zsuzsa Creative Commons License 2009.11.24 0 0 262
Szia !

A felsőt ( kék ) használom június óta. Ez az ikea sorozatából a legnagyobb. Kivül zománcos, belül olyna feketés nem zománcos nem tudom milyne felület, de ami nagyon belesült, azt is le lehet egy kis áztatással lazitani. A súlya ( 6,5 kg ) miatt nehéz a mosogatás, de egyébként könnyne tisztitható. A fedél fogantyúja alatt pattant le egy picit a zománc, talán odaütöttem valamihez. Rengeteget hazsnálom, gyakorlatilag mindnet ebben sütök a libacombtól a rakott krumpliig. Különösen jó ha több lépésben főzől valamit, mert ebben elő tudod sütni a hússszeleteket, aztán rápakolni ezt-azt és folytatni a sütőben.

Számomra tökéletes, mert sz@r a sütőm. Bármit átsül benne, tettem már bele 3 nagy puylkacombot vagy 5 libacombot, nagy pulykamellet. Egyszerüen imádom. Ha lenne még nagyobb, megvenném. A kisebb méretüeknek nem látom sok értelmét, mert a sütő ugyanannyi energiát fogyaszt ezért egyszemélyes adagokat nem érdemes csinálni.

Emlékeim szerint 13 ezer körül van az ára, de nagyon megéri. Viszont ne kézben cipeld haza mert baromi nehéz :-)
Előzmény: chilii (255)