Törölt nick Creative Commons License 2009.12.02 0 0 696
A bosch kézi dolog engem is zavart de kiderült hogy tényleg le kell engedni időnként mert jegesedik. Kivitelük a német név ellenére olyan, mint a seat mint a VW csoport tagja -szerű. Nem az igazi.
A samsungnak ha jól tudom nagyobb a belső tere és mivel a fagyasztó rész is ventillátoros, ezért a fogyasztási adatok a villanymotorral együtt értendő.
tehát 2 motor + nagyobb hűtőtér = nagyobb kW. De.
Az igazi fogyasztásuk általában a nyitogatás mennyiségétől és az elvárt hőmérséklet mértékétől függ igazábúl. Alacsonyabb hőmérsékleti elvárások is elegendőek normál háztartásban.
Tény a samsungnak talán magasabb a száma, de ezt kompenzálja a megfelelő garancia és a minőségi, tartós kivitel.
Az LG spanban van a samsunggal, nekem jobban is tetszik a minimális különbségek ellenére.
Választás ? Érdemes megnézni őket rekeszbeosztás rakodóhely méretek. polcok anyaga kivitele, tisztíthatósága szerint. Praktikus dolog a zöldségtároló is.
No és persze hogy megfeleljenek a te igényeidnek a mindennapos használat során.
Gondolok pl mekkor kapaszkodója legyen. Nagy ! a rejtett foganytyúk mindig gondot okoznak miközben zsíroskenyérrel a kezedben az uborkásüveg meg a tálca és akkor kell kinyitni a hűtőajtót :) és ez komoly !

Leginkább pedig amelyik neked szép !
Előzmény: oiduft (695)