nada(m) Creative Commons License 2010.03.28 0 0 12718
VTF

Számomra a mai nap terjedelmes hibalista összeírásáról szólt (szigorúan magamra nézve, Csanyáék rendezvénye megint megkapja a különösen ajánlott plecsnit, nem tudok belekötni. Pedig úúúúgy próbálok:)

Az otthon maradt bemelegítőkrém, az óra nélkül futás, a tévesen kiválasztott legkönnyebb cipő (Salomon Trail - billegett, mint a fene a Hardrock és a Wings után, egész úton kb kapaszkodtam, hogy el ne essek), a táskámban - statikusan - figyelő napszemüveg mind semmi volt - erősen érződött viszont, hogy komolyan vett versenyen utoljára júniusban voltam (alibin meg októberben). Azóta meg nem találkoztam olyanokkal, mint mondjuk...futók. Így hát a közelmúlt rövid gyorsító edzései után nem vettem észre, hogy elfutom az elejét (mindig lassan kezdek - de Kabóca mellett elfutva már erősen sejtettem, hogy mi a helyzet), az aszfalton menetrendszerűen beálló lábaim pedig nagyjából 7km-nyi poroszkálásra kényszerítettek. A reggelire evett fánk-ischler-fanta kombó meg töprengésre.

Így történt, hogy máig érthetetlen módon beevickéltem a félmaraton harmadik helyére, és még el se kevertem (ez is új.)

Érthetetlen többek között az idei edzésmennyiségemet tekintve - eddig kemény 306km, kb 2/3-a terep.
A tanulság teljes kidolgozása magamnak töretlenül folyik, de a jelenleginél több edzés legalábbis nem opció.