Törölt nick Creative Commons License 2009.11.14 0 0 40489
Te vontál párhuzamot hogy aki sokat ir ide annak nincs elég munkája, vagy valami hasonlót ...

Nem ertem azt hogy a kivitelező miert ugat bele a tervekbe. A tervező tervez a kivitelező meg kivitelez. Oszt jó van. Ha szar van a palacsintában akkor előszedik a tervezőt meg a terveket , megnézik hogy ugy készült-e el ha nem akkor miert és kinek kell szetrugni a seggét.

Csak jo magyar szokas szerint a a tervek meg 28 alkalommal módosulnak majd 10 éven belül meg 3* atépítik az épületet és rokkantanak rajta valamit és rajönnek hogy igy mar nem lesz jo.

Nagyon jol tudom hogy hol nem jó az én fűtésem sem, de inkább hol nem jó a házam sem de nem lovalom bele magam olyan dolgokba ami már az ertelmetlen pénzkidobás határát súrolja.

Végül el kell fogadni azt hogy mindenki dolga szakmája egyszerűsödött. A tervezők már CAD és társait hasznalhatják, a kivitelezőknek meg jószerivel hegeszteni sem kell már megtanulni rendesen. A piac szűkül mostanság méginkább és 1-1 vállakozóbb gyerek magat tervezi es szamolja a fűtését. Lást remore access kolléga maga csinalta a fűtését (is) ...
Előzmény: Wattocsak (40486)