sujgojo Creative Commons License 2009.11.27 0 0 40702
volt nalunk a szerelo, es sajnos bejott a legrosszabb verzio, panelt kellett cserelni. Hiaba soroltam neki az egyeb eshetosegeket, amit tanacsoltatok, azt mondta, hogy mivel nem lehet torolni a hibat, es a piros lampa egve marad, ezert csak panel lehet. a panel javitasra azt mondta, hogy nem szabad vele jatszani, mert ha valami miatt egy kicsit kesobb gyjt be, akkor felrobban az egesz haz. ezt elfogadtam. ezekutan kicserelte a panelt, es igazolas keppen a kazan azonnal elindult.
60ezerbe kerult. a par evvel ezelotti valtoszeleppel egyutt most jarok 90ezernel, mindez egy 170ezer forintos 8 eves kazantol szerintem tulzas, foleg, hogy egyesek a Vaillant-ot nem a gagyi kategoriab soroljak.
a tragikomikus az egeszben, hogy amikor mondta a ficko, hogy panel en rakerdeztem, hogy nem lenne e erdemes inkabb egy Baxi-t venni 150ert, mert ahogy most a "semmitol" elromlott a panel, ugy mar akar holnap is elromolhat, vagy 1 ev mulva, nem is beszelve a menetrendszeru valtoszelep cserekrol. erre azt mondta: "Olasz kazant ne vegyen!" hat majnem kirohogtem. de ezek utan barkit kirohogok, aki "olasz kazanozik" es ha megegyszer valami lesz ezzel a sz@rral, akkor veszek egy baxit. lehet hogy gagyi, de legalabb olcso, ot evet mar a faternak is kibirt, aztan megint veszek egy ujat. meg mindig jobban jar az ember, mintha egy regi gepbe invesztal ilyen osszegeket.