Keresés

Részletes keresés

action_9 Creative Commons License 1 órája 0 0 503126

Az a "hányan" számít? Legalább 25-öt tudunk megnevezni  - ha átfutnánk a Pro névsort - és szinte garantálható, h egy tapodtat sem fogunk mozdulni velük;)

Azért is amit te írsz, meg azért is mert alkalmatlanok.

 

Pl. Szabi melyik csapatát látod játszónak? Össze tud rakni egy hajtós, küzdős csapatot 'Csabán, Ajkán..., oszt majd lesz valami céllal, ki nem fognak esni, de a bajnoki címhez (akár egy NBII-ben sem) ez a harapd át a gigáját taktika nem elég. Egy ilyen kerethez egy topon lévő Bala, Szatyi, Berecz, Pátkai, Fecze, Tóth Milán típusú játékos soha nem fog leigazolni. Olyan játékosok ők, akik akár az NBI dobogó közelébe is alkalmasak.

... lettek volna.

Fiatalok jönnének Szuhodoszkyk, kis Katonák..., ideig óráig, majd miután befutnak lépnek, és jön a körforgás. Minden évben új csapat, új építkezés és abban bőven benne lenne a kiesés is. (lásd sok-sok MTK)

Előzmény: taka63 (503113)
demircella Creative Commons License 1,5 órája 0 0 503125
rage Creative Commons License 3 órája 0 3 503124

Érdemes nézni az utóbbi meccseit

Eltűnt az a szerény srác.

 

Röhög a bírón, folyamatosan reklamál, dobálja magát

Ráadásul elkezdett egyre többet és durvábban szabálytalankodni is

Szerintem az EB-n nem fog 3 meccset játszani, a harmadikon már el lesz tiltva.

 

Hiába a meccsenkénti gól/gólpassz

 

Hozzátéve, hogy közepesebbnél jobb nemzetközi csapatok védői nagyon eltüntették, ott már nem tudott úgy lubickolni, mint NB1-ben, vagy kisebb csapatok ellen

Kicsit változtatnia kellene júniusig.

Előzmény: Anzixx (503123)
Anzixx Creative Commons License 3 órája 0 0 503123

Mit csinált varga, ami arra utal hogy elszállt magától? 

Előzmény: rage (503120)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 5 órája 0 1 503122

Az ötből öt győzelmet szinte kizártnak tartom, és azt hiszem, 4-5 pontot még el fogunk hullajtani. 

Ugyanakkor - ha így lesz - ezt már nem 5-8 pontos hátrányban, hanem egy némi előny birtokában történik.

Ebben az esetben az üldözőinknek is botlaniuk kellene a Vasas feljutásához. 

Bárhogy is lesz, most kell megmutatnia a csapatoknak, hogy ki a legény a gáton!...

Előzmény: Hawkmoon269 (503119)
tex66 Creative Commons License 9 órája -2 0 503121

Nalam , Martin tobb mint Varga a vallogatottban. Dominik miatt nem aggodom a Liverpool legjobbja volt ,eggyes portalok szerint is.  Klopp felesegenek a borzalmassan idozitett dontese , szetqurta a csapatott. Nem lett volna szabad megolnie a momentumot. A csapat kohezioja szetesett. Az mas kerdes , hogy a fogatlan oroszlan Mohamed minden labdat elonzozik. Hozzateszem az hogy kijutottunk az mar szep. Ha, jok is leszunk az egy ember miatt lehet : Rossi. 

Előzmény: rage (503120)
rage Creative Commons License 14 órája -1 1 503120

Fasza lesz az EB a formán kívüli Szoboszlaival, s a saját magától közben teljesen elszálló Varga Barnabással...

Hawkmoon269 Creative Commons License 15 órája 0 0 503119

Mindegy, reménykedjünk, hogy kisebb csoda történik és 5-ből 5-öt nyerünk!

Az Atalanta közben bejutott az olasz kupadöntőbe, jó kis meccs volt! A liverpooli 0-2 után, miután le is cserélték Szoboszlait inkább átkapcsoltam a Liverpool meccsről...

Hawkmoon269 Creative Commons License 15 órája 0 1 503118

Nem értek egyet!

 

Radó szar, egyetértek, de lehet, hogy rossz helyen, esetleg rossz szerepkörben játszik... A tavaszi idény elején elég jól kezdett, de most megint rémgyenge... Az nyilván edző kérdés, hogy Hidi Sanyikát játszatod mondjuk Vida helyett (ez is csak egy példa)!

 

Húzóemberként kit tettünk ki Balajtin kívül? Kire gondolsz, Pátkaira vagy Novothnyra? Pátkai most tavaszra épült volna fel teljes mértékben. Novothnyt nem tartottam húzóembernek, gondolom az ő felszabadult fizetéséből fizetjük Szalayt vagy Buktát vagy mindkettőt vagy akárkit, akik közül akár be is jöhetett volna valamelyik igazolás, mint Tóth Milán vagy legalább megközelíti

 

Ki gondolta volna, hogy egy Novák Csanád vagy Géresi csodát művel Nyíregyházán!

 

Biztosan nem működik jól a sportigazgatói poszt, NM hibát hibára halmozott, de ettől még mindig azt mondom, hogy a legjobb keretünk van az nb2-ben!

Előzmény: rage (503116)
PagoX1 Creative Commons License 15 órája 0 0 503117

Itt van a két nappal ezelőtti Hemingway interjú. Ebben mondja:

Ha az ember egy futballklubot akar vezetni, azt kétféle módon lehet: az egyik, hogy megtanulja a szakmát és jó emberekkel veszi körül magát, nekem ez három évembe került. A másik, hogy a tulajdonos csak ünnepelteti magát és hozzáértő embereket alkalmaz, ők hozzák a szakmát. Harmadik út nincs. A jelenlegi tulajdonosok (megj:itt a Honvédról beszél) a második utat választották, de rossz embereket vettek fel szakmai posztokra

 

Mókamiki egyértelműen az első utat választotta, és kívülről úgy tűnik, nem sok szakmát tanult meg eddig. Jó emberekkel eleve nem tudja körbevenni magát, mert mindent egyedül akar megoldani. Edzőt kénytelen hívni, de eddig olyanokat sikerült, akiket eszünk ágában sincs visszakívánni.

Bár egyes pletykák szerint, most talán besikerülhetett volna neki, mert ő Desits helyére Weitner Ádámot akarta, de Csányi lefújta a szerződtetést, és küldte helyette Gerát. De ismétlem, lehet, hogy ez csak egy minden valóságalapot nélkülöző pletyka.

Előzmény: Hawkmoon269 (503115)
rage Creative Commons License 15 órája -1 1 503116

Semelyiket nem sírom én vissza, de korábban már írtam, h tökmindegy ki az edző, attól még Radó nemesz jobb...( csak egy példa )

 

Illetve ezeknél a csapatoknál nem olvasni olyat,.hogy az aktuális húzóembert kivágják a keretből évről-évre.

Előzmény: Hawkmoon269 (503114)
Hawkmoon269 Creative Commons License 15 órája 0 0 503115

Van igazság abban, amit mondasz, de ez nem zárja ki az előző hsz-emben lévő felsorolást. Melyiket szeretnéd vissza, hogy megmutassa?

Előzmény: taka63 (503113)
Hawkmoon269 Creative Commons License 15 órája 0 0 503114

Persze a keret nem mindegy természetesen! Közepesen jó játékosokból lehet jó egyveleget csinálni, mint Kecskeméten vagy most Nyíregyházán, persze szerencse is kell hozzá, de ha mi esteünket nézzük, akkor lúrebbnál lúzerebb edzők voltak, kezdve Benétől, a 81-estől a disznópásztorig, majd Desits és most a vidámvasárnap, Kuttor talán egy fokkal jobb volt a többinél, de nála már jött Pátkai, stb, szóval így néztünk ki!

 

Melyik edzőnket sírod vissza?

Előzmény: rage (503111)
taka63 Creative Commons License 15 órája 0 3 503113

Nálunk ez messze nem az edzőn múlik, sajnos. Hányan is voltak itt mókamiki regnálása óta? Soroljam? Mind szar? Na ne! Ki hozta ide mindet? Na jó Gerát talán nem ő!

Itt az egész fc felépítésével, a viszonyokkal, a hangulattal, az atmoszférával van baj.

Csak egy példa. Elvisznek valakit vidékre bajnokira, aztán a bemelegítésnél közlik vele, hogy sajnos ma meccskeretben sem leszel, ezért légyszíves sétálj fel a lelátóra és ott ülj le!!!

És ez nem egyszer nem egy emberrel megtörtént, miközben xyz még ha féllábát levágná a körúti villamos akkor is játszana!! 

De lenne még mit sorolni ami miatt természetes, hogy sétálgató milliomosokat látsz a pályán és nem egy futbal csapatot. 

Abban a Kécske elleni meccsben meg én nem lennék ennyire magabiztos.....

Előzmény: Hawkmoon269 (503110)
lepete Creative Commons License 15 órája 0 0 503112

edző persze. Meg a keret. 

Előzmény: Hawkmoon269 (503110)
rage Creative Commons License 15 órája 0 0 503111

S Tímár, aki most sikeres edző, korábban a Győrnél miért nem tudott elérni semmit?

 

Nyilván más szintű volt a keret.

Előzmény: Hawkmoon269 (503110)
Hawkmoon269 Creative Commons License 16 órája 0 0 503110

Ez csupán edző kérdése szerintem. Egy a csapathoz értő edző össze tudja úgy rakni, hogy működjön...

Csertői működött Pakson, igaz, nem azt játszották, mint Bognárnál, a kecskeméti Szabó is tudott valamit, mint most valószínűleg ez a Tímár is. Biztos vagyok benne, hogy egy jó edzővel, nem tud ki lenne az, de ez a keret is tudna működni sokkal jobban!

 

Ha belegondolsz Oenning egy sokkal gyengébb csapatot tartott bent, majd lett harmadik, aztán elment Korcsmár és Saglik, Berecz lesérült, így elment 12 gól Saglikkal, a védelem sokkal gyengébb lett és a középpálya is... Ki tudja, ha ezek nincsenek, lehet, hogy folyamatos építkezéssel mi is ott lennénk a mai napig...

 

Bár nem tartom fenoménnek Gerát egyáltalán, de olyan a hangulat itt a kocsmában, mintha mi lennénk a negyedikek, pedig 3 ponttal feljutó helyen vagyunk... Igen én is láttam az eddigi meccseinket és nem vagyunk meggyőzőek, de azért annyira szarok sem, sőt a nyíregyházi második félidő 10 emberrel vállalható volt, bár nem volt sok esélyünk... Abban reménykedhetünk, hogy még egyszer ilyen gyengén nem fogunk játszani és a játékosok többsége sem fog ilyen gyengén játszani magához képest, mint mondjuk Ulbrík, Doktorics, stb!

 

A Tiszakécske ellen illene 3-4 gólos győzelmet aratni és akkor visszaállhat a régi rend!

Előzmény: lepete (503108)
tex66 Creative Commons License 16 órája 0 0 503109

Ahogy , en latom a 12 csapatos elite Liga most bizonyitja be a letjogosulatlansagat. Az nb2 listavezeoje vezet. Ahogy , mi is vezettunk az nb1. masodikjaval szemben. 🤔

lepete Creative Commons License 16 órája 0 3 503108

mindig azzal mentegetjük magunkat hogy a Paks már 20 éve van építve. Nem igaz persze mert sokszor újra lett ott rakva már minden. Erre jön egy Kecskemét. Ja, azoknak szerencséjük van. Most formálódik csapattá a Nyíregyháza. Ezekre is ki fogunk találni valamit. Csak tükörbe ne kelljen néznünk az elmúlt 5 év eredményei miatt. Az elköltött pénz mennyiséget ne is vizsgáljuk.

rage Creative Commons License 17 órája 0 0 503107

Most lehetett volna, de Varga ügyesebben dobja magát, mint ahogy a büntetőt lövi 😃

Hawkmoon269 Creative Commons License 17 órája -1 0 503106

Persze a 2.félidőben még bármi történhet, de én azt már nem fogom látni, mert inkább nézem a Liverpoolt és azon gondolkodom, ha elmegy Klopp és Szoboszlai olyan formát fog mutatni, mint az utóbbi 8 meccsen, akkor az új edzőnél is kezdő ember lesz?

Hawkmoon269 Creative Commons License 17 órája 0 0 503105

Én úgy emlékszem mindegyik élesebb meccs volt, mint most és azokon mi sem játszottunk alárendelt szerepet, ráadásul volt az az eset, amikor a Sigér kezezése miatt nem kaptunk 11-est, előtte meg volt egy olyan meccs, amikor Feczesin elfejelte, majd a Dibusz letarolta és akkor sem kaptunk 11-est...

 

Még az is lehet, hogy nincs is szükségük a kupára feltétlenül, úgy vannak vele, hogy majd találnak egy gólt, ha meg nem, akkor sincs tragédia...

Előzmény: rage (503103)
rudinyul Creative Commons License 17 órája 0 0 503104

Ez a Nyíregyháza most nagyon rendben van,és tele is vannak önbizalommal.Nem félnek a majmoktól sem.

Mi a majmok ellen szinte csak a védekezésre figyeltünk.Meg akartuk úszni a nagy verést,kevés önbizalommal.

Előzmény: rage (503100)
rage Creative Commons License 17 órája 0 0 503103

De a 0-0-nál, s a 0-1-nél ( Lisztes ) sem voltak jobbak.

Előzmény: Hawkmoon269 (503101)
Hawkmoon269 Creative Commons License 17 órája -1 0 503102

Lehet, de valami miatt mégiscsak mi vagyunk a második helyen elég hátulról indulva, nem?

Előzmény: pasig (503099)
Hawkmoon269 Creative Commons License 17 órája 0 0 503101

Igen, ebben igazad van, de a fradi egyáltalán nem éles, szinte még csak nem is hajtanak!

Ellenünk az utóbbi években egyszer sem láttam ilyen lagymatagon játszani a fradit!

Előzmény: rage (503100)
rage Creative Commons License 17 órája -1 0 503100

Elmúlt Vasas-Fradikhoz hasonlítom

S sajnos elég nagy a különbség.

 

Sokkal bátrabban, agresszívabban játszanak, s sokkal több veszélyes szituációt alakítottak ki, mint amit mi tudtunk.

 

Valószínű a Fradi megy tovább, de ez a teljesítmény ( pláne 2-3 igazolással megerősítve ) elég lehet feljebb is.

 

Előzmény: Hawkmoon269 (503098)
pasig Creative Commons License 17 órája 0 1 503099

mindig ebbe a hibába esunk,hogy milyen erős a keretunk egyénileg,aztan csapatként mindegyik szarik  az egészbe.Az a kovacsréti pl fél óra alatt haromszor lött ugy a kapunkra amiről Hinora csak álmodozik,hogy egyszer életében talán eltalálja.Sok a dudás nálunk....

Előzmény: Hawkmoon269 (503094)
Hawkmoon269 Creative Commons License 17 órája 0 1 503098

Igen, bár ahogy néztem a fradi talán a tudása ma. 30%-át adja, lehet, hogy lenézték őket, de  nem rángatják szét az istrángot, az biztos.

Előzmény: rage (503095)
Anzixx Creative Commons License 17 órája 0 0 503097

Előbb utóbb csak kibékül Géza a sasherével meg a fekáival, és minden rendben lesz Újpesten.

 

Meglepően jó volt a belépője, már kezdtem hinni, hogy tényleg jó edző, csak rejtegették eddig. Most meg fogalmam sincs.

Előzmény: Hawkmoon269 (503090)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!