zordonC3 Creative Commons License 2010.02.22 0 0 43738
Huuuuuuu Lacivill!

Most lehet hogy én tudok neked segíteni, cserébe a legutóbbi (jó) tanácsokért.

Ha Blanco silgranit mosogatótálcád vagy NAGYON VIGYÁZZ vele!

Nekem egy >90e ft-os puszta kézzel (!) sikerült eltörnöm. Nem azért mert annyira rossz lenne hanem akkora feszültség van benne. Gariba cserélték csak majdnem az ütőerem bánta (viccen kívül, lüktetve folyt a kezemből).

A bemélyítést én úgy szedtem ki, hogy egy fúrókalapácsba (nem fúrógép) 12-es fúrószárat tettem, ezzel óvatosan kifúrtam, és mint egy "esztergával" óvatosan mozgatva a fúrót tágítottam a lyukat.

Légy nagyon óvatos!

A végén sima fareszelővel (bár nem erre szánt cuccos) fejeztem be, a végén finom fémreszelővel lőttem be a végleges méretet.

NE kopogtasd. Vannak képeim a kettétört mosogatótálcáról, és utólag (szakvizsgálatot is megcsinálták Németországban) azért tört ketté mert a kijelölt helyen kifúrtam a csaphelyen, és beépítéskor (mikor két kézzel emeltem be és nem erőltettem) a feszültség miatt kettétört.

A másik amivel vigyázni kell a végén a beépítő fülek, a munkalapot kell igazítani nem a mosogatótálcát erőltetni.

Ez itt a reklám helye de egy év után maxira meg vagyok vele elégedve csak méregdrága volt - de megérte. (forró tésztalé után kapott már jégkockát, stb. - no problem).

A másik hogy nem karcolódik, még késsel erőszakkal sem tudod megkarcolni.
Előzmény: Lacivill (43730)