joepapa Creative Commons License 2010.02.11 0 0 10248

 

Én is így látom, főleg mert nem tudom végigmérni, és ha nem olyan mint volt, akkor hiába nem olyan, mert olyan perem már nincs...

 

Ezért gondolkodtam beleteszek helyette 2db sonido 178 as mélyet...

 

Amit még találtam jmlab 6ve3251de ez is 6 colos nem 7...azaz tuti más..de ezt lehetne kapni.

de semmi paramétert nem találok.

 

erősen gondokozom nyomott áron való eladáson, mert nekem nincs energiám erre.

 

jelenleg szereztem egy hibás jbl tlx111 (aprócska) le voltak füstölve a magasai, azt megfabrikáltam 2 hasonló magassal kihelyettesítettem, csak hát 8 ohmos a tlx111 ami magasam volt itthon fölösben 4 ohmosak voltak.

 

csak próbaképp betettem, rögtön jobban szólt (a leszakított magas után) azaz ebbe veszek 2db 8 ohmos magasat és elhasználom.

 

a dunaudiót el kellene adni.

 

amugy a pontosság kedvéért 3db focal 7v013 mélyközepem van amiböl 2 elporlott, egy ami az egyikben még bent van nem porlik végigtapperálva-nyomkodva sem. azaz ha valaki kisérletezni vágyik a 2 szakadtperemest meg lehetne csinálni aztán összevetni az eredeti állapotuval, ha megfelel azt is megperemezni ugyanúgy....

 

azért van3 db mert új korában az előző tulaj "bejáratta" amíg nem füstölt és megtekertette, jóvolt de nem gyári ezért akkor még lehetett kapni újat hát tettünk bele, a megtekert egy subládában üzemelt, amit most szétvágtam de sajna az is porlik...

Előzmény: Törölt nick (10242)