MrBangyal Creative Commons License 2010.01.21 0 0 434
Sziasztok! Márcisuban megyünk Stockholmba, és végig olvastam a fórumot, de lenne néhány kérdesem a tömegközlekedéssel kapocslatban. Mit jelent az SL oldalán
a Pre-paid ticket? Ez 5 koronával olcsóbb mint a cash ticket, és bárt az angol nem erőséggem, de az útobbit értem, de mit takar a pre paid? Ugyan ez van a 16. db-os kuponnál, Pre-paid strip (16 coupons). Ez ugye szó szerint 16 kupont jelent,
és nem 16 jegyet? Azt olvastam, hogy 2 kupon kell az 1. zónába, 3 a 2. ,de ezt hogy kell lekezelni? Ugyan úgy a beléptető kapunál mint a sima jegyet?
Létezik olyan ,hogy gyüjtőjegy? Igy hirtelen ezek jutottak eszembe, meg köszöném ha valaki tudna rá válaszolni.

És ,hogy én is segítsek valamit.
Létezik Stockholmban egy Magyar Ház nevű intézmény, volt már róla szó,
de ahogy látom itt nem sokan ismerik, pedig 200 korona fő/ éjszakáért tudnak szállást adni. Aki már nézte a hotel árakat, azt tudhatja, hogy ez nagyon baráti összeg.
Igaz nem a cityben található, de van saját fürdőszoba és közös konyha,
közel a metró, szóval igy látatlanban ár/érték arányban nem hiszem ,hogy találni ennél jobbat.

De aki még is inkább szállodába menne, annak tudom ajánlani az octopustravelt, (http://www.octopustravel.com), mi általában nálluk intézzük a foglalást,
mert 3000 Ft felárért, Budán, a Tensi toursnál ki lehet fizetni kézpénzben, nem kell bankkártyával vagy átutalással bajlódni.

Bangyal