Lúdtalp Creative Commons License 2009.12.12 0 0 8590

Vulkántúra

 

JB**-vel öt óra volt a terv. 

Én ugyan az utóbbi hónapban már próbáltam min. 1/2  órával finomítani mindenféle behalásos jelenetekkel alátámasztva ezt az elképzelést, de hát mivel szeptemberben az öt óra volt kitűzve, nem hagyta átírni.

 

Vége Neki 4:59, nekem 5:01. Hogy milyen igaza volt! Végül is: "Sima ügy..." :)))))

 

Azért inkább azt hiszem tovább nem részletezem mert gyengébb idegzetű terepfutók átváltanának valami kevésbé romboló hobbyra, mondjuk dominokirakás vagy ilyesmi. Elég az hozzá, hogy 1 órát sikerült laktát zónában izmot bontanom, a többi gagyi aerob II.

Avg. pulzus puding 84 %, csak azért nem több mert a vezetékek alatt jó pár percig 85 beat/min körül mért a ketyere.

Mindez úgy, hogy JB* öregurasan kikocogott minden egyes centit - nem kicsit volt kiborító látvány, de mivel alig láttam az oxigénhiánytól és egyáltalán nem forgott az agyam máson mint a CH, só, folyadék, pulzus problémakör körül, ez már nem zavart különösebben. Mondhatni kikapcsolódtam... :)

 

Szóval tótam mint ökör neki, de megérte, mert JB** relatív elégedett volt, ami tiszta sor, hiszen megígérte, hogy maradnak a közös SSC szombati budai megaszívások! :)

 

Üdv: Lúdtalp