J1ellenor Creative Commons License 2010.01.18 0 0 6124
Sziasztok. Dr theiss Alergoil krémet próbáld ki!! Picike, 5g-os ha jól emlékszem,de nekem így is elég kb fél évre,napi 2-3használat mellett,és nincs mellékhatása,nem tesz tönkre semmit!!(orr nyálkahártya pl,amit ezek az orrspray-k nagyon gyilkolnak.) Nekem ez ért a legtöbbet. Kell a légtisztító,meg jó porszívó,de szinte semmit nem érne,(na jó ez erős tulzás)mert ezekkel csak bent tudsz tiszta levegőt csiholni ha ki kell mozdulnod,és szennyezett környezetbe kerülsz(lásd mikor focizol,és felkavarjátok a port),akkor egyből bedugul az orrod,és mire hazaérsz este telítődik a szervezeted,és nem fogsz jól aludni,hiába tiszta a levegő otthon(félre ne értsd,sokat számít,de nem elég) Minden sz**t kipróbáltam már én is(medinose, bio-rezonanciás kezelés,tb támogatott allergiavizsgálat, kezelés,),az árukhoz,és a hatásosságukhoz képest a krém viszi a prímet(ide nem sorolnám,a légtisztítót,és a porszívót azok maximálisan hozzák az elvárásaimat,és nem lehet semmivel helyettesíteni őket). Mindegyikük csak tüneti javulást hozott,ami arra is kevés,hogy aludj éjszaka. (Bár a medinose-t sokáig tudod használni,és meglepően jó! Ez egy kis gépezet,elemmel működik így akárhova magaddal viheted) A tb-s gyógyszerektöl meg lehet,hogy EGY KIS időre elmúlik,esetleg csökken a tünet,aztán hozzászokik a szervezet, és semmit nem ér,viszont lehet,hogy mókus leszel,vagy csimpánz,mert nem tudod mit szedsz. Az flp-s bigyó bogyót én is próbáltam... 2 évig szedtem,javultam, de ne várj tőlük csodát,azt meg pláne,hogy meggyógyulsz. A géljük,és a teájuk nagyon jó!! Ezek értek valamit. Mozogj sokat, attól jobb a közérzeted, főleg télen! Kitisztul a szervezeted(én napi, 1-1,5 órát futok és tök jól alszom:),és éjszaka pihensz,nem szenvedsz.
Előzmény: gaborci (6119)