Mikky59 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 3461
Most ezzel "barátom" jól megvédted a 607-es nimbuszát!!! Hazudjunk valami szépet,vagy kiröhögnek a haverok? Elmult az az idő amikor egy 607-esből fogatlanul kivigyorgó luzert,milliomos nagymenőnek hitték! Sufni-tunnig? A dealer "vérprofi" szerelője hülyébb hozzá,mint egy mezei villanyszerelő! Csere minden!!! Ez a jelszó! 40% árrés a tulaj zsebébe! Kiváncsi lennék,hogy javitasz meg aprópénzből,kitartó böngészéssel hibákat? Miért nem azt irod meg? Epekedve várják-várjuk a tapasztalatokat. Vagy tudsz ebben az országban valakit,aki pontosan átlátja az elektromos rendszerét? Én még Frankfurtban is csak nézegetőkkel találkoztam!! Nézi nézi,computer,aztán cseréljük ki ezt-azt talán jó lesz. Néhány ezer € és jó is. 2 hétig. Csak ez a bajom. Tudom,földönfutó vagyok (6 mill.€ éves forgalmu holland-magyar cég társ tulajdonosa) hozzád képest,ezért javittatom-javittatnám mindenhol,ahol értenének hozzá! De senkit se találtam eddig. Leirhatnád azt a bizonyos generátor hibás kocsit,mert gépészmérnök diplomámmal fel nem tudom fogni azt,hogy mi az hogy éppen elég áramot termel és ha elromlik leáll? Nem tünik fel,hogy elmegy a töltés? Addig megyünk mig már nem elég a feszültség a szikrához? Tabant után nem rossz gép ,neked,mert ebben penge vagy,mint irod. Én azt se tudom,hogy hogy lehet egy 2 ütemű Istenverését egy "luxus" autóval összehasonlitani? Nem hazudtam!!! Ez,amit itt leirtam,mind szintiszta igazság! Nem ezért van ez a topic? Dicsérjük a szarunkat? Ez van,beszoptuk,vagy majd be fogjuk szopni! Szegény hölgy,akinek irtam,2 hét alatt több hibát is már kijavitott? Most meg turbógyanus hibája van? Leveszi a teljesitményt? Semmi komoly. Vagy? Lehet pár százezerbe fog kerülni? Inkább utóbbi a reális,de erre semmi reakciód.
Előzmény: 2000 2.2i 16v macer (3460)