kishunyo Creative Commons License 2009.12.12 0 0 34777
Üdvözlöm a Mestereket!Szerbusztok köszönöm a barátságos fogadtatást,ezuton elnézést is kérek hogy ritkán tudok ide keveredni mert én most,ebben a két honapban tudok a galambász barátokkal találkozni, én nem tudok elmenni szabira év közbe a munka miatt(nem is mennék),csak a telefonos,néha netes kapcsolattartás van,marad egész évben.A lelki ismeretem azt diktálná hogy ilyenkor se,de az eddigi fönökeim mind megvoltak gyözödve arrol hogy ez holt szezon és igy a szerzödéseim se szoltak a decemberi,januári honapokra,hiába probáltam elmagyarázni nekik hogy szerintem ebben a sportban nincs ilyen és a jövö év az elkezdödött az idei év zároversenyének másnapján,nem gyöztem meg öket.Igy most teszek eleget a baráti kapcsolatok személyes ápolásainak.Mellesleg nem is volt egyszerü két honapot holtszezon kezelésben tartott galambokba az életet visszalehelni sosem.A kishunyora is reagálnék,apám még vastagon az élök sorába tartozik igy csak a kissebbik azaz kishunyo lehetek,az más kérdés hogy aki ismer az tudja hogy erösen küzdö,szembeszélre teremtett Mathyszos alkattal áldott meg a Mennyei,én birom csak a ducok is birjanak engem?,!