Keresés

Részletes keresés

Modestinvs Creative Commons License 2007.07.27 0 0 6
Engedményezd a követelést. Ha találsz hozzá partnert, azonnal pénzhez jutsz, és le tudtad a gondot róla. Igaz, 50%-nál többre aligha számíthatsz. Bár ha első helyen van jelzálog bejegyezve a javadra, akkor lehet 70-80 is.
Előzmény: herla76 (5)
herla76 Creative Commons License 2007.07.26 0 0 5

Üdvözletem!

Magánnyomozó vagy behajtó irodát keresgélek, több-kevesebb sikerrel, inkább örülnék egy ajánlásnak. Magánszemélyként kölcsönadtam magánszemélynek (én hülye), még jelzálogot is bejegyeztek a nevemre, meg tuti, hogy megadja, stb. stb. ... kb. két hónapja lejárt a határidő, hiteget, hazudik, várok, de most már nagyon kéne a pénz. Keresek olyan irodát, akik ha lehet, csak jutalékra dolgoznak, mert előre fizetni nem tudok. Ezen kívül ki kellene deríteni pár dolog igaz-e, amit állít az adós.

Ötlet?

Suckmubaly Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4
Akinek privát intézni valója van, nyugodtan fordulhat belevalóbb újságírókhoz tanácsért, magánnyomozói nevek után érdeklődni lehet elsősorban nem polgári, hanem büntetőperes ügyvédeknél. Valódi magánnyomozók kicsit problémásak, mert általában túl sokba kerülnek. De ha egyikkel-másikkal összerázódik az ember, akkor mindent elintéz. Olyanná válik, mint az amerikai filmekben a megbízó személy ügyvédje, amolyan haverrá lesz, akivel már mindent meg lehet beszélni. Persze ehhez idő kell, noha akadnak minden országban olyan magánnyomozók, akiknek alaptermészete a közvetlen, laza modor, így a jó kapcsolatteremtés és siker lehetősége is értelemszerűen adott. Érdemes elkerülni az olyanokat, akik túlzottan magas lóról beszélnek, mert nem hallják meg a kuncsaft hangját, elfogultak és önfejűek, ami akadályozza az eredményességet.

Üdv Suck
'R2D2' Creative Commons License 2007.06.13 0 0 3
Üdvözletem!

Én is a kis fatornyos faluban lakom, és jól ismerem a Creditreformot lévén hogy itt dolgozom. :-)
A solymári vállalkozó uriember egyébként már eladta egy német embernek a céget.
ami a követeléskezelést illeti, jo lenne tudni hogy milyen követelésről van szó.
Pl. : vállalkozás- vállalkozás közötti
magánszemélyek kölcsön adtak egymásnak stb.
Tisztában kell lenni azzal ,hogy milyen követelésről van szó, miböl ered, mennyire elismert, vagy vitatott... stb.

Ha az illető leírja röviden a storyt tudok tanácsot adni! Talán segíteni is!

Üdv R2D2
Előzmény: regisztrálatlan (2)
regisztrálatlan Creative Commons License 2006.06.05 0 0 2
Konkrét tapasztalatom nincsen. De úgy tudom, hogy a mi kis fatornyos falunkban (kék busszal elérhető Bp-ről) a helyi vállalkozók egyesületének elnöke a Creditreform nevű, ilyesmi profilú cég ügyvezetője. Weboldaluk is van ilyen néven. Az az érzésem, hogyha az illető cégkövetelelést akar "rendezni", ez pusztán a homlokráncolásával is sikerülhet neki :-)
Előzmény: xmx (-)
hexo Creative Commons License 2006.06.05 0 0 1
"válságkezelés/adósságbehajtás"
Mi az a válságkezelés? :)
Előzmény: xmx (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.05 0 0 0
Nekem 0 tapasztalatom van.
xmx Creative Commons License 2006.06.05 0 0 topiknyitó
Érdekelne, hogy mely magánnyomozóhoz érdemes ma Magyarországon fordulni "válságkezelés"/adósságbehajtás ügyben???
Konkrét tapasztalatokra/ajánlásokra lennék kíváncsi!..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!