Keresés

Részletes keresés

1nagypalz Creative Commons License 2023.03.11 0 0 8696

Sziasztok!

 

Szeretném veletek megosztani a tapasztalatom. Rohadjon meg asztmás vagyok, de elkezdtem használni a staloralt ami biológiai terápia.

Nagyon nagyon jó és nem vagyok érdekelt az eladásra.

Nem vagyok részvényes vagy ilyesmi. Engem a covid megzavart és mindenre allergiás lettem, szinte mindenre, de a legjobban az atka kulára. Ilyen paraszt módon a parlagfűvet megettem és kiváló volt elmúlt, de csak a szezon végén. Már el voltam keseredve, ezért próbáltam ki. Az antihisztamin meg ezek utalatosak.

Már napok óta fáj a hátam és a mellkason is, asztma.

Ma újra kezdtem a staloralt, kb 3 hónap után és azonnal működik!

Csak javasolni tudom!!!!!!!

Zoltán 

Előzmény: F. Imre (8695)
F. Imre Creative Commons License 2022.07.18 0 0 8695

Sziasztok!

 

Allergia, asztma esetén különösen jótékony hatású lehet a sóterápia. Ennek legegyszerűbb formája a nedves sóterápia, azaz só párologtatás.

Az eletso.hu webáruházból tiszta parajdi sókristály rendelhető hozzá.

 

 

- https://eletso.hu/parajdi-so-bolt/parajdi-parologtato-so-1kg/ -

 

Enikő1969 Creative Commons License 2022.05.23 0 0 8694

Tisztelt Fórumozók!    Az RWS Life Sciences, Inc. megbízásából írok, amely a piacvezető fordító cég az Egyesült Államokban. Asztmás, diagnosztizált betegek jelentkezését várom, kérdőívet kell kitölteni-értelmezni. 100 dollár illetmény jár érte. Kb. 35.000 forint. Az illetmény a kitöltés után 30 nap múlva érkezik. 6-11 éves, 5 gyerek válaszaira lesz szükségem, valamint az ő szüleik/gondozójuk válaszaira. A jelentkezés sorrendjét fogom figyelembe venni, és a cég által megadott demográfiai kitéteket. Adatvédelmi nyilatkozat kitöltése feltétel. Várom a jelentkezőket a következő email címen:gyorfek@gmail.com Köszönettel: Györffy Enikő.

universaltool Creative Commons License 2022.03.12 0 0 8693

Porallergia ellen nagyon bevált nekem, ha valakit érdekel, ágyneműre, matracra fújható, bio cucc, probiotikus, megeszik a poratka ürüléket, ezáltal eltűnik az allergén: https://organizone.hu/termek/allergy-free/

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2021.09.09 0 0 8691

Igen, elég gyakori ha nagyon kijön rajtam. Van hogy enyhe hőemelkedésem is van olyankor. Tulajdonképpen betegnek érzi magát az ember, mert az immunrendszer túlpörög.

Nekem a parlagfű esetén a szemem kezd el könnyezni, érzem az arcomon is, hogy ég, mintha apró tűkkel szurkálnák, meg elkezdek tüsszögni és folyni kezd az orrom, teljesen tiszta vízszerű váladék. Ezek a tünetek gyorsan alakulnak ki, az tud segíteni, ha szűrt levegős helyre megyek, pl. ahol a légkondi szűri a levegőt vagy eleve van dedikált légszűrő valami. Gyakran a szemcsepp állítja le az orrfolyást. Az idei szezon eddig elég enyhe volt, pár napja érzem, de nem egész nap szerencsére.

Előzmény: Zsanett30 (8690)
Zsanett30 Creative Commons License 2021.09.07 0 0 8690

Sziasztok!  Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mikor allergiás lesuek a fejem olyan kába nyomott lesz.  Nálatok is van ilyen tünet? Sőt kicsit olyan mintha szédülnék is kicsit. Amúgy én pázsitfű allergiás vagyok.  Szóval örülnék ha meg tudnátok osztani velem ti milyen tüneteket éreztek.  Főként hogy érinti a fejet éreztek e ilyen nyomott levert érzést. 

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2021.08.16 0 1 8689
staiger Creative Commons License 2019.09.22 0 0 8688
Előzmény: metalman (8677)
staiger Creative Commons License 2019.09.22 0 0 8687

egyes területeken gomba erősödés van. ez 20 ikai állapot hétfőn vagy kedden lehet mást fog mutatni a frissítés. de a gomba most a jellemző a még meglévő parlagfű mellett

Előzmény: metalman (8677)
metalman Creative Commons License 2019.09.20 0 0 8677

Az elmult 1-2 napban milyen alergen jelenhetett meg ? Idaig alig ereztem, pedig a parlagfu az adatok szerint brutalis volt, megis alig volt hatasa. Most meg az adatok szerint mar szinte megszunt, es most kezdek erezni ilyen szokasos alergias tuneteket. Ezert gondolom, hogy ez valami mas lehet.

kchris12 Creative Commons License 2019.09.03 0 0 8685

koszi. ha beszabadulok tuti az immunterapiat fogom reklamozni mert ennyire lightos szezonom meg sosem volt... elso ev meg csak, plusz gyogyszer, es a fekete extrem terheles alatt is az utolso hetvegen NULLA tunet volt napkozben, ejszaka parszor orrfujas.. ez regebbi tunetekhez viszonyitva semmi. orrspray legtisztito minden kellett ilyen pollen koncentracional.

Előzmény: staiger (8683)
lazy g. Creative Commons License 2019.09.03 0 0 8684

Igazad van, ok köszi!!! :)

Előzmény: staiger (8683)
staiger Creative Commons License 2019.09.03 0 0 8683

nem itt kell beszélgetni hanem a a facén a parlagfű allergiások zárt csoportba . sokkal jobban pereg naponta osztunk meg tanácsokat tapasztalatokat és elég nagy a létszám is  vannak hozzászólások rendesen . a pollen szórás pedig nagyon nem hagyott alább http://oki.antsz.hu/files/jelentesek/aktualis.pdf

Előzmény: lazy g. (8682)
lazy g. Creative Commons License 2019.09.01 0 0 8682

Sziasztok,
mi újság, h vagytok?
Ugye jól gondolom, h most kicsit alábbhagyott a koncentrátum? Legalábbis itt Egerben pár napja szinte semmi tünetem nincs. De ez valószínűleg csak errefelé lehet.
Hogy bírjátok?
Tünetmentes napokat, sziasztok!

lazy g. Creative Commons License 2019.09.01 0 0 8681

Ha tévedtem volna, bocsi!
Csak nagyon felkapom az ilyen vackokat árulókra a vizet. De ha nem erről van szó, akkor tényleg ne haragudj!!!! :)

Előzmény: Kriza26 (8679)
lazy g. Creative Commons License 2019.08.31 0 0 8680

Nem. De kérlek a portékáidat ne itt áruld, ez nem az az ajtó.
Ez a fórum nem azért jött létre, h rajtunk nyerészkedjenek a házalók...
Van nekünk elég bajunk enélkül is, ne csinálj úgy légyszi, mintha 1.: te is allergiás lennél és 2.: minta érdekelne a sorsunk és segíteni szeretnél. :D

Előzmény: Kriza26 (8679)
Kriza26 Creative Commons License 2019.08.31 0 0 8679

Sziasztok! 

 

Használja valaki a Bionette nevű készüléket? 

 

Nekem ezek az orrcseppek már semmit nem érnek, nem múlik el az orrdugulás :( 

 

 

https://gyogypiac.hu/Bionette-keszulek-allergias-natha-kezelesere

 

 

 

Kriza26 Creative Commons License 2019.08.31 0 0 8678

Nekem az Allergodil szemcsepp bevált. (Idén használtam először szemcseppet, eddig nem is gondoltam rá, de mostmár annyira szúrt és viszketett :S )

Előzmény: pedroh (8677)
pedroh Creative Commons License 2019.08.30 0 0 8677

sziasztok!

 

kinek mi mukodik szemcseppileg? nekem spersallerg van feiirva de nem erzem, h segitene

koazi

p

kchris12 Creative Commons License 2019.08.27 0 0 8676

ez hulyeseg.. nem tudod olyan fixen es folyamatosan sokaig benntartani az orrodban hogy erezd a hatasat. ez nem olyan hogy berakod nincs pollen es rendbejossz ezeknek tobb napos kifutasa van...

ezert nem tul sokat jelent egy profi legtisztito se csak ha napokig nem szelloztetsz csak keveset es TENYLEG nem mozdulsz ki a szobából ami nehezen megvalosithato.

Előzmény: Konstansvalue (8674)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2019.08.26 0 0 8675

Az Allergofiltert próbáltam annó, de egyáltalán nem vált be. Csak tovább irritálja az orrot, meg nem lehet tőle orrot törölni. Szerintem nem éri meg ilyennel bohóckodni. Szteroidos orrspray (pl. Avamys) és szemcsepp (pl. Opatanol) iratása és használata sokkal eredményesebb.

Előzmény: Konstansvalue (8674)
Konstansvalue Creative Commons License 2019.08.26 0 0 8674

Felhasználói tapasztalatok? Orrba helyezhető Allergofilter és vagy bármilyen versenytársa esetében? Minden érdekel....

 

kchris12 Creative Commons License 2019.08.26 0 0 8673

nekem azert most hetvegen eleg sz@r volt. megelozes miatt visszahuzodtam a lakasba inkabb mikor pentek ejszaka fujtam folyamatosan, illetve szombat ejszaka... azutan hogy este kimentem par orara.

igy kezelheto volt a dolog, napkozben alig volt ma ejszaka meg 1-3 fujas, orrsprayt nem akarok... 

de modt jon az eso, ez remelem tisztit - az eddigi szaraz szel jol szetteritette az alfoldi parlagfuerdok pollenjet az egesz orszagban...

lazy g. Creative Commons License 2019.08.25 0 0 8672

Sziasztok,
mi a helyzet? Még szódával elvagyunk, nem?
Én egyelőre csak esténként használok Allergodilt. Egész jó. Nulla orrviszketés és nagyon hamar kitisztítja az orrjáratokat. Receot nélküli cucc, gondolom ismeritek.
Napközben hála Istennek tudok simán lélegezni. Estére egy-egy fújás a spry-ből azért kell. Egerből jelentkeztem, sziasztok! :)
Veletek mi a helyzet?

staiger Creative Commons License 2019.08.11 0 0 8671

mára már erősödtek a tünetek így ma elkezdtem a dymista adagolását

Előzmény: kchris12 (8670)
kchris12 Creative Commons License 2019.08.11 0 0 8670

en az immunterapiat csinalom, elso szezonom. kivancsi vagyok csokken e mar tuneteim intenzitasa...

egyelore egy par oras orrfolyasom volt..

Előzmény: staiger (8669)
staiger Creative Commons License 2019.08.10 0 0 8669

még mindig a buteyko légzésen dolgozom de még nem vagyok azon a szinten hivatalosan (mert ezt lehet mérni otthon is ) ahol megszűnik az allergia(bár lépcsőzésnél csökkent a lihegésem) így erről még nem tudok pozitívan nyilatkozni. eddig napi 1 szem lendin megy . tüsszögés még nincs minden nap csak néha . az orr birizgálást már érzem néha ami még nem vált ki hapcit és szem viszketésem is van már de még az is viselhető kategória . Tavaly talán ilyenkor már rosszabb volt. a dymista orrspray ami tavaly a csoda szerem volt már nálam van és indítom amikor úgy áll a helyzet

Előzmény: lazy g. (8668)
lazy g. Creative Commons License 2019.08.09 0 0 8668

Üdv, nekem már van napi egy-két tüsszentés..
Remélem, h ez még nem a parlag miatt van... Hallottam, h a nagy meleg miatt hamarabb itt a szezon.. Hurrá! :(
Ha vki feltalálta a spanyolviaszt, szóljon legyen olyan kedves.. ;)
Üdv, tünetmentes napokat sorstársaim!

Előzmény: kchris12 (8667)
kchris12 Creative Commons License 2019.08.03 0 0 8667

van aki erzi mar a tuneteket?

P_Lilla24 Creative Commons License 2019.07.16 0 0 8666

Sziasztok!

Hónapok óta tartó torokfájásom, torokkaparásom van ami nem akar múlni.

Még 2018 szeptemberében betegedtem meg, akkor heteken keresztül gyötört a nátha és a köhögés, illetve lázam is volt. Kaptam rá antibiotikumot a házi orvostól. A láz és nátha elmúlt, azonban a torokfájás, kaparás azóta is megmaradt. Jártam már két alkalommal is fül-orr gégészeten két különböző orvosnál. Kimosták a fülem. Az egyik orvos gyomorsavra gyanakodott, írt is fel gyógyszert amit heteken keresztül szedtem de semmi változás. A másik orvosnál végeztek el baktériumtenyészetet (negatív lett), allergiavizsgálatot (1-2 nagyon minimális dolgot mutaott ki, de nagyrészt ez is negatív), illetve CT-n is voltam, ahol megállapították, hogy minimális orrsövény ferdülésem van, de nem vészes illetve azt a következtetést vonta le a doktor, hogy idült orrmelléküreg gyulladásom van ami még a tavaly őszi betegség után maradhatott fent. Kaptam rá orrcseppet amit azóta is rendszeresen használok, illetve napi szinte rendszeresen mosom az orrom sós vízzel. 1 hónapja használom ezt az orrcseppet de nem igazán érzek változást. Vannak napok amikor jobb, és vannak amikor rosszabb a torokfájás.

Segítséget szeretnék kérni, hogy hol induljak el ezek után? Már kifogytam az ötletekből, hogy mit lehetne még kivizsgáltatni.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!