Törölt nick Creative Commons License 2009.12.17 0 0 155
Nekem is megvan az osszes gep! Eredetileg csak azokat akartam megszerezni amiket jobban ismerek, de meglattam a Volgat es a GAZ-t az ujsagosnal es nem tudtam nem megvenni :) A Ladat egybol kicsomagoltam es is tortem a tukret, a tobbit mar a "dobozaban" hagytam. Mikor megvettem a GAZ-t a belvarosban, a helyi kisboltban talaltam meg Ladat 700-ert, plusz az osszes addigit :) 1-2 hetre ra elvittem az utolso Ladat is 1000-ert, abbol 3 van.
ZAZ-bol ketto van , mert lejott egy alkatresz es ki kellet bontanom, eddig ez a kedvencem.

Nagyon tetszenek es valoszinuleg mindet megveszem, szinten ujsagosnal, h ne kapjak selejtet.

Ami nem tetszik viszont hogy a lengeyleknel van mar 4 fele Warszava 3 fele Syrena ami nekem sok (felteve ha mi is azokat kapjuk). Mind 2 tipusbol eleg lenne az elso, helyettuk meg az ismeretlenebb tipusok helyett lehetne: sokkal tobb Skoda (100 110 Favorit regi Octavia, Rapid Skodak, Skoda kisbusz, tobb Lada, IZS, Latvia, Tavria, Nysa, Aro, Aleko, de ezek talan meg lesznek is es akkor nem szoltam :)

Az oroszoknal kaphato modelelk is nagyon erdekelnenek azokrul tud valaki valamit?