pinkpanther07 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 3250
Üdv.
24 éves vagyok, korábban elvétve voltak gondjaim, de inkább nyáron, izzadáskor, át nem vett fürdőnadrágtól. Olykor láttam vércseppeket a wcpapíron, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget, úgy véltem a dörzsölődéstől van.
Most hétfőn azonban erősen belémhasított a fájdalom az ébredésnél, úgy gondoltam ez aranyér lehet, elugrottam a patikába, ott adtak Hemorid kúpot és kenőcsöt, keddre jobb is lett a dolog, de mára ismét elviselhetetlennek tűnik.

Vérzést nem észleltem, kitüremkedés van, viszket, és irtózatosan feszít.
Sportolni sportolok rendszeresen, mondjuk a csípőset és a húst nem vetem meg, és a zöldséget nem viszem túlzásba, de folyadékot sokat veszek magamhoz.

Elképesztően zavaró, nem csak a wc-n, vagy megerőltetés közben, már fekvő helyzetben sem tudom mihez kezdjek.

Tudom, hogy nehéz így látatlanban, de mennyire lehet komoly a gond, és mivel tudnám leghatásosabban kezelni. Mihelyst otthon leszek gondolom menjek el orvoshoz, de milyen szert használjak rá? És vélhetően szükséges-e műtét, ha igen, van-e olyan megoldás, ami nem akadályoz az életvitelemben (foci, egyetem, utazás) rövidtávon sem?

köszönettel:

Gyula