Keresés

Részletes keresés

essti9 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 5
Lenne egy kérdésem.Remélem jó helyen érdeklődöm.Lányomat két hónapos korában műtötték májcystára,eltávolitották az epehólyagját.Egy évig megkaptuk a magasabb családi pótlékot.Kérdésem:Jogosultak leszünk még rá egy év után is vagy sem szeretnék vele tisztába lenni.Köszönettel:Essti9.
csin2csak Creative Commons License 2008.02.08 0 0 4

Köszi az infót! Én is voltam bent már 3X de sajna nem történt semmi.

Aki esetleg még olvassa ezen sorokat és valami ötlete van az ügymenet meggyorsítására az jelezze nekem, legyen olyan szíves mert nagyon tanácstalan vagyok....

Előzmény: topik (3)
topik Creative Commons License 2008.02.08 0 0 3
Nincs semmi infom, de nagy zurzavar van ott az biztos. En vegul megkaptam, de 3x voltam bent szemelyesen es vegigalltam a felnapos sort...:(
Előzmény: csin2csak (2)
csin2csak Creative Commons License 2008.02.08 0 0 2

Sziasztok!

 

Én is terveztem, hogy nyitok egy ilyen topikot mert szintén nagyon dühös vagyok a Magyar Állatkincstárra. A szituáció hasonló csak mi most a letétbe helyezett pénzünket szeretnénk visszakapni 2007.október óta...... Az igérgetések ugyanazok mint Nálatok, Topic. Milyen lépéseket tettél mert én is tervezgetek sok mindent. Nekünk a szemünkbe hazudták 3 hétig, hogy napokon belül megkapjuk a hozzájárulást a letétből történő felszabadításhoz. Tegnap újból bent voltam és abból amit mondtak az derült ki, hogy a december 31 előtt beadott iratokkal valami gond lehet ( szerintem nem találják, nem dolgozták fel, egy pincében van ládákban stb.) a költözködés miatt.

 

Szerintem nagyon sokan járnak ebben a cipőben.( tegnapi nap szinten csak tavaly beadott iratokkal hallottam a problémákat, pl. a januári beadás kész volt egy hölgynél)...perelni a Magyar Állatot pedig nem érdemes....

Ha van esetleg új infód, légyszi jelentkezz!

 

Csin-csak

doncike Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1
Szóval az eljáró hatóságot perelheted kártérítésért.
Előzmény: topik (-)
doncike Creative Commons License 2008.01.29 0 0 0
Sz0val mi?
Előzmény: topik (-)
topik Creative Commons License 2008.01.29 0 0 topiknyitó
Szóval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!