terrano1 Creative Commons License 2010.04.25 0 0 6239
Vigyél magaddal hozzáértőt!Próbáld ki,hogy melegen is indul-e rendesen/leállítás után párperc múlva újra indítva/!
Kerékcsapágyak jók-e kb.: 30.000 Huf/db /iker/
A szokásos szervízköltség attól is függ,hogy mennyiért veszed a hozzávalókat és hogy mennyiért csinálják meg!Nekem egy teljes olajcsere/nem automata/ szűrőkkel együtt kb.: 40-50.000 Huf ha én csinálom magamnak!Láncot nem biztos,hogy kell cserélni ha nincsen hangja és nem lóg/ elvileg az olajbetöltőn benyúlva egy ujjal ha meg tudod emelni akkor már nem valami jó/.
Ami előfordulhat azok inkább elektromos gondok:
-első ajtók zárjaiban leégnek a motorok/univerzális kp.zárral megoldható/,
-légrugó hibák/jó ha van eas emergency a rendszerben akkor fel tudod fújni benzinkúton vagy saját magadnak ha ügyes vagy/,esetleg vehetsz hozzá eas kicker-t/kb.:30-50.000 Huf/ olyat is ami csak kiüti a hibát és olyat is ami ki is írja,hogy mi a gond,
-ABS fault-általában csak meg kell igazítani a jeladókat mert kicsúsznak kicsit a helyükről,120-150.000 km környékére elfáradhat a hidro akkumlátor/40.000 Huf/ ill. a szivattyú reléje/kb:10.000 Huf
-klíma hiba-sok minden okozhatja/az is megoldható,hogy ne keljen kivenni a műszerfalat,hogy hozzáférj az állító motorokhoz
Nem mondom,hogy ezek elő fognak fordulni de előfordulhatnak.
Ha alkatrész kell én angliából szoktam venni!Szállítással együtt is feleannyiba kerül mint itt nálunk/bontott is/!
Itt esetleg körülnézhetsz: http://rangerovers.net/newrremedies.htm
Előzmény: GambinoKN (6210)