Keresés

Részletes keresés

merQree Creative Commons License 2015.01.13 0 0 14

merQree Creative Commons License 2015.01.13 0 0 13

Hogyan bizonyíthatom, hogy másfél órája várat a Vodafone telefonos ügyfélszolgálata?

pajaci Creative Commons License 2014.12.10 0 0 12
Brixbrax Creative Commons License 2014.12.10 0 0 11

Chargeback. Ez a kulcsszó.

Előzmény: Delinkee (-)
Lédiell Creative Commons License 2014.12.10 0 0 10

Banknál kérd, hogy törölje az egyik tranzakciót, akkor visszakapod a pénzt. Csak igyekezz, mert addig könnyebb megcsinálni, amíg a tranzakciót nem írták jóvá. 

Előzmény: Delinkee (-)
Mr Reacher Creative Commons License 2014.12.10 0 0 9

Mint pénzügyes, nem hallottál a chargebackről?

Előzmény: Delinkee (-)
halaloszto Creative Commons License 2014.12.09 0 0 8

bezzeg ha az elszamolasnal az jon ki hogy te tartozol 24 ezerrel, akkor azt nem 2ezrenkent hozzacsapja a kovetkezo evi atalanyhoz :-)

 

 

Előzmény: Herr Köldök (4)
PETYUS Creative Commons License 2014.12.09 0 0 7

> Jelentsd fel őket a GVH-nél, meg az NFH-nál.

 

Meg az nmhh-nál is.

Előzmény: CS.V.D (3)
forgione1 Creative Commons License 2014.12.09 0 0 6

A bankodnál kérd vissza az összeget!

 

Hivatkozz rá, hogy szinte azonos időben ugyanazt az összeget kétszer húzták le a számládról.

 

Én bolti vásárlásnál jártam így, szó nélkül visszautalta a bankom.

Előzmény: Delinkee (-)
nyman Creative Commons License 2014.12.09 0 0 5

Aha, akkor mar ertem, az elmu miert kuldte vissza par eve mindig a penzt, mikor altalany volt beallitva, es az elszamolo szamlan tulfizetes volt.

 

En meg tobbszor kertem, hogy inkabb tudjak be a kovetkezo haviba. Az nagyobb nyug volt, hogy haromezerert el kellett ballagni a postara es sorban allni.

 

Csodalkoztam, hogy miert nem a folyoszamlara teszik vissza, amikor ugyis csoportos beszedessel voltak fizetve a szamlak.

 

Par hete a unionnal kotottem biztositast, es beallitottam a csoportos megbizast, de nekem megnyugtatobb volt, hogy kifizetem online. Furcsa modon atfutott a csoportos beszedesi megbizas par napon belul, de mivel gyanitom a fizetes meg nem erkezett be, ezert levettek meg1x. Mikor eszrevettem, szoltam, masnap mar vissza is utaltak a kulonbozetet. 74 000 forintrol volt szo.

 

Engem nem zavar kulonosebben, ha mondjuk 1 havi szamlamnak megfelelo tulfizetesem van valamelyik szolgaltatonal. Elobb utobb ugyis ki kell fizetni. Kamatozni, meg nem kamatozik semmit. 

 

 

Előzmény: halaloszto (2)
Herr Köldök Creative Commons License 2014.12.09 0 0 4

Nálunk a vízmű most is osztogatja el 12 hónapra az átalányba.

Előzmény: halaloszto (2)
CS.V.D Creative Commons License 2014.12.09 0 0 3

Jelentsd fel őket a GVH-nél, meg az NFH-nál.

 

Kapjon csak a nyakába megint pármillás büntetést ez az ótvar cég. Én is utálom őket, mehetnek a  sunyiba.

Előzmény: Delinkee (-)
halaloszto Creative Commons License 2014.12.09 0 0 2

egyszer nagyon megb@sztak a kozmucegeket, hogy ok nem penzintezet, nem vezethetnek folyoszamlat az ugyfelnek, nem tarolhatjak az ugyfel penzet. olyan penz amirol nincs szamla nem lehet naluk. azota van hogy az elmu es tarsai a tulfizetest nagyon gyosaran visszautalja van kikuldi postassal. 

 

ra kellene kerdezni a pszaf-nal vagy ki van most helyette.

 

Vajk

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.09 0 0 1

Amúgy jogos, nekünk a tigáz kérés nélkül hozta ki KP-ban a túlfizetést!

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.09 0 0 0

Tanulj Tin0! 

Gyorsfizetést nem használunk, bankkártya adatokat nem adunk meg csak úgy!

Az a + 20 másodperc bepötyögésen nem múlik semmi.

 

Előzmény: Delinkee (-)
Delinkee Creative Commons License 2014.12.09 0 0 topiknyitó

Qrvára felhúztam magam! Kifizettem két havi internet e-számlát ezeknek a szemeteknek a weboldalán kártyás vásárlással. Majdnem 8500 forint volt a két számla, kétszer vették le ezt az összeget a  számlámról ugyanabban a másodpercben. Mint pénzügyes nem izgattam magam, gondoltam majd visszautalják a többletet. De mivel még egy SMS se jött tőlük, felhívtam őket. Közölte a hölgy, hogy nem adják vissza majd betudják a későbbi számláimba, azaz a januárban meg februárban fizetendőre! Miután hőbörögtem, hogy ez nem frankó, közölte, hogy akkor annyit tehet, hogy felvesz egy panaszjegyet, és majd 30 napon! belül kivizsgálják. Most ez megtörténhetett volna akár jóval nagyobb összeggel is, de 8500 forintot se akartam nekik kölcsönadni így karácsony előtt. Megtehetik ezt tényleg?  Nem az én hibámból történt ez, csak egyszer kattintottam a gyorsfizetés gombra.

Vajon más országokban is megengedik maguknak ezt a pofátlan putris mentalitást?

Ja, és mondta, hogy nem tehet semmit EZ A GYAKORLAT. Vajon fordulhatok a fogysztóvédelemhez ezzel? Nem a pénz, hanem az elv miatt. Még akkor  is vérforraló lenne az eljárás, ha én tévedésből kétszer elutalom bankszámláról, de így hogy ők veszik le a számlámról kétszer és nem adják vissza sűrű bocsánatkérések  közepette kÉRÉS NÉLKÜL, hát ez minden határon túlmegy. Szeretném, ha megbírságpolnák őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!