RUSSIANBOY Creative Commons License 2010.02.08 0 0 14689

Szasztok.

 

Mostanság kicsit ritkábban jövök mivel ma voltam a dokinál és valami folt van a bal szememben.Szerencsére nem szürkehályog vagy ilyesmi hanem a doki szerint csak valami fekély ami mondjuk fingom nincs hogy hogy a fenében lehet.Tény hogy egyik nap kb hajnali kettőig voltam fent és dörzsöltem a szememet de annak meg is lett az eredménye.Rá 1-2 nappal elkezdett fájni és egy szép szempillát szettem ki belőle nagyon ovatosan jájj de utálom mikor belemegy.Aztán jobb lett majd megint éreztem ezt a szuro érzést mentem állandoan a fürdőszobába kimosni nézegetni nincs e benne még egy de nem láttam ugyhogy ma elmentem a dokihoz vele.Naponta 5x kell bele csöppenteni meg hasonlok ugyhogy kicsit hanyagolva lesz a gép.Most is gyorsan elolvasom amiket irtatok meg leveleimet megnézem oszt ennyi.Persze majd ha megjön amit várok akkor fényképezés és komment irás de mostanság asszem hanyagolom a játékokat a gépen.Még csak az kéne hogy megvakuljak.Igyis elképzelni se tudom milyen szörnyű lehet ez az egész Zsolt cimborának.

 

 

 

 

DR DEE:

 

Ingyen adtál volna "bavidaf".nak egy Vectra-t?Hmmm nekem is adhatnál ha van fölösleges:):)

 

Én nekem van egy pár bordó és szerencsére egyik alkalomkor egy zöldet is sikerült beujitanom a citromsárga és ezüst meg sötétszürkéről nem is beszélve.....ami utobbi 3 szin persze nem gyári.......Ugy veszem észre hogy még mai napig is sokat szoktam látni futkosni ilyet az utakon.

 

Lassan átmegyünk film és Gyerek forumba de nem baj hisz ez is az életünk része és kivel ha nem a cimboráinkkal osztjuk meg?:):)

 

Amugy "bavidaf" mostani babás kommentjé teljesen megértem és én legalábbis elnézem a mostani OFF-ot mivel egy szül akko legboldogabb mikor megszületik a gyermeke.Mikor én is születtem - anyám mesélte mindig - hogy apám annyira örült hogy a korházban kérezgette:Mindenki tudja hogy fiam született?:):)

Szoval nagy öröm az biztos:):)

 

Gratula a kicsihez nagyon aranyos:):)

 

 

 

Packard:

 

Tőlem is kérdik de egyenlőre azt hogy mikor lesz valaki barátnőm meg hasonlok?A házaság még szoba se került mivel előbb ahhoz kellene találni valakit.De ha szeretném is annyira a hölgyet hogy elvegyem gyereket biztos nem szeretnék.Én sajnos nem.Legalábbis most még ezen a véleményen vagyok de persze a jövőben bármikor megváltozhat a dolog.

 

Amugy nem feltétlenül.Jo ha nekem is lenne csajom biztos más lenne atéma hogy nem tudnánk nyugodtan kettesben lenni és esetleg pénzt kellene adnom pl apáméknak hogy:"Te figyu fater menjetek már el moziba hadd legyünk ma itthon kettesben" meg lehet hogy nyűg lenne szülőkhöz hazajárni nem pedig egy saját lakásba de én azon az elven vagyok hogy hitelbe nem szabad belemenni.Én pl mai napig anyámékkal élek és örülök hogy olyan jo velük a kapcsolatom meg minden.Persze néha én is ugy érzem jobb lenne külön de nem akarom hogy miért?Mert országunk egyre jobb helyzete miatt sokan felvesznek hitelt és nem tudják vagy csak nagyon nehezen törleszteni a másik meg hogyha valaki fel is vesz nemtudja hogy a következő sarkon nem üti el a busz és akkor szépen az esetleges utódot terheli a törlesztés vagy hogy mikor veszitjük el a manapság senki által nem mondhato biztosnak vélt munkahelyünket.Én is elvesztettem és azota se találtam.És éppen elég most ez a dolog hogy a segélyből tudom fizetni a kocsimat mert ha még ez se lenne.Most én is kiváncsi leszek hogy s mint lesz a dolog mivel ma jött me g a szociális segélyem és azt mondták az okmányirodánál hogy majd kapok felhivást közmunkára amiket lehet választani igen ám csak hogy most bebaszott ez a szem dolog mivel be van gyulladva és ki alkalmazna egy embert aki most a bal szemére - remélem csak ideiglenesen - nem lát.Senki.Ugyhogy majd meglátjuk hogy s mint lesz.A másik dolog hogy anno biztos láttátok a tv-ben azt a fiatal srácot aki a beteg testvérével magára maradt mert az anyjuk meghalt és szép kis adosságot örökölt.na ezt szánja egy szülő a gyermekének örökségként?Sajnos nálam se más a helyzet.Anyám hiteleket vett fel és tartozás van.Most bár valamelyiket rendezte de én nem fogom az ő tartozásait rendezni.Tartsatok most szivtelennek de akkor is.Nem azért fogok gürizni.Jo hogy ő ugymond ezt tette miota felnevelt hogy nekem minél jobb legyen de szerintem ha ne adj Isten meg is hal valamikor egy szülő nem tartozás szán a gyermekére hagyni mint örökséget mert az nem örökség inkább nyűg.......Ugyhogy egyik rokonunknak is mondtam-mondtuk hogy bátor emberek hogy most 2 gyerek után belevágnak a harmadikba ebbe az egyre szarabb helyzetbe.Osztálytársamnak is mondtam hogy bátor volt hogy vett autot - igaz hogy használtat és egy összegben nem hitelre - de akkoris.Nemtudjuk hogy holnap nem kerülünk e utcára.Én könnyen voltam a kocsi dologgal ugymond mázlim volt mivel apám azt a pénzt rakosgatta félre mindig amit kiskoromtol kezdve névnapra szülinapra karácsonykor kaptam és igy kb fél millio jöt össze.A maradékot kipotolta igy lett a kis Suzukim...Ugyhogy én szerencsés voltam ha ugy vesszük.Mondjuk nem is érzem sajátomnak az autot mivel éppen beszélgettünk erről valamelyik nap apámmal mikor eljöttünk a kereskedés előtt ez a párbeszéd zajlott le közöttünk:

 

Apa:Itt vetted a kocsidat nem?

Én:Nem én vettem..

Apa:Hát akkor ki?

Én:Te

Apa:Tied az auto

Én:Igen de nem én vettem mivel közösen választottuk ki.Azt az autot mondhatod magadénak amit TE választasz ki és amiért TE fizeted ki a teljes összeget.

 

Meg a másik hogy eleinte mikor még nem volt munkám (mert a kocsit kb 2008 julius körül vettük és melohelyem csak szeptembertől volt) addig anyámék tankoltak bele valamint én viszont ugyanugy jogosnak tartottam hogyha megyek valahova hogy megkérdezem hogy elmehetek e kocsival még ha azt is mondták hogy Persze hiszen a tied mivel mint emlitettem ettől hogy ugymond 3/4 részben van benne az én pénzem amit szintén fate rakosgatott félre amiket kaptam másrészt hogy eleinte ők tankolták - ezért ugy éreztem igenis meg kell kérdezzem mivel nem éreztem sajátomnak.

De a lényeg hogy VAN és örülök a kis Suzkámnak:):)

 

Na ma volt a postás bácsi de nem hozta a kis járgányt talán majd holnap most megyek mert pihentetnem kell a szemem nem gépezhetek sokat.

 

Na télleg lépek.

 

 

 

BenzinCSŐ