Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2021.05.23 0 0 57

az ingatlan comon a keresési feltételbe bele kell írni, hogy ingatlanosok kíméljenek. ennyi.

amúgy az ingatlanosnak az eladó fog fizetni, nem te direktben.

Előzmény: S_Laci37 (56)
S_Laci37 Creative Commons License 2021.05.22 0 0 56

Sziasztok. Ház vásárlás előtt állunk, meg is néztünk egyet ami nagyon tetszett. Az ingatlanközvetítő, aláíratott velünk egy ház megtekintés papírt, az apróbetűs részt viszont nem olvastuk el. Szeretnénk kihagyni a közvetítőt, és üzletelnénk a tulajjal, de ha ez kiderül, az ingatlan iroda hatalmas ködbért rák ránk, mert nem velük kötöttünk szerződést. Járt már így valaki, tudtok valami megoldást?

Köszönöm.

 

Andras1948 Creative Commons License 2019.04.21 0 0 55

Central Home ingatlan irodát nem ajánlom. Szerződés után nem tették fel az ingatlant, pedig kaptak alaprajzokat, fényképeket, tulajdoni lapokat.

Pandus8912 Creative Commons License 2018.07.16 0 0 54

Komolyan nem értem, miét szidjátok az ingatlanosokat! Nekem abszolút jó tapasztalatom van velük. Értékesítővénával rendelkeznek, oké, ez nem mindenkinek tetszik, de az ügyfelük érdekeit képviselik. Naná, hogy számít nekik a jutalékjuk, hiszen ebből élnek. Ebből tartják a családjukat. De ha nekem jó, neki is jó, ugyebár. A végső döntést meg amúgy is én mondom ki… Nekem csak a GDN-nel van tapasztalatom és abszolút megbíztam a szakértelmükben

9Éva9 Creative Commons License 2017.11.28 0 0 53

Javítom: eladót!

Előzmény: 9Éva9 (52)
9Éva9 Creative Commons License 2017.11.28 0 2 52

A Globál Hungary ingatlanközvetítőt senkinek nem ajánlom! Becsapja az eladó és a vevőt egyaránt! :(

Törölt nick Creative Commons License 2017.11.20 0 0 51

Csatlakozom, olyanok, mint a cigány lókupec, nagyon messzire kerüljétek el a CDC-t!

Jellemtelen sz@r alakok, akik a megbízásig mindent beígérnek, utána pedig aljas módon mindent letagadnak!

Előzmény: juaj (50)
juaj Creative Commons License 2017.10.05 0 0 50

CDC INGATLANT SENKINEK SEM AJANLOM!!!!!!!VESZELYES SZELHAMOS BRIGAD!!!!!

felültetett62 Creative Commons License 2016.10.26 0 0 49

Zsuzsanna Takács,,,   Nekem 2013. -ba volt ingatlan irodával  ügyem  ami azóta véget ért,   ,,,, számomra kedvező módon , ,  az ingatlaniroda próbált jogtalanul,   ,,meghamisított,   utólag kiküldött  szerződésekkel,  hirdetési összegeket követelni .. nagyon sok ingatlan eladótól.    

Zsuzsanna Győrfi Creative Commons License 2016.10.26 0 0 48

Nekem a Lőrinc ingatlannal volt hasonló esetem, de itt nem a bánatpénz volt a lényeg, hanem a jutalék.Ez az iroda a  szerződésében ugyanis azt is odairta hogy akkor is megjár a jutalék, ha a vevő vételi szándéknyilatkozatot tesz...És miután tett, a letét összege 200.000 ft volt, de a jutalék meg 560.000 ft.A letétet én nem láttam.Persze hogy a vevő nem kapott elegendő hitelt, és így nem lett semmi a szerződésből, de az iroda beperelt engem, hogy neki megjár a jutaléka...Volt valakinek hasonló esete?

halaloszto Creative Commons License 2015.08.23 0 0 47

ügyvéded volt-e?

Előzmény: Átvert tulaj (44)
Átvert tulaj Creative Commons License 2015.02.15 0 0 45

Keresem azokat a sorstársaimat akit átvert a CDC Ingatlan iroda bármilyen módon.

Engem erőszakkal,fenyegetőzéssel kívánt adásvételi aláíratni,nemlétező vevőt írtak a vételi ajánlatra és fizetni sem kívántak a lakásomért,csak költözzek ki pénz nélkül és adjam át a lakást.Nagyon fenyegetőek voltak,úgy gondolom egy ingatlan maffiával állunk szemben. Ha aláírtam volna az adásvételit már se pénzem se lakásom nem lenne. Feljelentést tettem a rendőrségen. Hol lehet még ez ügyben panaszt tenni? Bárkit átvertek vagy megkárosítottak az írjon itt nekem.Köszönöm! Ne hagyjuk hogy másokat is lehúzzanak és megkárosítsanak!

Átvert tulaj Creative Commons License 2015.02.14 0 0 44

Szia!

 

Azért írok,mert a cdc ingatlan irodában nagyon átvertek,olyan trükkel csalják ki a tulajdonosoktól a pénzt,hogy kamu vevőket hoznak.Árajánlatra kamu idős ember nevét írnak,aki nem is tud a vételről,nagyon erőszakosak voltak velem az ingatlan irodánál,sőt fenyegetőek,olyan adásvételit akartak aláíratni velem ami számomra nem volt megfelelő,egyáltalán nem nézték a tulajdonos érdekeit és amit a szerződésbe foglaltuk.Tehát jól átakartak verni!Előszerződést sem voltak hajlandóak írni és mindent nagyon sürgettek,mire rájöttem hogy be akarnak csapni,és feljelentést tettem a rendőrségen.Kamu adatokat írtak a vételi ajánlatra és követeli a jutalékát,pedig át akart verni.Adásvételit is erőszakkal kívánták aláíratni,nagyon fenyegetőek voltak! Senkinek nem ajánlom ezt az irodát.Ingatlan maffia.Adásvételit aláírtam volna lehet lakásom se lenne már.

felültetett62 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 43

Szerintem írj mégegyszer ,, ... Hogy tudnám Veled a kapcsolatot privibe felvenni??  Szeretnék valamit megkérdezni Tőled....Az Én email címem,,,,, 1951.07@gmail.com    Köszi ha írsz,,,,

 

Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.22 0 0 42

Én még a télen írtam a naih-nak. Egyszer csak válaszoltak - úgy emlékszem - hogy akkor elindítják a vizsgálatot. Azóta én kérdőívet ilyesmit semmit nem kaptam.

Előzmény: felültetett62 (41)
felültetett62 Creative Commons License 2013.04.19 0 0 41

Eperke... Te mikor kűldted el a leveled???,     Én  k.b. 6 hétre kaptam választ    most kűldöm ismét....,

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.18 0 0 40

Várom akkor én is a levelet.

Előzmény: felültetett62 (39)
felültetett62 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 39

Ma végre 2 hónap után megjött a NAHI válasza  .. Röviden a lényeg,   ...A Hatóság a G.B.W.Kft adatkezelésével kapcsolatban más panaszok alapján hatósági eljárást indított , amely folyamatban van, Több kérdést feltettek melyre választ kell adnom, és a nálam lévő dokumentumokat kérik kűldjem el Nekik...

Előzmény: Törölt nick (37)
felültetett62 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 38

Valakinek nagyon nem jó,  de nem Nekünk...

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.16 0 0 37

Ez azért érdekes... x nap után kimoderáltál Bettina hozzászólását. Kutya legyek ha értem. Állítólag ismeri őket és az előéletüket. Miért baj ez ha megosztja a károsultakkal, kikkel is állunk szemben?

Előzmény: felültetett62 (36)
felültetett62 Creative Commons License 2013.04.15 0 0 36

Szia Eperke,,, örűlök, hogy visszatértél, olvastam még tegnap estefele  de ha jól látom már el is tünt. (6341).

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.15 0 0 35

Szintén... Megvona  akedvezményt és sima levélben. Kiszámolta hát kiszámolta, tőlem annyit számol amennyit akar, tökmindegy mennyit fizetek ki neki.

Nézd meg a topikban Bettina hozzászólását!

Előzmény: felültetett62 (34)
felültetett62 Creative Commons License 2013.04.11 0 0 34

Nagy a csend... Még most sem kaptam válasz a NAHI-tól . (2 hónapja) csak a visszaigazolást, hogy megkapták a levelem,  Azt olvastad, hogy tőlem is megvonta a kedvezményt így a ˇ""követelése""" 106000Ft.  Ezt sima levélben kűldte Gummiler B .W. egy hónapja kb. Ezt hogy számolta ki ??, 

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.10 0 0 33

Remek vétel:)

Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.10 0 0 31

Minden OK. S felétek?

Előzmény: felültetett62 (30)
felültetett62 Creative Commons License 2013.04.07 0 0 30

Üdv Eperke.....  mi újság??,, 

Előzmény: Törölt nick (26)
japex. Creative Commons License 2013.03.30 0 0 29

köszönöm. 

Előzmény: halaloszto (28)
halaloszto Creative Commons License 2013.03.29 0 0 28

Ugyvednel kell kezdd. Maga a konzultacio arrol hogy van-e ertelme is belekerul par tizesbe, de ra kell szanni.

 

Vajk

Előzmény: japex. (27)
japex. Creative Commons License 2013.03.29 0 0 27

Sziasztok,

 

 

 

tudja valaki, hogy ha állampolgári jogommal szeretnék élni és egy polgári pert kezdeményezni (ingatlan építő cég ellen), hol kell kezdenem? És milyen főbb lépések várhatóak, perköltség stb.

 

Nem vagyok jó a jogi ügyekben.

 

6 éves ház, beázunk, repedezünk, penészedünk stb. Nyilván gari lejárt, de ez nagyon durva, ami van..lépni akarok, mert nagyon át lettünk verve!

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.27 0 0 26

Az irreális ár és az ingyen lottó ugye azt jelenti, amin az eladónak is megérné??:)

Előzmény: Törölt nick (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!