Keresés

Részletes keresés

Johndahl;) Creative Commons License 2023.10.26 0 0 8175

Eladó egy Bathmate X30 hydromax extreme (plusz kézi pumpa van hozzá). Hibátlan, átlátszó színű. 20 ezer ft. zsooltynagy@gmail.com

Burgonya kipörgető Creative Commons License 2023.10.23 0 0 8174

Ha nem szedsz belőle többet, lehet visszaáll az eredeti méret.

 

A nyújtó eszközök is csalókák, lehet ideig-óráig kicsit nagyobb, bár nincs tapasztalatom, aztán újból az eredeti állapot lesz.

Előzmény: Oporeno (8173)
Oporeno Creative Commons License 2022.10.21 0 0 8173

Ha mégkisebb lesz én főbe lövöm magam az tuti.



Oporeno Creative Commons License 2022.10.21 0 0 8172

Sziasztok srácok én használtam penimax gélt 5-6 tubusal és 1 doboz tablettát asszem longlines volt a neve , kb 0,5- 1 centivel szélesebb lett de olyan mintha valamivel kisebb lenne most jön a második doboz tablettát anak más a neve de ha jól tudom úgy mükôdik h először vastagabb lesz aztán hosszabb de őszintén szólva mikor észre vettem hogy kisseb lett eléggé kiakadtam remélem nöni fog a tablettát 15 volt előtte most 13.....

picike61 Creative Commons License 2022.08.31 0 0 8171

Szia  Aktív férfit keresek Sopron környékéről,akit rendszeresen  szophatnák és dughatna,.Perverz dolgokat is beválalok,irányítással.Hellyel rendelkezem.Email Címem:1961-es@vipmail.hu

Priapos69 Creative Commons License 2022.08.31 0 0 8170

Priapos69 Creative Commons License 2022.08.31 0 0 8169

Eladó egy TotalMan Extender 3.0 (csak keret). Ausztráliából érkezett egy napja. Sokat dicsérték fórumokon, de nekem ez a huzalos megoldás nem adja.

 

https://totalmanshop.com/collections/accessories/products/vacuum-extender-3-0-frame-only

 

Szeméremcsonttól számított 25-26 centi adja nekem a megfelelő nyújtóerőt, és ezzel a rugalmas huzalos megoldással nekem ez nem biztosított, de ha valakinek nincs szüksége ilyen nagy hosszra, az jól jár vele. Az ára 77 ausztrál dollár volt + 35 dollár a DHL küldés + ÁFA itthon + vámkezelés költsége. Én 30 ezer forintot kérek érte. A képen látható két kupakot, ha valaki kéri, küldöm az extenderrel, régi csomagokhoz kaptam anno, én nem használom azokat. A két szilikon köpenyt nem küldöm, csak mutatni akartam, hogy az aliexpress-ről milyet kell rendelni hozzá. A kettő együtt kb 3000 forintos tétel. Ha valakit érdekel, akkor privátban írjon!

picike61 Creative Commons License 2022.08.26 0 0 8168

Sziasztok! Szombatra keresek Sopron környékéről Aktív férfit aki ki elégítene egy paszív hatvanas férfit helyem van sok szabadidővel. Email.Címem:1961-es@vipmail.hu

amexinka02 Creative Commons License 2022.05.24 0 0 8166

Udv.

 

Tud valaki olyan kenyelmesen viselheto extenderrol vagy hasonlorol ami egesznap hordhato, es kis mertekben nyujtva tartja a szerszamot?

Valami silicon sleve vagy hasonlo?

Törölt nick Creative Commons License 2022.05.16 0 0 8165

Sziasztok! Eladó alig használt P-hanger súlyos növelő, hibátlan állapotban. Eredeti darab, Németországból rendeltem a hivatalos oldalról. 

https://www.p-hanger.de/deutsch/shop/

Akit érdekel, írjon privátban! Ár megegyezés szerint. 

gulyesz84 Creative Commons License 2022.03.20 0 0 8164

20e Ft postával együtt. 

Előzmény: gulyesz84 (8163)
gulyesz84 Creative Commons License 2022.03.19 0 0 8163

Sziasztok

 

Eladó egy Bathmate Hydromax X40 pumpa.

25e Ft postával együtt.

gulyesz84 Creative Commons License 2022.03.19 0 0 8162

hhh

svetejeee Creative Commons License 2022.03.13 0 0 8161

Penis Extender pénisznövelő - prolongsystem.net Csak hat hete használom. A péniszem 2 cm-rel hosszabb.

amexinka02 Creative Commons License 2021.12.23 0 0 8160

Sziasztok,

 

Kicsit mas tema, de olyan kremet, vagy gelt keresek, amely garantaltan, mindenfele egyeb izgato tevekenyseg nelkul a himvesszore kenve merevedest idez elo.

 

Letezik ilyen, ismer esetleg hasznal, vagy hasznalt valaki mar ilyet?

krokta Creative Commons License 2021.12.22 0 0 8159

Keress rá az andropenis használati utasítására azt le lehet tölteni angolul. De videó is van róla youtube-on. Meg egy csomó info van külföldi fórumokban angolul, pl thundersplace. Ha nem tudsz angolul tanulj meg.

A merev méretnél valamennyivel kisebbel kell kezdeni, már nem emlékszem pontosan, első héten napi 2 óra.

Amúgy bármelyik extenderről találsz infót az használható, mert mindegyik ugyanazon az elven működik. Az elején baromi kényelmetlen lesz, de meg lehet szokni csak elszántság kell hozzá. Minél többet használod annál nagyobb az esély, hogy nőni fog. Napi 8-12 órát javasolnak, de ezt szerintem nagyon kevesen tudják teljesíteni. Napi 4-6 óra már használ, 1-2 óra túl kevés.

 

 

Figyelj a farkad jelzéseire és 3-4-5 naponta tarts 1 nap szünetet. Hintőpor segít ha állandóan kicsúszna, vatta kényelmesebbé teszi. Fórumokba találsz extender módosításokat is, hogy kényelmesebb legyen.

Előbb-utóbb eljutsz oda, hogy nem tudod olyan tempóba növelni az extendert mint ahogy írja a manual. Ez nem baj, tölts el akár 3 hetet is egy méreten ha túl soknak tűnik a következő. A faroknövelés nem sprint hanem maraton. Legalább 1 évet szánj rá. Fél év környékén tarts 1-2 hét szünetet aztán kezd újra.

Előzmény: kamelionej (8156)
Frustuk Creative Commons License 2021.12.20 0 0 8158

Valaki , használt már, pénisz növelő szert, gélt, vagy valami ilyesmit olyanok véleménye érdekelne akik igen ! Mik a tapasztalatok?melyiket ajánlanátok?

 

Frustuk Creative Commons License 2021.12.20 0 0 8157

Szia használtad valamelyiket hatásos volt?

Előzmény: gio80 (7668)
kamelionej Creative Commons License 2021.12.06 0 0 8156

Sziasztok, rendeltem egy pro extendert viszont normális használati utasítást nem találtam róla sehol, valaki a folyamat elejétől kezdve le tudná írni hogy és mint kell? :)

Burgonya kipörgető Creative Commons License 2021.11.13 0 0 8155

Amikor először olvastam a különböző módszerekről, általában a teljes leírásokban szó volt arról, hogy végezni kell intim tornát (Kegel-gyakorlatokat) is. Meg vitaminok szedés stb. Így marad meg, vagy akár javul a merevedés minősége. Én annyit nem csinálom/csináltam, de ha gyakran és sokat "nyúzza" az ember esetleg érzéketlenebb lehet.

Előzmény: Bigtool (8153)
Nudliur96 Creative Commons License 2021.11.01 0 0 8154

nem tudom hogy ez a megfelelő topik e de az eroxel kapszuláról tudtok véleményt próbálni? Aki esetleg próbálta is? Kiváncsi vagyok a hatására. 

Bigtool Creative Commons License 2021.10.31 0 0 8153

Akik csinálták ezt a sok nyújtást illetve pumpálást nem tapasztalták azt, hogy a használata előtt erőteljesebb erekciójuk volt?Nem azt mondom hogy gondjaik voltak, hanem hogy előtte azért huzamosabb ideig állt stimulálás nélkül?

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.17 0 0 8152

Először kisebb hengerem volt, de azt "kinőttem".

Vettem egy nagyon hosszú hengert, direkt peremeset, mert untam hogy mindig szétmegy a szilikongumi. Szóval most nem kel szilikon csak sok krém.

De ez az új henger gyárilag túl vastag, beszívja a golyókat is, semmire sem volt használható.

Raktam bele egy kisebb átmérőjű csövet, amit szintén peremesre hajlítottam hőlégfúvóval.

A cső nem sima szennyvízcső, hanem nagyobb átmérőjű praktikere drága vacak.

Belső átmérője 5,2 cm, ami pont jó az én vastagságomhoz.

A pumpa nagyon erős vákumot is tud csinálni, ha nincs szivárgás, de kell is az erős vákum a táguláshoz.

 

Hát kb ennyi. Többet nem írok, mert nem vagyok fan, meg már amúgy is befejeztem, régóta csináltam és  sok időt visz el, de már jó így ahogy van.

 

Előzmény: krokta (8151)
krokta Creative Commons License 2021.10.10 0 0 8151

Levegős pumpát használtál ugye?

Merev volt a farkad mikor pumpáltál vagy lankadt?

Van nyomásmérő a pumpádon? Vagy azt mérted milyen hosszú lesz amikor pumpálod?

Előzmény: Törölt nick (8150)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.20 0 0 8150

Két évvel ezelőtt használtam kb. 3/4-1 éven keresztül pumpát.

Akkor nyúlt kb. 1,5 cm-t, és vastagodott is valamennyit.

De abba hagytam, mert ez után akkor  már egyáltalán nem mértem növekedést, hiába nyúztam akármennyit, megállt.

 

Most vagy 3-4 hónapja újból használom (kb. 1 év szünet), és megint mértem kb. 1 cm nyúlást.

Vastagodás már nem nagyon van.

Megint abbahagyom, mert már megint nem nagyon nyúlik tovább, meg nincs rá ennyi időm, és már jó is.

 

(kb 2 éve: hastól 14 cm, csonttól mérve 16,5 cm hosszú, és kb. 3,8 cm szélesség.)

(Egy éve: hastól  15,5 cm, csonttól mérve 18 cm, és kb. 4,2 cm széles)

(Most: hastól 16,5 cm, csonttól mérve 19 cm, és kb. 4,3 cm széles. Nem körbe, mert úgy sokkal több, hanem széleségre.)(Közvetlenül vákum után mértem már  19 cm-t hastól, 20,5-öt csonttól, és szélességet bőven 5 cm felett is,de pár óra múlva vagy másnapra visszamegy hastól mérve 17, csonttól mérve 19, és átmérőre 4,3 cm-re, ez viszont fix.)Már abbahagyom végleg, mert a mérettel elégedett vagyok, meg kb min.10- de max 20 perc erős vákum utána makk alatti bőr 3-4 órára nagyon beduzzad, és el is szineződik a bőr (barnul).Így a szexet is úgy kell időzíteni, hogy előtte lévő nap lehet vákum, aznap már nem.(A beduzzadt bőr feltünö lenne a páromnak).Ha csak 10 percet edzel, akkor is megnő, de nem dagad be a makk alatt.Nekem egy nagyon hosszú (vagy 30 cm-es) csövem van, aminek a belső átmérőjét 5,0 - 5,2 cm-esre csökkentettem le,mási vékonyabb cső belerakásával. A henger belső átmérő 5-7 mm-el lehet csak vastagabb, mint a farok átmérője, csak így nyújt jól.A cső alul kb. 1,5 cm vastag peremes, így nem kell szilikon gumi sem. Csak sok krém. Sokkal erősebb vákumot is tud a pumpája, mint a legtöbb készüléké.Erősebb vákum kell, a gyengébbek nem nyújtanak annyit, hogy észrevehető növekedést érj el akár fél, akár egy év alatt.Szóval lehet növelni, és vastagítani is, igaz nem sokat, fél-egy év alatt kb, 1,5 cm-t hosszra.Sok idő kell hozzá,és fanatizmus, már abba hagyom, mert már nem éri meg a bíbelődést, ha a mérettel elégedett vagy.A merevedésem nagyon jó.Igaz szexelni mindig csak kb. 24 órával az edzés után szexelek, közvetlenül utána sohasem (az túl feltünő lenne a páromnak.)A párom már az első növekedést is megérezte, mert többször mondta is, eléggé csodálkozva de megelégedve...A mostani kisebb növekedés már nem annyira feltünő, nem vette észre, vagy még nem szólt.Ritkán netezek, nem biztos hogy fogok válaszolni ha kérdeznek, de ezt leírom mert olvastam hogy megy a vita, igaz vagy nem igaz.Igaz,  fanatikus heti 2-3 elfoglaltsággal van aki tényleg tud vagy tudott növelni méretet mint én is, de olvastam hogy van aki nem.Fotóm nincs, szerintem csak a dilisek fotózzák állandóan a farkukat, és ha lenne sem tölteném fel  a netre.A barnuláson gyorsan (az 1-2 hét) segít ha néha infralámpázod, vagy vörösfényezed.A duzzanatoktól nem kell megijedni, általában 2-3 óra, de max 24 óra alatt elmúlnak nyomtalanul.És hatékonyabban nő, ha csak heti 2-3 alkalommal csinálod, nem segíti sőt lassítja a növekedést ha minden nap.20 percet semmiképpen sem szabad túllépni soha!10 percnél rövidebb ideig meg nincs értelme.(Más nyújtásokat nem javasolok,olvastam, de nagyon veszélyes lehet súlyokat aggatni rá, annyit nem is ér.)A pumpával kapcsolatban ez az én tapasztalatom.

petiman Creative Commons License 2021.09.08 0 0 8149

Az a helyzet, hogy nem nagyon van olyan pirula vagy eszköz ami tartósan meghosszabbítaná az ember farkát. 
Viszont van remény. Jó sok zabot kell enni. És mint tudjuk, a lovaknál működik :))  

petiman Creative Commons License 2021.09.06 0 0 8148
Előzmény: Kiváncsi62 (8147)
Kiváncsi62 Creative Commons License 2021.08.27 0 0 8147

Használ vagy Használt valaki UNOTRIN tablettát?

Nagyon nyomulnak a reklámokkal.

Biztos fasza lehet😄😄😭😭😭

krokta Creative Commons License 2021.08.13 0 0 8146

Két hét alatt persze. Ki hiszi ezt el?

Amúgy meg a töredékéért kapni ilyet. 70 baromi nagy lehúzás.

Előzmény: emmklise31 (8144)
petiman Creative Commons License 2021.08.05 0 0 8145

71000.-ft-ért. Hagyjuk már. 

 

Előzmény: emmklise31 (8144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!