Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

pappevok 2011.07.25 Creative Commons License 2829

Ez is 4/2, a 31 és 42 talált!

Előzmény: Törölt nick (2825)
pappevok 2011.07.25 Creative Commons License 2828

Sajnos ez 4/0 lett.

Előzmény: zsoltkeno (2824)
pappevok 2011.07.25 Creative Commons License 2827

4/2-esed lett: 26 és 66 talált.

Előzmény: tristen (2823)
pamac 2011.07.25 Creative Commons License 2826

Tök szuper,ezt megtehetnénk minden nap hogy leírunk 3-4 számot,akkor is ha nem jönne be.Valahol el kellene kezdeni,abból tanúlhatnánk.Köszönöm a hozzáállásotokat.

Törölt nick 2011.07.25 Creative Commons License 2825

A mai napra :31,33,38,42.

zsoltkeno 2011.07.25 Creative Commons License 2824

1,3o,58,8o.

tristen 2011.07.25 Creative Commons License 2823

26, 14, 66, 45

Előzmény: pamac (2822)
pamac 2011.07.25 Creative Commons License 2822

Az a 4 szám csak tipp,aki felül akarja bírálni az most tegye még a sorsolás előtt mert utólag már könnyű okosnak lenni.Csak úgy próbaképpen kérnék tőletek 3-4 számot,ez nem kerül semmibe,aztán majd meglátjuk mi lesz hiszen ez játék.

tristen 2011.07.25 Creative Commons License 2821

Szia!

Köszi szépen a tippeket! Én megírtam mind a négy számot.

üdv.

Előzmény: pamac (2820)
pamac 2011.07.25 Creative Commons License 2820

1-2 napon belül elég nagy valószínűséggel várható az 1,a 32, a 77, és a 80-as számok előkerülése a fapadosom sszerint.

tristen 2011.07.25 Creative Commons License 2819

Sziasztok!

Minden egyes játékostársamnak kiemelkedően eredményes hetet kívánok! Az ERŐ velünk van!

üdv.

zsoltkeno 2011.07.25 Creative Commons License 2818

Udv a szerencsejáték Zrt. képviselőjének.Szeretném elkérni a 2oo9.november 3o.és a 2o11.julius 24.nap sorsolások hanyadik volt számszerint.Ha jol számoltam az első dátum 4378. a második dátum 4969.Esetleg ha tévedtem volna kérnémszépen a valos adatot.

pamac 2011.07.25 Creative Commons License 2817

Mi,fapados kenósok így állunk:

Állunk mint Bálám szamara és nézünk mint borjú az új kapura.Nem tudni kire figyeljünk,a sok bába közt elvész a gyermek.Van ki azt mondja,nem látjuk a fától az erdőt.Szerintem meg nincs is erdő csak fák vannak.Nem igazán tudjuk a nyereményből a fogunkhoz verni a garast de mire majd sikerül,lehet már nem lesz fogunk.Szegény az eklézsia,már a pap sem tud harangozni mert papra sem telik.Jó ötlet hogy fogjunk össze,hisz sok lúd disznót győz.Ám állítólag a kertek alatt farkas jár.Nem enged nyerni,nehogy a nyúl vigye már a puskát.Új,régi hozzászóló azt ígéri szép szó,lassanként be is tartja mert úgy jó.Majd a kitartás meghozza méltó gyümölcsét de ne akarjon sokat az a bizonyos madár ,azt nem bírná a brifkó.Igaza van mert aki a kicsit nem becsüli annak biztos sok van.Ne szóljunk be egymásnak,a harag rossz tanácsadó,így ha megdobnak kővel,dobd vissza kenóval.Várjunk nyugodtan ez a lényeg,majd az idő megold minden kulcsot,akkor majd kikaparhatjuk a gesztenyét magunknak,közben még más malmára is hajthatjuk a vizet.                                        ÓMEN.

UI:Én akkor is fapados maradok.

tristen 2011.07.24 Creative Commons License 2816

ne legytek zsugoriak, elég ha én vagyok helyettetek! :)

Előzmény: tristen (2815)
tristen 2011.07.24 Creative Commons License 2815

Jut eszembe Huszár úr kenós progija meg van valakinek! Akinek meg van, esetleg dobhatna be a közösbe számokat! Az ERŐ velünk van!

üdv.

tristen 2011.07.24 Creative Commons License 2814

Szia!

Maximálisan igazad van! De mivel nincs itthon fehér gyertyám, így elhalasztottam a mágikus jóslást. Ez egy tuti technika, de kellékek nélkül nem megy, mint ahogyan az autó sem megy benzin nélkül, hacsaknem elektromos a jármű. :)

üdv.

Előzmény: zsoltkeno (2813)
zsoltkeno 2011.07.24 Creative Commons License 2813

Szia.A számok megjosolásával már a mai napra elkéstél.16.ora 45-kor már megtortént a sorsolás.

tristen 2011.07.24 Creative Commons License 2812

Sziasztok!

Ma a gyertyaláng mágiát alkalmazom a számok megérzésére!

Tájékoztatlak Benneteket a sikeremről.

üdv.

pappevok 2011.07.23 Creative Commons License 2811

"Akár mind a 20 számot is kihúzhatták volna.." Stóhl akár 8 évet is kaphatott volna... :-)

Előzmény: -Áky- (2800)
tristen 2011.07.23 Creative Commons License 2810

Szia Zsolti!

Köszi szépen az oldalajánlót! Tüzetesen átnézem az egészet!

üdv.

Előzmény: zsoltkeno (2807)
tristen 2011.07.23 Creative Commons License 2809

Szia!

Brilliáns vagy!

üdv.

Előzmény: Törölt nick (2806)
zsoltkeno 2011.07.23 Creative Commons License 2808

Sziasztok kenosok.Tud valaki segiteni nekem abban hogy a 2oo9.november 3o.nap és a 2o11.julius 22.nap sorsolás hanyadik volt.A 2o11.junius 3o.nap sorsolás 494o-ik volt-e.Az is segitség lenne ha tudnám hol vagy hogyan kereshetem meg.

zsoltkeno 2011.07.23 Creative Commons License 2807

Szia tristen.Segitségképpen érdemes megnézni a kenoforum osszes hozzászolását.Van benne nagyon jo érdekes hozzászolás.Én például nem is tudtam azt a lehetoséget hogy csak egy számmal játszani.És ha nem jon be aznap akkor dupla téten játszani addig amig kisorsolják.Hozzá teszem csak ha van megfelelo tőke.Én figyelemmel kisérem a Huszár ur oldalát is.Ez megtalálhato : WWW.hujo.fw.hu oldalon.Elég jo dolgok vannak benne.

Törölt nick 2011.07.23 Creative Commons License 2806

MI VÁRHATÓ MÁRA, ÉS A TOVÁBBIAKRA?:

1.: 69-es szám: IGEN, jól olvastátok! 1 nappal ezelőtt ugyan kihúzták, de azért 23-ára (2011. július 23-ára) is igen komoly esélyt mutat! Szerintem, érdemes megjátszani! Persze, óvatos duhajként, vagyis nem túl nagy téttel! (Az persze, hogy kinek, milyen összeg a „nem túl nagy”, az más kérdés... Én mindenesetre, 3-5 ezer forinttal megjátszanám!) De ha 23-án esetleg mégsem húznák ki, akkor a jelenlegi állás szerint, úgy 3-4-5 nap múlva lesz esedékes ismét.

2.: 16-os szám: Három 9-ces valószínűséggel, ölég jók az esélyei a 23-ai kihúzásra. (Öt 9-ces a maximum.) De azért óvatosan kell vele „bánni”!

3.: 46-os szám: Jelenleg úgy néz ki, hogy 1 vagy 2 nap múlva húzzák. Holnap már biztosabbat tudok mondani róla.

4.: 9-13 szám-pár: Nagyon úgy mutatja magát, ahogyan ígértem! Jelen helyzetben 1 nap múlva (tehát 2011. július 24-én) esedékes a kihúzása! Az összetevői is egyértelműen erre utalnak! (Ha azonban 24-én mégsem húznák ki, 6-7 nap múlva ismét esedékes!)

Bye!

Törölt nick 2011.07.23 Creative Commons License 2805

Üdv, Mindenkinek! – Legfőképpen: a „Szerencsejáték" ZRT. „üdvözültjének"...!

Menjünk sörjében... (Akit illet, tudni fogja, mit is takar ez!)

I.: „vargusz"-nak:

I./1.: Nos, Én még sosem Luxor-oztam ugyan, de úgy vélem, avval a játékkal is az lehet a legfőbb gond, hogy túl kicsi az ún. statisztikai alapsokasága – mivelhogy csak hetente 1-szer van benne sorsolás...! (Vagy rosszul tudom?)

Ez most nem jelenti azt, hogy lebeszéltelek volna róla, pusztán csak így látom (igy tudom).

I./2.: A Puttónál aztán végképp nincs értelme a manipulációnak! 5 percenként sorsolnak benne - vélhetőleg egy ún. véletlenszám-generátor program segítségével-, nincs az a számítógépes „guru", aki értelmét látná erre a játékra valamiféle „esély-elemző" programot írni...! Mire kiszámolja (és ki is elemzi) mi is lehet a „tuti" a következő leosztásra, már rég túlmentek a játékban, vagy 15-20 sorsolással...!

II.: „macko123"-nak: Van egy saját „gyártású" aforizmám, ez így szól: „A dicsérettől hányingerem van, ha pedig szidnak, kivágom az ólajtót...!

De no para! Azért jó, ha az ember ehhez tartja magát, mert ez (talán) hozzá segíti ahhoz, hogy egyrészt önmagával szemben is rigorózusan tárgyilagos legyen, másrészt azonban tartást is ad!

Mindenesetre, nagggyon köszönöm a nekem szánt biztató szavaidat!

III.: Végül, a Szerencsejáték Zrt. „üdvözültjének:

III./1.: Mindenekelőtt, önkritikusan revideálom korábbi álláspontomat, illetve a hozzá járuló kijelentésemet. Ön egy úr (vagy pedig úrnő)! Becsületére válik, hogy 5 nappal azt követően, hogy azt feltételeztem: nem fog itt egy jó darabig „megjelenni", mégis megtette! Tényleg őszinte elismerésem!

Készülnöm kell a szűretlen búzasörökkel – mégpedig  egy egész ládával! Szerintem, lesz mit megbeszélnünk...!

Noha rohadt élethelyzetben vagyok – úgy általában -, és Édesanyám is szív- és rákos-betegen fekszik az István Kórházban (és éppen 21-én került kritikus állapotba, immáron ötödször, merthogy meglehet, tüdőgyulladása alakult ki), de azért kötelességemnek tartom, hogy beváltsam az ígéretemet! (És ez most nem mentegetőzés volt, puszta adatközlés, ami talán magyarázatot ad az elszántságomra és tetemes önértékelési „jellemzőimre" is...)

III./2.: Ami viszont a: „Már vizsgáljuk, hogy miként kerülhettek be a duplikációk, és amint megvan, jelentkezünk." - kijelentését illeti, nos, a 2009. nov. 8-án, Székely Gábor, akkori vezérigazgatónak küldött levelemben, már táblázatosan is közöltem, hogy melyek az akkori, „problémás" rekordok! Válaszra sem méltatott...! 

Szerintem, onnantól kezdve, már ölég sok idő lett volna a „vizsgálódás" befejezésére...!

U.i.: Amint meglesz a pénz a búzasörökre, értesítem, és elvárom, hogy vendégül láthassam!

tristen 2011.07.22 Creative Commons License 2804

Az ERŐ velünk van! Aki azt gondolja, hogy túl aktív vagyok, lehet, hogy igaza van!

Előzmény: tristen (2803)
tristen 2011.07.22 Creative Commons License 2803

Nos, egyébként nem is tudtam, hogy a Szerencsjáték Zrt. időnként benéz ide!

Ezentúl sokkal többet fogok gyakorolni, hogy eltaláljam Nektek a számokat! Az erő velem van, médiumi képességeim nem váratnak magukra!

üdv.

Előzmény: tristen (2802)
tristen 2011.07.22 Creative Commons License 2802

*kel= kell (nyilván ezt tudjátok, hogy két l, de máris az elme fogságába kerültem én is! :)

Előzmény: tristen (2801)
tristen 2011.07.22 Creative Commons License 2801

Szia!

Először is, nagyon köszönöm, hogy visszajeleztél!

Én úgy fogalmaznék, hogy hihetetlenül jó elsőre. Médiumi képességem még fejlesztésre szorul, de én hiszek a képességeimben. Ez is olyan, mint amikor a kisgyermek járni tanul! Megtanulható, de ehhez a józan ész állandóan analizáló elmefolyamatait le kel tudni tenni. 

Én az angyalokkal kommunikálok, de még nem tiszták a megérzéseim.

Kitartó vagyok!

Aki velem tart, a siker biztosított.

hali :-)

Előzmény: pappevok (2798)
-Áky- 2011.07.22 Creative Commons License 2800

Akár mind a 20 számot is kihúzhatták volna..és akkor most enne az ideg..

Előzmény: pappevok (2798)