betonsu Creative Commons License 2010.04.28 0 0 94
Hello!Az én szomszédom is egy nagyzsíros mokkaszín.Nyáron kedves kérésem ellenére sem hagyták abba a c.zenés bulit hajnal 4kor,hanem reggelig üvöltözött hótrészegen a famili-vel,s a Zsuzsi mutasd a p...d c.édi dalocskával illettek,stb.S reggel mikor alvatlan indultam 24órás munkaszolgálatomra,80 kg-os vérebével állta utamat,s ocsmány szájával kedveseket szólott.Velünk szemben egy fémfocicsarnok épült,22 óráig mint focicsarnok,utána a kiváló nevelésben részesített selejt egyének kőkemény diszkózásba kezdenek olykor reggel 5-ig is.A rendőrség O,az önk.nál haver van,bebizonyították hogy nincs dizsi.A tulaj neje pedig munkahelyemről való kirtúgatással fenyeget,s felhívja a figyelmemet a' makulátlan'anyuci hogy neveljem a gyerekemet.Itt olyan jó lakni,minden nap üvöltő zene itt is ott is meg üvöltöző cig.nyok.Pihenés semmi.Az a pár család aki itt lakik eltűri mert beszariak,én meg egyedül kevés vagyok ehhez.A dagadék meg azt mondta menjek másodállásba ha ilyen kipihent vagyok hogy nem tudok aludni.Ügyvédre meg nincs pénzem.