Tapi&Maya Creative Commons License 2010.02.15 0 0 45989

Szia!

 

Gratula!!!!!!!! Kezd alakulni:) Ügyesek vagytok, de egy jó tanács a hagyd parancsnál ne azt add oda neki amit az előbb nem lehetett. Próbáld úgy hogy már amikor teszed le akkor már mondod hogy hagyd. Először csak egy két pillanatig ha hagyja akkor egyből jutifali de nem az amit nem ehetett meg előtte azt vedd el és adj másikat.Aztán lehet közelebb tenni és húzni az időt is. De mindig jutalmazd. Labdánál úgyanez a helyzet, legyen nálad egy másik is amit lehet és az legyen a jutalom.

Pároddal pedig harcolj lelkesen:))))

Most lehet, hogy haragudni fogsz de sztem kicsit változtatni kellene a sorrenden nálatok. Miért Diego kap először reggelit? Miért nem Te eszel először és csak utána adsz neki? Ez egy nyomós érv lenne az Ő szemében. Erősítenéd a vezető szerepedet  előtte. Egy próbát sztem megérne. /Bocs, ha okoskodónak tűntem/ Ha Te ezt megtennéd, nem biztos hogy akkora baj lenne ha a párod eteti az asztalnál, mert sztem egy idő után Diego elfogadná, hogy Te vagy a vezér és akkor már ha Te nem szeretnéd akkor már az asztalnál sem fogja a nyálát csorgatni mert Te ezt nem helyesled és Ő Neked akar majd megfelelni.!

 

Kitartást és sok sikert!!!!!!!!

 

U.i.: Kicsit hosszúra sikerült bocs:)

 

Előzmény: Zsike1983 (45986)