aiol19 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 13098
Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy mikor beszéltem én le bárkit is arról, hogy megpróbáljon kivit dugványozni? Mert én ilyenre nem emlékszem, sőt, inkább úgy rémlik, örültem az eredményeknek. Szerintetek amikor együtt méltatlankodtunk azon, hogy egy napi bulvárlapba egy kákifa tulajdonosa narancsként adta be az újságírónak a fáját, akkor azon méltatlankodtunk, hogy "milyen paraszt" a kákit nem ismerő olvasóközönség? Nem furcsa egy kissé, hogy miközben egyesek saját hozzászólásaikban elemi szintű szövegértési problémákról tesznek vélt, vagy valós tanúbizonyságot, egy másik topikban tett hozzászólásomat azonnal, pontosan be tudják idézni a hiteltelenítésem végett? Ezek szerint mégis olvassák pl. ezt a topikot, csak ha már így van, legalább valami hasznos is ragadhatna belőle egyesekre. Látszik, hogy milyen zsigerből eredő alpári düh a válasz, ha a saját orrukat valaki belenyomja a manipulációikba. Rohannak, mint egy veszett kutya, amelyik vérszagot érez és teljes apparátussal működtetnek egy egészen nyilvánvalóan rombolási szándék által vezérelt aknamunkát.