zordonC3 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 43748
Én nekem itt egy ripityára tört mosogató a garázsban, megnézhető (asszem vannak fotóim is, anno Németországba küldték).

A kiszállító (a németországi cég embere!) a lelkemre kötöttem hogy így csináljam és tiltotta a körkivágót külön név szerint :)

a silgranit speciális anyag (legalábbis a marketing szerint), gránitörlemény vmi spéci műgyantaféleségbe ágyazva vagy mi, persze kérdés mi benne a marketing...

Nem tom' én csak beírtam, nekem ezt mondták, így csináltam, egybenmaradt a mosogatótálca (két nagymedencés + csorgatós, a csorgatórész a mosogatógép felé került ráadásul, ami szemét dolog, mert a két nagymedi olyan mély hogy a gép és a medence széle között 2-3 mm ha elfér - mázli (pff) egy ív miatt.

Ha sikerült beépíteni már akkor jól csináltad, Lacivill :P

Ha nem így kell nem így kell, gondolom a blanco gyári leírása mérvadó, abban nincs tényleg ilyen játsszunk esztergát dolog...

Végül is szerintem bárki ha nem hübelebalázs módjára ugrál rajta hogy beférjen a munkalapba (mert ha nem passzentos akkor meg leázik ugye, akárhogy tömíted) akkor mindent kibírnak főleg a minőségi termékek mint ez is.

Előzmény: babarucu (43746)