franciacsibe Creative Commons License 2010.01.12 0 0 768
Biztos elorevesznek ilyen idos terhesen., ehhez is megy a drukk!!!!!

Most elgondolkoztam hogy nekem a rossz afp-vel meg egy normalis uh leletem sincs, ugye az elozo uh-n nem tudta lemerni az orvos, a szivet sem nezte, mert rossz pozicioban aludt... Mi is ugye onnan indultunk hogy ha uh-n gyanus valami, akkor amnio, na ezzel mar elkestunk alaposan, kovetkezo uh 27 hetesen lesz, ha akkor kerunk amniot, 31 hetre kesz az eredmeny. Na mindegy, ezt a kockazatot bevallaltam, bevallaltuk, benne volt a pakliban.

Viszont ma volt nalam a szuleszno, az a lenyeg hogy minden rendben, a szivhang tokeletes. Csodalkozott is hogy ennyire nyugodt baba, mondta hogy 25 hetesen nem nagyon csinalnak 20 perces ctg-t mint nekem, mert a baba mindig elmozdul, hat az enyem csak rugott 3-4-et, azt lehetett hallani, de amugy siman a helyen ult. Mondtam hogy aggodom is emiatt (itt is paraztam parszor, hogy baromi keveset mozog), azt mondta, vannak ilyen nyugodt babak, mar latott egy parat, talan mert en is nyugodt vagyok, nem tudja. Kerdeztem hogy akkor utana is nyugodt lesz? Mondta hogy semmit nem garantal :)))
Szoval a szivhang oke, a vernyomas is, a vizelet is. Csutortokon vagy penteken jon ujra.
Az az erdekes hogy a fiamnal is ugyanez a szuleszno volt aki kijart hozzam, szoval elbeszelgettunk mi tortent az elmult ot evben... Roviden szuletett egy gyerekem, az apja lelepett, elvaltam, talaltam valakit, "orokoltem" egy kislanyt es most ujra babat varok. Kozben szereztem ket diplomat, volt egy vallalkozasom es ket munkahelyem. Hat mondta, hogy tuti nem unatkoztam :))) Mondtam neki hogy nem vagyok az az unatkozos tipus :)))
Előzmény: muzsa (765)