Pajica Creative Commons License 2009.11.08 0 0 3234

Kedves Doktor Úr!

 

Lenne egy kérdésem mivel eddig nem aggódtam miatta,  mert nem zavart és nem fájt, de most valamiért teljesen kétségbe vagyok esve. 24 éves vagyok, egy éve szültem meg a második gyerekemet, ami után aranyerem volt ( legalább is azt gondolom hogy az volt mert egy nagy kemény dudor volt ott) Olvastam, itt is amit írt, hogy  szülés után előfordul ,hogy a gát felöl ottmarad egy kis bőrredő szerűség meg azt is hogy az aranyér után is maradhat bőrmaradvány. Na szóval, honnan lehet megállapítani, hogy amit én érzek az a szülések miatt van, vagy az aranyér miatt maradt ott és egyáltalán a szülés miatt mért alakul ki csak "úgy" ilyen bőrredő? Csak azért érdekel mert most nem tudom miért, de arra gondoltam hogy esetleg valami rosszindulatú dolog is lehet ( sajnos a hipchondria nálam " családi örökség" amit minden erőmmel próbálok leküzdeni :( ) Ez a bőrnyúlvány szerűség teljesen puha, a gát felöl van , a felszíne nem sima inkább redős és azt hiszem a végbélnyíláson kívül van, bár ha kicsit eröködök jobban látszik. Nem tudom mi alapján lehet mondani hogy kívül vagy belül van, egyáltalán hol kezdődik a belseje :) Ne haragudjon, hogy ilyesmivel zavarom, de tényleg megijedtem, hogy mit keres ott aminek szerintem nem kellene ott lennie. Kérem írja le, hogy mit gondol és mennyi annak az esélye, hogy tényleg valami rosszindulatú dolog szerűség legyen az! Érdemes ezzel orvoshoz menni, mert igazából azon kívül, hogy ott van semmi problémám vele?

Előre is nagyon szépen köszönöm a választ!