gyiapaci Creative Commons License 2010.03.20 0 0 44318
Szia!

Személy szerint én Vaillant párti vagyok, drága, de minőség.. Persze vannak más gyártók is, akik profi cuccokat csinálnak.. A készülék típusával kapcsolatban: ne azon tanakodj, hogy a beépített tárolós a jó, vagy a kombi, esetleg a külön HMV tartály.. Mindegyik típus más-más helyre való. Azt gondold át hogyan éltek, mennyi melegvizet fogtok fogyasztani, később bővítitek esetleg a rendszert (napkollektor, kandalló, hőszivattyú). Ha mindezeket átgondolod rájössz, mi a nektek megfelelő. Mások véleménye nem mindig helytálló, találkoztam olyan emberrel (nem is eggyel), aki szidta az átfolyóst, mint a bokrot. Kiderült, hogy egy kétszintes, 3 fürdőszobás házat fűtött vele.. Az nem arra való. Két hete kértek ajánlatot menyezetfűtésre, fürdőben törölközőszárító és padlófűtés, különálló 120 l tárolóval. (egy ismerősének ilyen volt, ő ajánlotta) átnéztem az adatokat és egy 38 m2-es belvárosi lakásról volt szó.. Ha nem sikerül dönteni üljetek le egy szakemberrel, olyannal aki nem csak eladni akar.. Átnézi a terveket és biztosan tud segíteni választani..
Előzmény: csaszara (44316)