Törölt nick Creative Commons License 2010.03.30 0 0 1141

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék és egyben a segítségeteket szeretném kérni!

Szertnék kint élni és dolgozni Ibizán. Tudtok valamit ajánlani hol érdemes Ibizán? Nekem bármixer végzetésgem van és úszómester végzetségem is. bármixerként nem sokat tudtam még dolgozni de ezzel szeretnék főképpen elhelyezkedni Ibizán. jelenleg Flair-zek is (dobálom a koktélos üvegeket). fejlesztem magamat egyfolytában és lélegzet elállítóan csinálom :D . Szeretném a segítségetek kérni aki volt már kint vagy aki kint dolgozik hol érdemes probálkozni Ibizán...

Nyelvismeret nem a legjobb. Angol alap német közepes szint. Más munka is érdekel ha tud valaki valamit ajánlani. Célom hogy Ibizán bármixer lehessek de lehet erre még várnom kell...

Aki járt Ibizán és megosztaná élményeit illetve pár fotot aki tud megköszönném erre az email címre: calibra23@freemail.hu

Fonsot kérdésem lenne még... Igaz az, hogy Ibizán a németet megértik? Spanyolul egy szót sem tudok de tanulása már tervben van. Idén nyáron kiszeretnék jutni dolgozni mégha egyenlőre nem is mixerként. Szeretném előre megköszönni a segítségeteket!!!

 

Üdvözlettel: Mixersrác =D