ZsuR Creative Commons License 2010.03.21 0 0 418
Igen, nagyjabol ismerem :)). Pont errre lenne szuksegem, 5-6 meteres terulet, ahol nem kell semmit sem tenni, csak hang-por-latvany szigetelni...

Ez a resze a kertnek hatalmas atalakulason ment at az elmult par evben. Ez volt a kert legarnyekosabb resze, hatalmas fak voltak korulotte, bambusz, es most mind odavan.

Par fat ki kellett vagni ket-harom eve, mert veszelyesek kezdtek lenni.
A bambusz elszabadult, atjott a szomszedtol hozzam - egesz a haz alajaig, ami szinten veszelyes...
A mostani tel a sok hoval, meg a legutobbi esozes miatt a fenyo elkezdett a szomszed fele dolni, igy kivatak a ferfiak...no most akkor ott a nagy semmi.

Ott tujam van ott evek ota, az elso nem nott mert a fenyo alatt volt... a negyedik-otodik meg a bambusztol volt csokott... remelem ha nem is zarkoznak fel teljesen, elfogadhatoan fognak kinezni.

A fenyo elotti kis azaleat mar tegnap atultettem, de most ketsegeim vannak... eredetileg egy magrol kikelt tulipanfat akartam ide ultetni,es hagyni az azaleat... de a favagas miatt feltettem, kitapostak volna...

Szoval...fogalmam sincs hogy hova ultessem a leylandii-ket. Mit tegyek a tujakkal... no meg az aranyeso sovennyel - mert meg van par bambusz benne, azt is ki kellene cibalni, mielott nagyon jol erzi magat ujra...
Azt hiszem az aranyeso soveny fele tobb a szelesseg lehetoseg, es nem bannam, ha kis arnyekot adna a hazra, csokkentene a hutesi koltesget.
Az ut felol mar nem lenne annyi (5-6 m) szelesseg, hiszen ott a kocsifeljaro.


Előzmény: kod1111 (417)