olipapa Creative Commons License 2009.12.20 0 0 8917
Nagyon szuper kis futás volt a tegnapi Tortúra. Ideálistól csak "picit" mogorvább körülmények, a megszokottól másfél killával hosszabb táv (64.5 lett mérve Csabi gps-ével) az első ep módosítás miatt, és 10cm friss havacska. Az ideális futótempót diktáló futótársak már csak hab volt a tortán. Pap Gáborral indultam, de hamar leszakadtam róla, 150 alatt nem bírtam a kezdő tempóját. Aztán Bánkútig főleg Carlos élvezte ki mellettem fotográfus énjét, de ott voltak még mások is körülöttünk, akik közül JB maradt meg hosszabb távon mellettem, majd Várkútig kisebb megszakításokkal együtt haladtunk. Pap Gábort Tarkő után értük utol ismét, innen együtt nyomtuk tovább továbbra is lefojtva, de a vége felé már nem is esett volna jobban nyomni, ahhoz most nem voltam eléggé versenyzős hangulatban, prioritást élvezett az enjoy.
Csabáék Papp Gergővel majd fél órával kezdtek utánunk, de Bánkútig majdnem bedaráltak. Gergő végül az eger előtt a víkendházaknál ért utól minket és ezennel is gratulálok a (hibák ellenére is) igen erős futáshoz. 6.38, vagy valami ilyesmivel finishelt Vérgergő. Igazán nem rossz a körülményeket ismerve. Nekünk Gáborral 7.10 lett.