Keresés

Részletes keresés

Kerdog63 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 10
Bocs Coboly, az előző üzit Mondosavan-nak szántam.
Kerdog63 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 9
Nézz át a Jogi Tanácsadás topicba, ott biztos tudnak Neked segíteni. Voltak már hasonló témák, de azok szolgáltatókkal kapcsolatban. Üdv: Gabi
Előzmény: coboly (8)
coboly Creative Commons License 2007.03.19 0 0 8

Mondd neki felejtsen el, ha kell adok támpontokat, írj az emilemre, és megadom a telcsomet, felhívhatsz.

 

Pár dolgot ide is beteszek majd kicsit késpbb.

Előzmény: mondosavan (7)
mondosavan Creative Commons License 2007.02.28 0 0 7
Én 1997-ben jöttem el mert már nem birtam a nyomást!
2001-ig vagy nemtudom pontosan az Ing banknál voltam ügyfél,Majd áttadtak az akkor elnépszerüsitett citibankhoz! Tehát tudták hollakom!
2004ben valami fószer 1 miló körüli visszairással ami 300ezer+ kamat telefonált!
Hogy ING Bank számlára Fizessek be!
Szerintetek!???????
Irtam hogy nehülyéskedjenek már és miről van szó és tételes leirást kérek!
postán ajánlva fel!!
Majd kéthonap mulva telefonál egy hölgy hogy nemakarok legalább valamennyit befizetni!
Montam, NEM!
nagy halgatás !!
Erre 2007.Február 27-én A feleségemet ép munkaközben egy ipse faggatja hogy ismer e engem meg hogy it meg ott lakom e? Mert 1.700.000-el tartozom nekik!
10-év után még ittartunk!!!!
Segitsetek!! mert megőrülök!! Az is lehet hogy pofán verem ha ideállit! Mert már teljesen felőrlik az idegeimet ezek a rohadt bankok,meg végrehajtók!!!!!
Békében élem családommal ,és becsületessen mindennapjaimat,azon gondolkodom hogy iskolázom be a gyerekemet erre egy ilyen szarházi idetelefonál hogy 300ezerforint kamatos kamattal 1700000 és fizessem be!Mert biróság meg árverezés meg akasztás!!!!!!
Köszönöm szépen!
Rianon Creative Commons License 2006.07.18 0 0 6
Én is az ING -nél voltam és nekem elmondták ezeket a dolgokat, hogy amikor mi megkötjük (már nem emlékszem pontosan) a szerződéseket akkor utánna visszavonhatják tőlünk. Abban az esetben ha a szerződő nem fizeti meg ilyenek ha jól emlékszem 1. évben az egész jutalékot 2. évben a jutalék 50 % és 3. évben a 25 %-át és utánna már nem. Amúgy ez benne van a szerződésben. Ja a szerződésről meg annyit, hogy egy igazi könyv. Nagy terjedelmű!
coboly Creative Commons License 2005.11.18 0 0 5

Kinek volt ilyen ügye és mire jutott?

Több fogást is találtunk, de hátha valakik már élesben át is estek ezen!

 

Másik volt NN-es ismerősőm 98-ban lépett ki és 2003-ig üldözték de a Credit Express nevezetű céget akit megbiztak a felmondott biztosítások utáni követelés átvállalásával azt elhajtotta amikor behajtót akartak küldeni azóta nem keresik.

 

 

Előzmény: coboly (4)
coboly Creative Commons License 2005.11.18 0 0 4
Nem munkaszerződéssel, hanem egyéni vállakozóként, megbízási szerződéssel dolgozott és nem kirúgták, hanem közös megegyezéssel felmondták.
papa50 Creative Commons License 2005.11.18 0 0 3
A Munka Törvénykönyve emleget valami olyat, hogy minden munkabérrel kapcsolatos követelés elévülési ideje 3 év. Gondolom, ez a munkáltatóra is vonatkozik.
-Ha leszámoltál a cégnél, akkor bekaphattyák.
-Ha még megvan a munkaszerződés, érdemes átnézni, mert ma már minden elképzelhető ami arról szól, hogy miként kell lehúzni egy dolgozót.
- Egyébként is, ha akkoriban megköttettek az ominózus szerződések, járt a jutalék.
Ha időközben a fél lemondta, kit érdekel?
Majd lenyeli a cég, van ott lé bőven.
verz Creative Commons License 2005.11.18 0 0 2
Bíróságon!
Előzmény: coboly (-)
zalagyöngye2 Creative Commons License 2005.11.17 0 0 1
b1zt ügynök
bindera Creative Commons License 2005.11.17 0 0 0
0-át fizess
coboly Creative Commons License 2005.11.17 0 0 topiknyitó

1999-ben kilépett a haverom a biztosítótól, most követeli az ING  vissza a jutalékot a felmodott biztosítások után.


NN- volt  most ING Biztosító Rt.


Kinek volt ilyen ügye, segitsetek a haverom így járt  de nem netezik!

 

Kinek volt ilyen ügye, mit tegyek, hol lehet a biztosítón fogást találni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!