Keresés

Részletes keresés

Inspecteur Creative Commons License 5 órája 0 0 2424

Igazold előbb magad az üzemeltetőnél!

Előzmény: K&H (2423)
jwkllr Creative Commons License 3 napja 0 0 2421

Románia

Előzmény: Passzív befektető (2420)
Passzív befektető Creative Commons License 3 napja 0 0 2420

Érdemes bankot váltani, átmenni egy másikhoz. Mi az a RO?

Előzmény: jwkllr (2419)
jwkllr Creative Commons License 3 napja 0 0 2419

Rendben. RO-tól én is ódzkodok.

KH: A panasza rögzítésre került.

Előzmény: Passzív befektető (2418)
Passzív befektető Creative Commons License 4 napja 0 0 2418

Inkább államkincstár ahol minden ingyenes, adó és költségmentes állampapírok is jók!

Előzmény: jwkllr (2417)
jwkllr Creative Commons License 4 napja 0 0 2417

Megírtam nekik.

Sajnos én nem tudok nagyban játszani, mert bérből élt nyugger vagyok. De a vérnyomásom bank miatt ne emelkedjen!

Végül is párnaciha vagy RO Bank. Arad csak 20km. Itton meg 2 kuvasz.

 

Előzmény: Passzív befektető (2416)
Passzív befektető Creative Commons License 4 napja 0 0 2416

És persze a befektetési szolgáltatók, Interactive Brokers amit 45 éve amerikai magyar alapított, annál érdemes befektetéseket venni.

 

www.ibkr.hu/referral.milan560 - ezzel 1000$ értékű IBKR tőzsdei részvényt lehet kapni a referral programban.

 

Énmagam OTP részvényeket transzferáltam az Erstetől az IB-hez és a portfólióérték 1%-át kaptam meg IB részvényben, 1 évig nem lehet eladni és jár hozzá az osztalék is.

 

Szépen nő az IBKR nyeresége és saját tőkéje, az árfolyam is 125 körül van, tavaly 70 körül volt.

Passzív befektető Creative Commons License 4 napja 0 0 2415

Jól teszed, inkorrekt bank a k&h, az ügyfelek megtévesztése bevett gyakorlat a kulcsár botrány óta, kulcsárt anno támogatta rejtő e tibor aki a bank vezérigazgatója volt és rábízta az értékpapír üzletágat egy 8 általánossal rendelkező emberre.

 

A k&h bank anno szerepelt a tv ügyvédje műsorban is amit Juszt László nagyon jól vezetett, néhány ügyfél beszámolt arról h eltűnt a pénzük ez 2010 előtt volt.

 

A bank az idős hölgyeket is átverte, 2007-ben az ingatlanpiaci alapo sózták rájuk a banki értékesítők akik elfelejtették elmondani h ez nem ingatlanalap hanem egy részvényalap hiszen tele van ingatlan fejlesztő részvényekkel, 4.2 árfolyamról 1.5-ig zuhant!!!!! 

 

A mama azt hitte csak emelkedhet az árfolyam hiszen alacsony kockázatú, hogy képesek ilyen gonoszságra a bankárok h olyannak adják el aki nem is érti mibe fektet, ez bizalommal való visszaélés.

 

A k&h bank már 3.5 évtizede visszaél az ügyfelek bizalmával, aki azt hitte segítenek neki azok milliókat sőt akár 10 milliókat buktak!

 

Milyen bank az olyan ahol az alkalmazottak rejtő Tibor példája alapján látják h csalással lehet érvényesülni a bankszektorban??

 

Az mbh se jó bank mert neres, inkább OTP CIB amelyek korrektek.

 

 

Előzmény: jwkllr (2414)
jwkllr Creative Commons License 4 napja 0 0 2414

Köszönöm!

Ma megfogalmazom és elküldöm.

Előzmény: Passzív befektető (2413)
Passzív befektető Creative Commons License 4 napja 0 0 2413

Tegyél ezzel kapcsolatban bejelentést az MNB honlapján, ne hagyd magad átverni, a k&h bank már évtizedek óta átveri az ügyfeleit, anno kötvényeket adtak el amelyeken sokat buktak akik elhitték a beetető dumát!

 

Nagyon fontos tudni h a banki ügyintézők nem abban érdekeltek h az ügyfelek jól járjanak, nekik értékesítési teljesítményszámok vannak kiadva, kizárólag értékesítési tevékenységet végeznek, tehát amit ajánlanak azok nem olyan szolgáltatások amelyek megérik az ügyfélnek!

 

Nem szabad elfogadni a bankfióki ügyintézők tanácsait, sosem bíztam bennük, a legfontosabb h csak abba kell belemenni amire rálát az ember, a legjobb ha a pénzügyi szolgáltatásokról saját véleményünk van.

 

A bankfióki ügyintézőknek volumenszámok vannak kiadva, ellenőrzik h miből mennyit adnak el havi szinten, ezen múlik a fizetésük!

 

A quaestor fiókokban is átverték a hiszékeny embereket, ahogy a biztosítási ügynökök is azt teszik, a quaestor saját tőkéje évről évre csökkent hiszen veszteségesen működött 2009 óta, ezek nyilvánosan bárki számára hozzáférhető adatok - mégis több 10e ügyfél utána se nézett!

 

A fidesz se kommunikálta h utána kéne nézni ennek, csak a beva tagokon behajtotta! 

 

Az összes bank és biztosító pénzügyi terméket akar eladni, ezek közül elég kevés az amely igazán megéri!

Előzmény: jwkllr (2409)
pgyafi Creative Commons License 2024.05.19 0 0 2412

Elvileg ezt aláírtad a nyilatkozatban:

"Tudomásul veszem, hogy amennyiben e nyilatkozat kelte adott hónap 20-a, vagy azt megelőző nap, akkor a következő hónap első napjától, amennyiben az adott hónap 20-át meghaladó nap, úgy a rákövetkező hónap 1. napjától vagyok jogosult e nyilatkozatban megjelölt fizetési számla vonatkozásában az ingyenes készpénzfelvétel, illetve készpénzátvétel lehetőségére."

Előzmény: jwkllr (2409)
Asr2001 Creative Commons License 2024.05.19 0 0 2411

Ingyenes kp felvétel igénylést követő hónaptól érvényes.

Előzmény: jwkllr (2410)
jwkllr Creative Commons License 2024.05.18 0 0 2410

KH-nál hazugság!

Sajnos bedőltem nekik!

Előzmény: Arturxx (2403)
jwkllr Creative Commons License 2024.05.18 0 0 2409

KB BANK  - átvágó bank!

Hírdetésben minden jót idér. A valóságban.,.,.

Nyitottam náluk számlát. /kár volt/

Oda utaltam számomra jelentős összeget. Kitöltöttem az ingyenes 150e felvételt. Két hét mulva felvettem az automatából 150e forintot. Alkalmazásban értesítés: 25xx ft a felvételi díj. Az előző bankjban pedig lemondva, és értesítést is kaptam. Így bízzak benne! 

Kedden nézek mást.

illetlenke Creative Commons License 2024.04.23 0 0 2408

Igazold előbb magad az üzemeltetőnél!

Előzmény: _K&H_Csoport_ (2407)
Új Testaccio Creative Commons License 2024.04.16 0 0 2406

Hogy ne legyen minden betűmből félreértés, és ujabb visszakérdezés: KandH-tól kapott, a KandH cég feliratával ellátott kártya. Vásárlásnál működik, pénzfelvételt megtagadja.

Előzmény: Új Testaccio (2405)
Új Testaccio Creative Commons License 2024.04.16 0 0 2405

Új furcsaság (nekem új). Nagy KandH bank előcsarnokában 2 nagy ATM. Ezt írják ki: "Itt ez a chip-es kártya nem érvényes".

(KandH céges debit kártya, chip. Határidő rendben). Mi ez? Kösz.

Arturxx Creative Commons License 2024.04.06 0 1 2404

K&Hnál a befizetés ATM-be ingyenes, ha van saját számlád és kártyád.

Előzmény: c54435 szuvenirmajom (2401)
Arturxx Creative Commons License 2024.04.06 0 0 2403

Nem Aggódom, létezik most is 0 ft számlavezetési csomag K&Hnál és más banknál is, utobbi akár feltétel nélkül.

Előzmény: c54435 szuvenirmajom (2400)
c54435 szuvenirmajom Creative Commons License 2024.02.25 0 0 2401

magánszemélyként nem tudjátok, hogy tudnék a legolcsóbban kp-t befizetni a számlámra?

 

ha fiókba tenném annak költsége van ezt próbálnám elkerülni. a weboldalon a vállalkozóknak láttam, hogy lehet atm-ből de nemtudom, hogy lakosságinál is lehet?

 

 

https://www.kh.hu/vallalkozas/napi-penzugyek/uzleti-bankkartya/atm-keszpenzbefizetes

 

 

ha lehet akkor kell boriték, vagy csak simán benyomom az atm-be?

c54435 szuvenirmajom Creative Commons License 2024.02.25 0 0 2400

nekem zéró volt talán 2012-ben nyitottam. ne aggódj mikor jött a bank adó-meg anyámkínja, seccpercc alat megszuntettek a dijcsomagot, és migráltak a 514ft havidíjasba...

Előzmény: Arturxx (2398)
Ványi Norbert Creative Commons License 2023.12.11 0 0 2399

A POS terminálokon húzgálás szedi szét. Azoknak a kártyáknak, amikben van NFC vagy főleg online vásárlásra használom őket, semmi bajuk.

Előzmény: Arturxx (2397)
Arturxx Creative Commons License 2023.12.11 0 0 2398

Nem olcsók, de nem biztos, hogy a legdrágább bank 500 körüli számlavezetés máshol is van, ennyi meg minimum csomaggal kihozható. Akinek régebbi számlája van, sokkal jobb kondíciói is lehetnek, mint az új belépőknek.

Előzmény: Passzív befektető (2394)
Arturxx Creative Commons License 2023.12.11 0 0 2397

Nálam rövidebb ideje van jövőre lesz 3 éves. De olyan mintha új lenne... lehet nem jól tárolod... vagy sokat van használva?

Előzmény: Ványi Norbert (2396)
Ványi Norbert Creative Commons License 2023.11.21 0 0 2396

Erre rácsodálkoztam a mobilbank legutóbbi frissítésekor, és be is villant, hogy ha ez esetleg nem elírás, akkor váltani kell K&H SZÉP kártyára, aztán Google Pay-jel kivezetni az egész egyenleget Revolutra, és nem függeni attól, hogy éppen hol és mire fogadják el a SZÉP kártyát. Aztán szembejött a valóság, csak K&H digitális SZÉP kártya elfogadóhelyeken működne...

 

https://www.kh.hu/napi-penzugyek/bankkartya/digitalis-szep-kartya

 

Mindenesetre jó ötlet így is, a fizikai kártyák nem bírják ki az 5 éves érvényességi időt, nálam hamarabb elkopnak, ragasztgatni kell, hogy ne váljon le róla a mágnescsík.

Előzmény: azertyq (2395)
azertyq Creative Commons License 2023.11.21 0 0 2395

A K&H SZÉP kártya most már digitalizálható és működik Apple/Google Pay-jel.

Passzív befektető Creative Commons License 2023.10.05 -1 1 2394

A befektetési alapjaik nagyon gyengén teljesítenek 10 évre visszamenőleg, sok az alapok alapja emiatt a költségek rendkívül magasak, emellett számlavezetésre is az egyik legdrágább bank, sokkal jobb ajánlatok vannak a piacon. K&H-t érdemes messzire elkerülni.

UgyanPityu Creative Commons License 2023.06.21 0 0 2382

Ez engem is érdekelne, talán a TPP API lehetne megoldás, már csak egy alkalmazást kellene fejleszteni rá :)

 

https://www.kh.hu/web/kh-api/get-started/identification

Előzmény: PermanentDestructor (2381)
PermanentDestructor Creative Commons License 2023.06.20 0 0 2381

Nekem naponta több SMS értesítés érkezik, mert elég gyakran jön pénz a számlámra. (árulok több helyen)

Ez hasznos, de már közel 2ezer forintomba fáj havonta az SMS értesítés.

 

Lemondani nem szeretnék róla, mert nincs kedvem állandóan figyelgetni, hogy utaltak-e vagy sem, de valami olcsóbb megoldásnak jobban örülnék, pl. Push üzenet, Viber üzenet, e-mail értesítő...

Jó nekem az SMS is, csak azért a 45Ft/SMS díjuk elég húzós. A K&H szerintem 5 forintot sem fizet a mobilszolgáltatónak. K&H okos minimum plusz számlám van.

 

Van valami okosság erre a problémára?

kapasz Creative Commons License 2023.03.23 0 2 2379

Meg kell várni, ami lekönyvelik, csak utána lehet megtudni, hogy milyen az árfolyam. Ez a vásárlást követően általában néhány nap, de néha hosszabb idő is lehet. (Tehát nem a zárolást kell nézni, hanem a könyvelt tételt a számaltörténetben.)

 

Annyit lehet tudni, hogy egy Revoluthoz/Wise-hoz képest nem túl jó az árfolyam.

Előzmény: MiciLACKO#46 (2377)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!