ki az ellenfél szurkerei közül is.

Ha egy P betűs alakulat lenne az első fordulóbeli ellenfél, nem lenne olyan sok néző, miképpen a ződek és lilákok ellen sem későbbi időpontban , netán hideg időben, és/vagy rosszabb periódusban.

miklos966 Creative Commons License 19 órája 0 0 270379

Akkor tegyük 3. számú akcióvá, és szintén Békával történt az alábbi eset.

Dábrecenben, a régi pályájukon játszott a Kabát Peti féle csapat, ahol a hazai vezetés kiegyenlítését ünnepelve, szeretett szurkolótársunk a nadrágját letolva, meztelen hátsóját mutogatta, az egyébként rendszeresen (nem csak azon a meccsen) bunkózó hazai nézőknek. Annyira belefeledkezett a mutatványba, és élvezte a nem igazán szalonképes reakciókat, hogy mire felhúzta a nadrágját, már ismét a Láki vezetett. :-)

Előzmény: CSABEE (270366)
miklos966 Creative Commons License 19 órája 0 0 270378

Számodra van, Barátom!

Igen, régóta jár meccsekre. Az elsőn kerek egy hónapos korában volt. Egy időben Géza szerencse gyereke volt, mert mikor ott volt a meccsen, nem kaptunk ki. Aztán természetesen ez a varázs elillant vagy huszonöt-harminc meccs után, de nem vette el a kedvét, mert örömmel jön. Különösen jó barátságot ápol Totyával, Gacával, (tudom sokak számára botrány lesz ez a név) B. Tóth Balázzsal, Pavoval. Rengeteg játékos az ismerőse az fb-n.

Előzmény: vasas1969 (270358)
Egészen Vasas Creative Commons License 19 órája 0 0 270377

Hát bocsi, de én nem a Thomasra gondoltam, hanem - hogy Téged idézzelek - az egyik ismert Vasas társunkra, aki tetves niggerezett:-))

Előzmény: CSABEE (270373)
kiskun968 Creative Commons License 20 órája 0 0 270376

nem, én mondtam,hogy bocs Thomas)))

Előzmény: CSABEE (270372)
CSABEE Creative Commons License 20 órája 0 0 270375

3.8 milliárdos éves költségvetés...? Az szép.

Előzmény: fran07 (270369)
CSABEE Creative Commons License 20 órája 0 0 270374

Mentegetőzik, hogy nincs is sok állami szponzoruk. Hát, igaza van, tulajdonképpen elég egy is.

Előzmény: Öreghelyi (270368)