felsov Creative Commons License 2010.03.17 0 0 170
Én éppen most értem ilyen kálvária körülbelül a közepére/2 hónap/
Itt legjobban a NOKIA doboz müködik!
Legjobban jársz,ha már a kezdeteknél ezt az utat járod. Sajnos csak igy megy és ez a legolcsóbb. Ez a BKV-nál is nagyobb maffia.
Nálam a kéményseprők még az ingatlan/budai családi ház/ vásárlása ,40 év!/ óta nem jártak. Most munkát keresnek és térkép alapján azonositják a telekkönyvet.
Igy horogra akadtam! Nélkülük el ne kezdj semmit, mert olyan ördögien keresztbebiztositott a rendszer,hogy nem tudsz olyat csinálni és csináltatni,amibe bele ne köthessenek,ha nincsenek benne!
Módszer!
8 nappal az adott időpont előtt végigragasztják a "SORMUNKÁT" /ez alapvető szakkifejezésük/ az adott utcákban.
Erre kell vadászni. Persze az otthonodhoz minnél közelebb. 8-12-ig JÖNNEK!!
Odasomfordálni az autóból kiszálló párhoz /mert párosával járnak/ és szépen megkérni a rangidőset,hogy kéménytanácsot szeretnél kérni ,itt valahol a szomszédban,nem tudnának-e Veled jönni 5 percre. Biztos,hogy tudnak.
Beviszed a házadba és elsirod,hogy szeretnél mindenben megfelelő kéményhez jutni,miket kell csinálni,mit ajánlanak? Ki tudná ezt jól megcsinálni???
Ők megcsinálják!!! Mennyiért,mikor,stb,stb.
Amit ajánlanak,az biztos a legolcsóbb és biztos elfogadják,mert ők jönnek majd ellenőrizni!
A rádkerülő SORMUNKÁNÁL biztos megfelelő papirt kapsz.
Minden egyéb megoldásnál sokszorosan elbukhatsz!
Sok sikert és kitartást!
Előzmény: fifty561 (169)