Sfakutya Creative Commons License 2010.01.31 0 0 5910
Engem is az OITI-ben műtöttek. Azóta eltelt 13 év. Szerintem a legjobb hely. Ne félj, rendbe fognak hozni.
A nyaki gerincműtéted legalább 4 órát fog tartani, de Te akkor alcsikázol, csak a dokik dolgoznak. Műtét után biztosan kapsz infúziót. Én arra emlékszem, hogy a gyomrom rettenetesen háborgott. Az első éjszaka legalább tízszer kellett csöngetnem a nővérnek, aki készségesen hozta a vesetálat. Nagyon rendes volt mindenki. Sajnos nekem műtét után nagyon sokáig fájt a vállam, a nyakam, de nekem nem stabilizációs műtétem volt, hanem egy csontkinövés miatt eltávolították az egyik csigolyám hátsó ívét. Nekem a műtét következtében lett több nyakigerincsérvem, amelyek nagyon sok éven keresztül okoztak fájdalmat, de jelenleg rendesen viselkednek. Évekkel ezelőtt majdnem megtörtént a stabilizációs műtétem (akkor már évek óta olyan fájdalmaim voltak, hogy azt hittem, hogy nem bírom tovább), de a szerencse közbeszólt. Már megvolt az időpontom az OITI-be, de még három hetet kellett várnom, és a Sors úgy látszik megkegyelmezett. Mire be kellett volna mennem a műtétre, egyszer csak minden bajom elmúlt. Nézd meg a 1617-es hozzászólásomat, vagy olvasgass még korábbi beírásaimból.
Előzmény: Törölt nick (5897)