kiscsirek Creative Commons License 2010.01.12 0 0 774
Sziasztok.
Ma voltam korhazban a 28 hetes vervetelen/viziten.
Erre kiderult hogy itt is mecsinaljak nekem a terhelesest, ugyhogy ma csak keveset vettek csak a vasat nezik, de csutortok reggel ehgyomorra vissza kell mennem 7.30 ra es megnezik a cukrot is. Me'g jo hogy errol senki nem szolt elore, ma tudtam meg..
De legalabb itt lucozadet itatnak, nem a cukros lotyit, legalabbis a tajekoztato szerint.:)
Aztan beszeltem egy dokival is, kb 1.5 perc alatt lerendezett, kerzedte hogy mozog e a baba, meseltem neki hogy szerintem keveset, es eleg rendszertelenul, de azt mondta hogy az nem baj.
Viszont azert rogton elkuldott ctg-re. Tobb mint 1 orat ott voltam a gepen, persze ez ido alatt eleg aktiv volt, azt mondtak hogy minden ok, es adtak egy tablazatot amibe irhatom hogy mikor mozog es ha kevesebbet mint 10et 12 ora alatt akkor vissza kell menni.

Szoval Csibe, ugy latszik nekunk ilyen nyugis bebik jutottak :)) Csak maradjon is igy ha megszuletnek ;)

Szegeny parom aggodott, mert vegul a surgossegi osztalyon csinaltak a ctg-t mert ahova a doki eloszor kuldott, mar nem csinalt ma tobbet. Igy oda kuldtek, es amikor hivott, nem volt jo a terero ,meg is szakadt egy ido utan, csak annyit vett ki hogy az emergency room-ban vagyok, es nem is tudtunk beszelmni utanna mert nem ismukodott a telo. Es megijedt hogy mit keresek en ott, amikor egy rutin vizitre mentem be.
Aztan amikr mentem a kocsihoz, lattam hogy valaki meghuzta az elejet, es le is tort a rendszam.:( na mindegy a lenyeg hogy minden okesnak nez ki, legkozelebb 2 het mulva kell mennem a gp-hez es 4 het mulva vissza korhazba.

(A fonokom fog legjobban orulni, ugyanis csak hetfo-kedd-csutortokon dolgozok, es az osszes szulesfelkeszito, vervetel stb ezen napok egyikere esik. Szinte hetente februaltol, plusz ezen a heten 2x felnap a 3 munkanapbol. A csutortokit probaltam attenni pentekre amikor szabad vagyok, de nem volt hely. Szoval szerintem hulyet kap holnap amikor felhivom:))
Szoval "roviden" ennyi tortent ma velem:))

Quilla, nagy drukk a vizsgalthoz, biztos minden ok lesz.

Muzsa neked is a legjobbakat. Szerintem is biztos elore vesznek a varolistan! hogy mihamarabb megtudjatok az eredmenyt.
Előzmény: franciacsibe (768)