barvivien Creative Commons License 2010.02.11 0 0 45971

"Rögtön ugrik, kapkod, nyamm, megeszi. Mondhatsz neki bármit."

Hát tessék az orrára csapni!!! és mondani hogy nem szabad....j és párod orrára is rácsaphatsz ha eteti a kutyát mikor ő eszik :D

Ha a kutyának azt mondod azt most nem szabad megennie akkor nem szabad hiábba ugrál kapkod...mikor majd a gondossan az utcára kirakott mérget fogja megenni (mert az eggyik kedves lörnyéketeken lakónak szúrja a szemét egy kutyapiszok amibe bele lépett a minap akkor is majd csak annyit mondasz a kutyának mikor az ügyeleten köttök ki a méregtől hogy:jaj de hát olyan jóízően ette és olyan aranyos és annyira meg akarta enni és különben is?

Nem hiszem....

ebből az irányból tekints a kutya nevelésére és márpedig azért mert a legjobbat akarod a kutyádnak...nem azt ami nektek a legjobb vagy párodnak mert neki jó etetni folyton a kutyát...

Nekem is ilyen párom volt fojton ette volna a kutyát.....de nem hagytam kutyát ráneveltem hogy ha rászólok ne fogadja el a kaját még ismerőstől se...így mikor etetni akarta rászóltam a kutyára....egy idő után már nem csak a kutya tudta mit nem szabad :D

 

 

Előzmény: Zsike1983 (45967)