gombfoci Creative Commons License 2009.11.09 0 0 29678
Nálunk most éppen az van, hogy a (ruha)lopások miatt a szülők ki vannak tiltva a folyosóról, az előtérben(!) kell öltöztetni a gyereket, ahol semmilyen feltétel nincs meg hozzá. Reggel 9-ig, még be lehet menni, de aztán már "csengetni" kell és kihozzák a gyereket a ruháikkal, kedves anyuka öltöztesse ott 1 db padon, a hiányzó ruhákért, pisilni és az ovódai ruhák viszaviteléért meg még 3-4* küldöm vissza a gyereket, aki persze közben bambul, elfeljti, hogy miért küldtem vissza (pisilés), szóval egy horror az elhozatal. Jó esetben az ovónénit küldöm vissza a hiányzó cuccokért. Persze a hirdetőtábla is bent van, így nem tudni, hogy mit írtak ki. Reggel nálunk is férj viszi a gyereket, nem várom el tőle, hogy munkába rohanás böngéssze a táblát.
Mondjuk most ugye sokat hiányzunk, de kiderült, hogy a múltkor kedden kiírták, hogy szerdán fényképeznek. F*sza, a gyerekről idén nem készült fotó (mondjuk erről nem ovónéni tehet). Aztán hétfőn bementem beszélni az ovónménivel, hogy 1,5 hétig még nem jövünk, miről maradunk le? Kiderült, hogy másnap ortopédiai vizsgálat...

Szóval a kommunikáció nálunk is elég problémás, főleg, hogy:
- reggel nem tudok az ovónővel beszélni,
- elvitelkor sem tudok vele beszélni, mert az idejüket a gyerekek küldözgetése és a ruhaküldés/öltöztetés teszi ki a folyosólezárás miatt,
- a hirdetőtáblát nem látom - nem mehetek be odáig,
- az ovi telefonszámán csak az ebédet tudom a gazdasági hivatalban lemondani.

pff. most mérges is lettem,h ogy rágondoltam...

ui.: tudják, hogy ki(k) lopják a ruhákat, de nem tudnak semmit tenni ellenük - így mindenkit büntetnek... halleluja. :-(((