RUSSIANBOY Creative Commons License 2009.12.08 0 0 11670

Én is megvettem mint mindegyik számát idáig.Még a NIVA és a kocka Volga lesz számomra ami kel ugyanis a Trabi megvan:):)

 

Azért szeretem ezt az ujságot - bár vékonyka - de nemhogy egy csodaszép kis régi járgány modelljét kapjuk hanem megtudhatunk rola dolgokat az Akkor időkből hogy akkor ezek a járgányok számitottak Luxusnak és Népautonak valamint hogy történelmet is tanulhatok belőle.Pl az egyik számban volt szo a Szovjet Űrkutatásrol a mostaniban meg a TV beindulásárol.Szoval imádom.Teljesen megvagyok elégedve a kis "GURKECSKE"-vel - ahogy keresztanyám volt élettársa nevezte.Igényes szép modell.Minden a helyén van.Bár elég érdekes hogy - az eredeti modellt is beleértve persze - hogy elől a lámpáknál mért kellett belülre is rakni irányjelzőket.Egyedül csak azt sajnálom hogy visszapillanto tükör nincs az oldalán.Legalább csak a bal oldalon lenne.Néha igyis elképzelem az embereket amikor vezettek hogy milyen lehetett.Ugyanis voltak autok amelyeken bal oldalon és bent középen volt visszapillanto jobb oldalon nem.A hátso lámpák is királyak és nem festettek hanem üvegesek.Nagyon király.Látszik hogy még a sárga-piros elválaszto vonal is megvan rajta de sajnos piros az egész de sebaj még mindig jobb mint a GAZ festett lámpája.Azonkivül az enyémnek a bal oldali sajnos el van fordulva mivel a vonal nem egyenes.De ettől eltekintve nagyon szép egy kis járgány.Imádom.Nincs kizárva hogy a NIVA-bol kettőt veszek a Trabi helyett mivel az megvan bár még nemtudom.Ugy vagyok vele hogy akkor ezekután mindegyikből lehetne 2 de nem.De a NIVA-nál persze lehet hogy kivételt teszek majd de nincs kizárva hogy csak 1 jön mint minden rendes más modellből is.

 

 

BenzinCSŐ.

Előzmény: HunMarillion (11667)