Keresés

Részletes keresés

sasa400 Creative Commons License 2024.03.11 0 0 761

Bocs, hogy csak most irtam rád de megfeledkezte róla, hogy irtam  a topikba , meg nem is gondoltam volna hogy van itt veszprémi :)

Előzmény: Medical chateter (756)
sasa400 Creative Commons License 2024.03.10 0 0 760

tel szám +36301861316

Előzmény: Medical chateter (756)
sasa400 Creative Commons License 2024.03.10 0 0 759

darius300@freemail.hu

Előzmény: Medical chateter (756)


sasa400 Creative Commons License 2024.03.10 0 0 758

március 12 és 13 jó neked?

Előzmény: Medical chateter (756)
sasa400 Creative Commons License 2024.03.10 0 0 757

Március tizen 12 -15 jó neked?

Medical chateter Creative Commons License 2024.02.13 0 0 756

Igen van

Előzmény: sasa400 (755)
sasa400 Creative Commons License 2024.01.06 0 0 755

Van itt Veszprémi aki szeret beöntést kapni?

Medfethulio Creative Commons License 2023.07.08 -1 1 754

doki 1 Creative Commons License 2023.06.12 -1 0 753

Sziasztok.Ha akad valaki aki a következőket szívesen csinálná és van helye kérem írjon.Beöntés, tágítás, kézzel speculummal, kúpok beadása.Katéterezés,hólyag feltöltése tejjel,teával,vízzel.Injekciók beadása fitymába végbélbe,péniszbe.Lehet nő és férfi "doktor" is.Kérem csak olyanok írjanak akinek valóban van helye.Köszönöm.      erno00112@freemail.hu      

Medfethulio  1 napja    0 3 10529

guminadrágot Creative Commons License 2023.06.03 -1 0 752

Szia igen van engem több évtizede izgat a dolog és tapasztalt vagyok e téren. Sőt talán mondhatom profi vagyok. irjál beontes@gmail.hu

Előzmény: Medfethulio (751)
Medfethulio Creative Commons License 2023.05.30 -1 0 751

Beöntés témában szeretnék levelezni. Van valaki akit érdekel?

Medfethulio Creative Commons License 2023.05.30 -1 0 750

Hát egy rendelő amit használhatnánk az tényleg jó lenne :)

doki 1 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 749

erno00112&freemail.hu    

doki 1 Creative Commons License 2023.05.25 -1 0 748

Sziasztok. Ha van olyan ismerősötök akihez el lehetne menni kezelésre kérem írjon. Szeretem a katéterezést beöntést tágításokat hólyagfeltöltést és az injekciókat. Eddig csak magamnak csináltam titokban de az nem annyira élvezetes. Lehet nő vagy férfi mindegy csak már fel fekhetnék a vizsgálószékbe. Eszközeim vannak csak egy rendelő kellene. Előre is köszönöm.

Robi-1982 Creative Commons License 2023.05.13 -1 0 747

Sziasztok sajnos a Hölgy nekem is ismerös révén vállalta el. Kérdeztem töle hogy kiadhatom-e a számát es a válasz hatarozott nem volt. Ö háziápolással és masszázzsal foglalkozik mondta nem szeretné ezt nagyüzembe csinálni. En is kicsit sokallom a 20ezret de sajnos ö volt az egyedüli akit fel tudtam hajtani. Ha lenne vki aki vállalna es olcsóbban tuti elmennék oda is. Bár ö nagyon ügysen és szakszerüen csinálta.

T920 Creative Commons License 2023.05.04 -1 0 746

Szia Robi ha idetévedsz légyszíves ad meg a nővérke elérhetőségét nevét telefonszámát,szeretném felkeresni.

Esetleg ha áplonő idetéved aki vállalja beöntések beadását méregtelenítés kapcsán jelentkezzen, nem sex kapcsolat.

beontes@gmail.hu

Előzmény: P-Robi (740)
T920 Creative Commons License 2023.05.04 -1 0 745

Szia Robi  meg tudnád nekem adni a hölgy nevét és telefonszámát? szívesen meglátogatnám??

Előzmény: P-Robi (740)
purgatorial Creative Commons License 2023.04.29 -1 0 744

Egyre több klinika, egészségközpont foglalkozik vele...elvileg egyre olcsóbbnak kellene lennie..../vagy nem -)/

Előzmény: masfiu (710)
purgatorial Creative Commons License 2023.04.28 -1 0 743

20ezer egy egészségügyi szeánszért,kissé húzos, legalábbis sztem.

 

Jobban jársz, ha a hozzávalókat beszerzed, némi utánajárással, bár ez igy nem lesz annyira kényelmes, mintha más csinálná.

Előzmény: P-Robi (740)
Origi Creative Commons License 2023.04.27 -1 0 742

Hol lehet ezt a hölgyet megtalálni? Engem is érdekel.

Add meg a nevét és telefonszámát.

Előre is köszönöm.

Előzmény: P-Robi (740)
Lablove1236 Creative Commons License 2023.04.26 -1 0 741

Szia,

izgalmas történet.

Van még folytatás?

köszi

Előzmény: P-Robi (740)
P-Robi Creative Commons License 2023.04.25 -1 0 740

Sziasztok! 

 

Nagyasokára végre ismerösön keresztül lett egy apolónö aki otthoni apolást is válal akihez el tudtam menni beöntésre. Gondoltam megosztom veletek az élményemet. A hölgyemény akiröl szó van egy 50es evei elején járó kicsit teltebb alkat és rendkívül kedves. Első alkalommal mikor voltam nála akkor kicsit elbeszélgetett velem hogy miröl is lesz szó illetve par instrukciót mondott hogy hogy zajlik majd. Mikor megbeszélgettük a dolgokat megkínált egy finom gyümölcsteával amit elfogyasztva már éreztem is a hasamat kicsit. Majd bekísért a szobába ahol egy masszázságy várt leteritve rajta egy hengerrel amit megkert ha levetközve felfekszem tegyem a hasam alá. Majd kiment azzal a keréssel ha felfeküdtem szólljak neki. En miután felfeküdtem szólltam is, majd 1-2perc elteltével jött is be a szobába egy nagy kancsó folyadékkal és egy teli beöntőkannával. Majd megkért hogy lazitsak. A kellékeket félretéve mondta hogy kezd egy lazító popsi masszázzsal mert így kicsit hozzászokok hogy ö ott matat. Majd finoman bekente a popimat vmi meleg olajjal vagy krémmel amit nem tudtam eldönteni hogy melyik és nekilátott a farpofáim és a derakam combjaim masszázsának. A masszázs jólesett mert ügyesen csinálta és érzésre szakszerüen is. A masszázs során be be simitott a farpofáim közé. Érzésre már mindenhol jó krémes voltam. Mikor egyszercsak rámtett két meleg követ és közölte hogy kicsit relaxáljak. Húzott egy gumikesztyüt, majd megkért emeljem feljebb kicsit a fenekem. Utana jött egy kis krémes érzés lenntröl majd egy intenzív feszítő, mikor mondtam neki hogy ez kicsit faj közölte hogy ez csak az ujja hogy megvizsgáljon odabennt és hogy lazítsak. Hat a lazítás cseppet sem ment. Majd mikor kivette az ujját megkerdezte felkészültem-e. Mondtam neki hogy igen. Ekkor odalépett a kisasztalhoz odatette mellém a masszázsagyra a kannát, majd ujjabb krém a fehér tégelyböl majd imét a "most lazíts" kérés hangzott el majd egy finom mozdulattal felvezette a csövet. Sokkal kevésbé volt kellemetlen mint a korabban az ujja. Egyszercsak elkezdtem érezni egy kezdetben meleg és kicsit feszítő érzést. Ez az érzés egyre jobban fokozódott ahogy telt az idö. Majd mikor már nagyon kellemetlen volt szolltam neki hogy igen feszít, akkor ö mondta kicsit pihenünk de kevés folyt be így még megyünk be kicsit. Kis idö után mondta hogy akkor folytatja, akkorra kicsit alábbhagyott feszítés ujra fokozódott. Megint szolltam hogy feszít akkor csak annyit mondott nagy levegöket vegyek attól jobb lesz. Én megfogtadtam a tanácsát de a feszítés nagyon nem akart múlni. Szinte könyörögtem hogy rettentöen feszít, akkor mondta hogy még kicsit birjam rögtön készen vagyunk. Ahogy ezt kimondta már mondta is hogy ügyes vagyok elsö adag bement. Szollt hogy lassan kihúzza csövet de utána szorítsam a popim össze mert baleset lesz. Ahogy kihúzta a csövet már nyitotta az ajtót a wc fele és megkért hogy könnyitsek magamon. Lassan extra módon feszítö hassal kimentem a wcre. Leültem és abban a pillanatban hatalmas robajjal kijött belölem a rengeteg víz meg persze a 2 napi székletem is. 2-3alkalommal még jött tartalom. Majd mikor már egy ideje nem jött semmi, beszóllt a hölgy hogy töröljem meg magam és a szobába találkozunk. Megtóröltem a popim es mentem vissza a szobába. A hölgy addigra ott várt és megkert feküdjek fel. Miután felfeküdtem mondta hogy kapok még egyet mert nagyon telivoltam. Ismét egy nagy adag krém a popsimba és már dugta is fel a csövet, érzésre sokkal mélyebben mint elsöre. Majd ismét éreztem a meleget de ezennel a feszítés sokkal enyébb volt telt mult az idö kerdezte a hölgy hogy nem feszít. Mondom neki kicsit, erre ö az jó mert rögtön lefolyik a kanna tartalma. Majd egyszercsak közölte bennt is van minden mehetek a wcre. Ezennel sokkal kisebb feszítés mellett kimentem a wcre, viszont a wc-n csak a jórész a víz jött vissza. Viszont ami fura volt a víz ami kijótt jól habos volt. Majd ismét kb 10-15perc gubbasztás után beszóllt a hölgy hogy ha már nem jön semmi akkor a szobába találkozunk. Be is mentem akkor közölte feküdjek fel, ekkor én megkérdeztem hogy kapok e mégegyet erre ö mondta hogy elöbb megvizsgálna. Ekkor ismét jött a krém meg és már nyúlt is be. Majd mikor kihúzta az ujját mondta kerdezte van wc ingerem mondom neki nincs. Erre ö hozott egy ilyen fecskendö szerüt aminek hosszabb vége volt majd mondta ez nem fog ingert okozni, ezzel már dugta is be a csőrét és kezdte benyomni a tartalmát. Érzésre ez mintha nem is folyadék lett volna hanem vmi kicsit hígabb krém. Mikor kihuzta mondta hogy ettöl elmulik az erzékenységem odabennt. Majd mondta hogy forduljak meg és csinál egy kis hasmaszit. Megfodultam és már kent is be a hasamon majd nagyon lágy és simító mozdulatokkal elkezdett masszírozni. Persze ettöl merevedésem lett de a hölgy csak egy kos mosolyal nyugtázta. Hasmaszi után kicsit megtörölt és mondta mehetek fürödni. Elmentem megfúrödtem jól kimostam magam. Majd kifele visszaerve a ruhámiert megkérdezte hogy kérek-e egy kis popsikremet. Mondom igen ha lehet akkor megköszönném mert kicsit csíp. Erre azt hittem a kezembe adja ha kenjem be, de nem. Megkért hogy fekúdjek fel úgy ahogy az elöbb. Mikor felfeküdtem finoman bekent a lyukamnál és a környékén is. Ezutan megkért hogy öltözzek fel. Felöltöztem majd kifizettem a korabban megbeszélt 20 ezres összeget. Majd elköszöntem cipöt húztam és elemtem haza. 

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.15 -1 0 739

A fidesz kitágít..

Kis vazelen...

Kis lazulás..

Előzmény: alakulhatna (738)
alakulhatna Creative Commons License 2023.02.15 -1 2 738

Gyakorlattal rendelkező bi pasi beöntést adna, popsit tágitana:

alakulhatna@freemail.hu

purgatorial Creative Commons License 2023.01.20 -1 0 737

Szivesen résztvennék egy "tisztitó szeánszon" akár passziv nézőként, akár segitő aktivként.

E-lover Creative Commons License 2020.12.07 0 0 736

Hi,

 

 

Szerintem megírtam mindent, amit kérdeztél -- itt is lentebb, illetve válaszoltam a Medical Fetish-en is. Nem szeretném még egyszer leírni, mert felesleges.

Előzmény: guminadrágot (735)
guminadrágot Creative Commons License 2020.11.23 0 0 735

Szia írtam nekem a medical forumin,

 

szia a legújabb szerzeményem 30 ml, ezzel akarom a glicerin beöntést kipróbálni 50 % arányban, glicerin és víz ??

Előzmény: E-lover (734)
E-lover Creative Commons License 2020.11.09 0 0 734

Helló!


Írtam a Medical Fetish topicban választ. Általában hetente egyszer, néha kétszer vagyok itt csak...

 

Akartam kérdezni, miért nem itt kerestél infót, aztán láttam ezt + látványosan elmentek ők is a beöntés felé, tehát ott is jó helyen va (pedig az elején még elhatárolódás volt).

Előzmény: guminadrágot (733)
guminadrágot Creative Commons License 2020.11.03 0 0 733

Szia a glicerin beöntéröl mi a véleményed??? 

Előzmény: E-lover (732)
E-lover Creative Commons License 2020.06.18 0 0 732

Helló!

 

 

Ha elfogadsz egy tanácsot -- ne itt keress ilyen partnert, kb. teljesen esélytelen. Főleg úgy, hogy a "... szex"-re végződő csoport egyik topikjában csinálod.

 

Ami nekem bejött (igaz, nem tegnap volt). az az állást/munkát ajánló hirdetések között, az Egészségügy-ápolás rovatban feladni egy hirdetést. Nyilván nem is kell a kulcsszónak szerepelnie magában a szövegben. Elég a "természetgyógyászati jellegű beavatkozás"-t beleírni. Ha gondolod, segítek megszövegezni, keress meg privátban (kb. hetente 1-2 alkalommal nézem azt a mailboxot csak).

 

Gyors sikerre ott se számíts, lesznek jelentkezők, de nagy részük nem akarja majd ezt csinálni. Viszont ha kitartóan próbálkozol, előbb-utóbb meglesz, akit szeretnél.

Inkább ápolónő vagy asszisztensnő lesz, mert Mo-n elég kevés női természetgyógyász praktizál -- már ha nem számítjuk ide az ezotériát, aminek persze sok köze nincs a természetgyógyászathoz szerintem. (Nekem évek alatt egyetlen természetgyógyász jelentkezett, az férfi volt, nem mentem el hozzá.)

 

Helyet, eszközöket neked kell majd biztosítanod.

 

Előzmény: P-Robi (731)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!