halmos.attila Creative Commons License 2010.01.28 0 0 2491
Rendben értem, csak azt is vegyük figyelembe, ha sziveskedtek megnézni, akiket ez tényleg érdekel, és nap- mint- nap, ezzel komolyan foglalkozik, lakohelye szerint nem biztos, hogy  az öntési  feladatokat, illetve az ahoz értő szakembert  megtalálja, és hiába tudok adni neked csigát, amit le lehet másolni, homokban   formázni, ill  megcsinálni, te is tudod, hogy a csigák nem mindenfajta brikettáláshoz jó, ha fürészport nyomatsz, a szalma már nem megy ahogy kellene, most nem az a lényeg, hogy sokan itt előálitottak, nagyon, nagy örömmel  egy bizonyos menyiséget, de az  sokáig, nem marad egybe!!!! és a fő baj az, hogy akik ezzel szeretnének foglalkozni, azoknak nincs sok jó anyaguk, szerintem, nekem is nagymenyiségü, anyagom van, de állandoan változik, nap-mint-nap. és szerintem ez a baj, ha az ország bármely részére elmentek, expedicios formában, azaz  busszal, többen egyhelyre, PL Briki-hez, ott láttok gépoet,  de akár ide is, viszont a probléma fent marad, a jó gép, milliok, ami kellene hozzá, szárito, stb nincs, a szalma, fürészpor, SOK nincs, a darálo, ami kellene a Forgács ledarálásához, speciális igény, a oénz rohadt kevés van, mindenkinek, de akinek van az vesz, gépet::Lehet hogy én igen hűlye vagyok, de kb t0 éve kinlodom, mert igenis kinlodom, darálokkal, brikettálokkal,  hasito, és ami azzal kapcsolatos,  hogy  fent tudjunk maradni, ebben a nehéz helyzetben,  hát merem mondani, nemnagyon sikerül semmi. Az legtöbb forumon vannak KOMOLY MÉRNÖKÖK, nagy tudásu emberek, akik adják az adatokat , segitteni probálnak, ezek közt van nagy szakember is, mégis a haladás lassu, szinte semmi, egykét kivételel, ha valaki leül, és becsülettel kiszámolja, mit, mikor, kezdett el, és mi lett belöle, az menyibe kerül, HÁÁÁT!! megdöbbenne. EZ CSAK RÁM vonatkozik, lehet hogy nektek sikerűl, legyen szerencsélye mindenkinek ebben és másban is.
Előzmény: OAndorka (2489)