Törölt nick Creative Commons License 2010.01.27 0 0 6848

Termesztesen en is akkor kezdtem informalodni a szervizekrol amikor elkezdotott a hiba.

 Eloszor egy nagy valtoszerviz.Ott mar az osszes szelepet ki akartak dobni.:)Utan a kecskemeti brill Audit kerdeztem,hogy tudnak-e valakit de ok csak cserebe adnak valtot es az egy szelep ara brutto 24000huf

 Felhivtam egy budapesti szervizt es elmondtam ujra a hibat es ott mar a szelepre 30e-et mondtak meg a a javitasra sem egyszeru arat ajanlott igy latatlanba.

 Videki letemre megmondom oszinten a pesti szervizeket el kell felejteni.Ott sokmindent aranyarban mernek.

Utana 3-4 ismerosom ajanlotta ahova vittem es kereken megmondta,hogy ha csak szelepcsere van akkor 24e az ara (mint az Audinal) es a csere 10000e huf.

 Sajnos a probauton bebizonyitotta,hogy a 4-es nagyon megcsuszik es az 5-is ahogy triptonicban erosebb gazt adott neki.Az a fura,hogy normalis menetben jol dolgozott.Fogalmam sincs,hogy ezzel meddig mehettem volna el.

 Dugattyurepedes.:(Az autora egy ev garanciat vallalnak a km-tol korlatlanul.

 Termeszetesen megosztom majd a velemnyet ha keszen lesz mivel en is szivesen jarok automataval mint azok akik ezt az oldalt nzegetik meg tapasztalatokat szereznek.

 

 

Előzmény: saválló (6846)