Gyapi95 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 2543
Igen van még TSZ.Először én is menetes szárban gondolkodtam de aztán találtunk levegős munkahengert és végül e mellett döntöttünk.kompresszor is van hozzá na és papír az is van elég sok.eleinte én csak kézileg csináltam :fogtam sok papírt összevágtam bele egy kicsi vödörbe bele egy két marék főrészpor és aztán anyu leselejtezett mixeres robotgépével összedaráltam és bele formába.Én még csak most tél elején kezdtem ezen gondolkozni és csináltam is és radiátorokon nagyon jól megszáradt csak ezzel az volt a vaj hogy lassú de majd a pneumatikus azzal nyáron meglesz terítve az udvar brikettel:).A "leírás 1"-et láttam ezért tudtam hogy elbírja a fűrészport meghát majdnem ugyanaz a kettő papír meg a fűrészpor.mind a kettőben benne vannak a fának a rostjai és amiatt állnak össze.Próbáltam már falevelet mellé rakni és az is jó lett meg még a kávénak a zacca is jó csak ezekkel nagyon büdös száradás közben.Adalékanyagra is gondoltam (mosogatószer,olaj)de azoktól előfordulhat hogy nem állnak össze csak nagyon nagy nyomás hatására.


Norisz!
Olyan főrészpor nekünk is van .Az ilyen bútorlap porja de az szószerint por.Itt nálunk van egy "stúdió"*. Szegváron és onnan kaptunk 4 70-80 kg-s zsákokat és ez bele zacskóba és be a kazán ajtaján:)
*Álomkonyha stúdió.
Előzmény: firesnow (2529)