millers Creative Commons License 2009.12.20 0 0 8922
Ez volt az első 65-ös versenyem, és itt használtam először a botot is.
Hajnalok hajnalán indultunk neki Olival és Procaliberrel, a hangulat/jókedv illetve a hideg/hó adott volt.... A tett színhelyére leérve a mutató "csak -8" fokot mutatott és nem a beharangozott -15-19 fokot. Már jó kezdésnek indult. Gyors átöltözés, nevezés és nekiindulás. Bánkútig többször elgondolkoztam azon lehet , hogy ez a terepfutás szakág nem nekem való... főleg mikor a nagy profik Csabi és Gergő számomra fénysebességnek tűnő tempóval elszáguldottak mellettem lefelé. A Bükkszentkereszti tábornál gyors pecsételés, forró tea és tovább. A Bánkúti EP-től nehezemre esett elszakadni,de a ruhacsere után nekiindultam, még szerencse, hogy ott volt Döme és noszogatott! Ezek után sikerült erőre kapnom és gurulni tovább. Vasbánya-nyereg és Kövesdi-kilátó között lámpást gyújtottam, ezután utolért a szélroham is a hóeséssel együtt. Várkútnál gyors frissítő és ruhacsere után nekiindultam a megmaradt távnak. Szerencsére az erdőben kevésbé fújt a szél és jól lehetetett haladni. Kiérve a szőlőhegyekhez sikerült csinálnom rögtön egy 10 pontos szaltót.  Innen már elég gyorsan leértem a főútra, itt még egy kicsit bolyongtam a célig. Összességében nagyon jó volt, élveztem az egészet.  

Pro által készített képek itt:

http://picasaweb.google.com/h.zsuzsa70/Tortura20091220#