Keresés

Részletes keresés

Bratakmester81 Creative Commons License 2023.10.05 0 0 97

Bratakmester81 Creative Commons License 2023.10.05 0 0 96

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.09 0 0 95

nem



Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 94
Képet! Képet arról a pillanatról, amikor még csak az egyikkel végeztél!
Előzmény: -Szidónia- (93)
-Szidónia- Creative Commons License 2009.08.23 0 0 93
He he... Csak a szemöldökömet borotválom le, a gyász jeleként.
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 92
...felvágod az ereidet? Ne!!!
Előzmény: -Szidónia- (91)
-Szidónia- Creative Commons License 2009.08.23 0 0 91
Most fogok egy pengét, és...
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 90
Nagy igazságod vagyon, bár szerintem a jó Istent kihagyhatjuk a dologból, mert Ő vécépapírt sem teremtett, oszt mégis töröljük a fenekünket... de én is leírtam, igaz, csak másodiknak, hogy az egyre fokozódó testszagellenességhez (amelyben szintén lehet divatfaktor is) hozzájött a divat, divatügyben pedig nincs apelláta. Szőrös hónalj = szandál frottírzoknival, és kész :)
Előzmény: -Szidónia- (89)
-Szidónia- Creative Commons License 2009.08.23 0 0 89
És kb. 1980-ig senkit nem zavart a hónaljszörzet magába sűrített szaga? Akkor még hülyék voltunk? A szaglásunk nem élesedhetett, tudtommal az csak csökevényesedik az idő múlásával.
'68-ban elvetemült bűnöző volt, akinek vállig ért a haja. Azután garázda az, aki kopaszra borotválta a fejét. Volt a divat, és vele szemben a hatalom, amelyik ezt megpróbálta kiirtani.
Most az az érzésem, hogy fordult a kocka, jön egy divathullám, és jaj annak aki nem áll be a sorba. Ápolatlannak és igénytelennek van kikiáltva az, akinek szőrös ott, ahova a jóIsten szőrt teremtett.
Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 88
Rövid válasz: középtájt vagyunk. A cikimérő valahol 62,3% körül ingadozik.
Előzmény: *swell (86)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 87
A hónaljszőrzetnek és a fanszőrzetnek van egy másik szerepe is, a szagkoncentráció; mindkettő megtartja és sűríti magában a szagokat. Ez ősi időkben minden bizonnyal alkalmatos segítség volt a harci vagy párzási lehetőségek tisztázásához, de ahogy a városi életmóddal akkor is egyre szorosabb közelségbe kerülünk egymáshoz, amikor nem igényeljük, egyre jobban kénytelenek vagyunk elnyomni ezeket a primér jelzéseket. Ugyanaz a testszag, amely nem zavar az erdei környezetben, ahol a favágóval találkozol, akihez nem mész egy méternél közelebb, gyomorforgató lehet a tömött villamoson. Persze, a rendszeres és alapos mosdás borotválkozás nélkül is segít, de ehhez pluszban belépett a divat is, abban pedig nincs ráció. A hónaljkutya és a fanbozont ciki lett, ahogy ciki a makkoscipő fehér frottírzoknival, azt sem lehet racionálisan indokolni.
Előzmény: -Szidónia- (84)
*swell Creative Commons License 2009.08.23 0 0 86

Szerintem nem egészségtelen a szőrzet, hiszen funkciója van, de lássuk be, napjainkban  én bizony nem mennék szőrösen az utcára, strandra, mert kényelmetlenül érezném magam. A kérdésem nem is ezzel kapcsolatos.

 

Engem nem zavar a párom hónaljában lévő szőr, nem gusztustalan, nem büdös, hiszen fejlett testhigiénéje van, fürdik, deót használ meg amit még kell. Ráadásul kevésbé izzad, ha szőrös a hónalja, mintha leborotválná.

De azért el kell ismerni, hogy vannak társadalmi konvenciók, pl.: nem eszünk nyitott szájjal, kézzel, stb.stb. amik annak idején szintén elfogadottak voltak, majd megváltoztak és ha ma valaki egy étteremben csámcsogva, kézzel enne, mindenki cikinek érezné. Mivel alakulunk, fejlődünk, társadalmi normáink, testkultúránk is fejlődik, ezért kérdeztem, hogy eljutottunk-e már arra a szintre, ahol ciki a férfi hónaljszőr?

Előzmény: -Szidónia- (84)
*swell Creative Commons License 2009.08.23 0 0 85

Nem a fanszőrzetéről van szó, hanem a hónaljszőrzetéről.

Speciel a fanszőrzetét saját kényelmi szempontjai szerint szőrteleniti. (Bocs, nincs ékezetes i-m.) És nem hinném, hogy divatmajom lenne, én sem próbálnám ki (HA VOLNA!!) a saját himvesszőm környékét gyantázni.

Előzmény: Törőlt_nick (83)
-Szidónia- Creative Commons License 2009.08.23 0 0 84
Harminc évvel ezelöttig teljesen természetes volt a testszőrzet. Mitől vált hirtelen elfogadhatatlanná, vércikivé, egészségtelenné? (A hónaljszőrzet szerepe hogy elvezeti az izzadságot, megnöveli a párolgási felületet, így az gyorsabban szárad, nem pang, tehát a higieniához inkább hozzátesz. Esztétikailag meg... hát erről lehet vitázni?)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 83
nem az a ciki ha valakinek fanszőrzete van hanem az ha valaki nem ápolja. Na és akkor itt most elmondanám, hogy a leborotválás NEM ápolás hanem divatmajmolás, agyatlan trendkövetés.
Előzmény: *swell (82)
*swell Creative Commons License 2009.08.22 0 0 82

21. századbeli kedvesem ma nekem szegezte a kérdést, miszerint elérkeztünk-e már abba a korba, ahol a férfiaknak is KÖTELEZŐ borotlválniuk(szőrteleniteniük) a hónaljukat?

 

Nem tudtam megadni neki megadni a választ. Engem személy szerint nem zavar, de megértem a kérdését. Tudom, hogy nem akar úgy járni, mint az az 1-2 nyolcvanas évekből ittragadt nő, akiknek mind a mai napig a térdükig ér a fanszőrzetük és akikkel  strandokon találkozunk. Vérciki.

 

Amúgy tavaly nyáron párszor leborotválta a hónaplját, de sokkal jobban izzadt, mint előtte. Tudom sokan pedig ezt jelölik meg a hónaljszőrtelenités egyik okaként (másik az esztétikum, de ez erősen szubjektiv ok) de neki nem jött be. De nem akar vérciki lenni, a strandon, "égetni" magát, engem és a gyerekeinket, és ez valljuk be, becsülendő dolog a részéről.

Szóval?

k5l5 Creative Commons License 2009.05.16 0 0 81
Én borotválom férfi létemre. Izgato egy kicsit.)
levevte Creative Commons License 2007.11.02 0 0 80
súlyos eset vagy.
Előzmény: 169anal (76)
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.11.02 0 0 79
veled viszont egyetértek, én is 16 évesen kezdtem el a hónaljamat borotválni és így sokkal kellemesebben érzem magam
Előzmény: MEGTORLÓ (77)
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.11.02 0 0 78
úristen, biztos tök jó érzés lehet hogy a szőr a nyelveden marad... xD
Előzmény: 169anal (76)
MEGTORLÓ Creative Commons License 2007.11.02 0 0 77
Madarat tolláról...
Talán mert hasonszőrű :-) vagy, mint a barátaid, azé' jönnek be a szőrmókok.
A szőrös hónalj, szerintem gáz, főleg egy nőn. Ezzel nem akarlak téged minősíteni, szeressétek csak egymást hippifazonban, az is jól van. Az, hogy máshol szőrös legyen-e vagy nem, az nem ennek a topiknak a témája. Az életben nem az a fontos, hogy mit csinálsz magaddal ilyen téren, hanem hogy elfogadd a másikat. Részemről csócsálj muffot, attól még nem vagy se hülyébb, se kevesebb, mint bárki más! Én pl. fiú vagyok, 27 éves és kb16 éves korom óta szedem a szőrt a hónom alól és egyéb helyekről. Újabban tépem géppel.
Előzmény: 169anal (76)
gamesfree Creative Commons License 2007.10.31 0 0 75
Nekik kell borotválniuk de a férfiaknak nem
scarlett o'hara Creative Commons License 2007.10.28 0 0 74
és nők esetén mit gondolsz?
Előzmény: gamesfree (73)
gamesfree Creative Commons License 2007.10.28 0 0 73

Szerintem meg kell egy kis hónaljszőr a férfiaknak..

 

scarlett o'hara Creative Commons License 2007.10.27 0 0 71

Nőknél szerintem már alap, fura amikor egy ujjatlan felsőben felemeled a kezed bármilyen ápolt is vagy, és ott kandikálnak a szőrszálak, ez sztm esztétikai kérdés is.

A férfiaknál, nos a párom nyáron szokta, de csak az izzadás miatt, télen nem foglalkozik vele, izzadásgátló és kész, nyáron is inkább a meleg miatt.

Tehát sztm a nők az esztétikai vonalra fektetik a hangsúlyt a férfiak pedig a higiéniára ebből a szempontból persze.

Persze ez nem dogma, de a környezetemben ezt figyeltem meg.

Nyílván vannak a kóros izzadás eseti az más tészta.

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.27 0 0 70
a legfőbb borotválkozási helyek egy férfinál sztem:
-arc
-intim szféra
-és hónalj

sztem ezzel kifejeztem hogy mit gondolok a topikról :}
gamesfree Creative Commons License 2007.09.26 0 0 69
éN SOSE BOROTVÁLOM. kICSIT NÉHA BŰZLIK FŐLG NYÁRON DE TÖBB IZZADÁSGÁTLÓT FÚJOK RÁ
Ardeth Bej Creative Commons License 2005.08.25 0 0 68
Háát én kipróbáltam mindkettőt... Elég intenzív életet élek, úgyhogy saját bőrömön próbáltam ki, hogy melyik a jobb. az én tapasztalatom, hogy az életbe nem izzadtam annyit, mint amikor csupasz volt a hónaljam. Ami meg a szagokat illeti, nost a természet azért találta fel az embernél azt a néhány helyen levő szőrcsomót, hogy az illatanyagokat nagyobb felületen oszlassa el... Apropó, kánikulában utaztatok már egy buszon a beckham style-t majmoló borotvált hónaljú román vendégmunkással? No comment...
fishEye Creative Commons License 2005.06.27 0 0 67
Üdv mindenkinek! Válasz:

1 férfi+1 ujjatlan póló+INdiszkrét hónaljszőr

a ffihónaljszőr = Királyság



Előzmény: Sir Enthousiasm of Arrgh (63)
Sir Enthousiasm of Arrgh Creative Commons License 2005.06.27 0 0 66

OK, akkor másként teszem fel a kérdést :)

Szóval odáig megegyeztek az eddigi vitázók, hogy nem kell feltétlenül mindkét nemnek hónaljat borotválni. De mi a helyzet akkor, ho történetesen ujjatlan pólót hordanak???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!